Żyję teraz na zupełnie innym poziomie, często się wzruszam bo nie mogę uwierzyć

Siema, ta książka jest niesamowita, Ty jesteś niesamowity. Dzięki prawdom tam zawartym spełniłem swoje marzenie – jestem ratownikiem wodnym i pracuję na basenie, wcześniej byłem nad morzem jako ratownik morski(czyli przeżyłem przygodę – kolejne marzenie z kartki:)) i byłem w górach na wycieczce pierwszy raz w życiu, poznałem ciekawą dziewczynę, generalnie 80% się spełniło. Dodam, że mój ojciec jest alkoholikiem i nie miałem łatwego dorastania, jednak w procesie somorozwoju teraz czuję się jak superbohater jakiegoś filmu. Książkę przeczytałem jakoś rok temu (księga związków podrywu i seksu) i skupiłem się bardzo na rozdziale „twoje życie”. Teraz chcę iść do wojska i dostać się do jednostki wojskowej Formoza, lub też kontynuować swoją pasję (ratownictwo) w USA, zobaczy się 😛 Żyję teraz na zupełnie innym poziomie, często się wzruszam bo nie mogę uwierzyć ale powoli się przyzwyczajam 😛 Dziękuję.

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Siema, ta książka jest niesamowita, Ty jesteś niesamowity. Dzięki prawdom tam zawartym spełniłem swoje marzenie – jestem ratownikiem wodnym i pracuję na basenie, wcześniej byłem nad morzem jako ratownik morski(czyli przeżyłem przygodę – kolejne marzenie z kartki:)) i byłem w górach na wycieczce pierwszy raz w życiu, poznałem ciekawą dziewczynę, generalnie 80% się spełniło. Dodam, że mój ojciec jest alkoholikiem i nie miałem łatwego dorastania, jednak w procesie somorozwoju teraz czuję się jak superbohater jakiegoś filmu. Książkę przeczytałem jakoś rok temu (księga związków podrywu i seksu) i skupiłem się bardzo na rozdziale „twoje życie”. Teraz chcę iść do wojska i dostać się do jednostki wojskowej Formoza, lub też kontynuować swoją pasję (ratownictwo) w USA, zobaczy się 😛 Żyję teraz na zupełnie innym poziomie, często się wzruszam bo nie mogę uwierzyć ale powoli się przyzwyczajam 😛 Dziękuję.Maciek

Dodaj komentarz