Wyzwanie90dni® – Informacje o programie

Wyzwanie90dni® to nowatorski program z zakresu rozwoju osobistego, gdzie przez 3 miesiące jesteś prowadzony przez Krzysztofa Króla i Jana Gajosa do realizacji Twoich celów. Codziennie odblokowywany jest dla Ciebie nowy dzień, który składa się z:

  • 10-60 minutowego nagrania Video
  • dziennika, w którym będziesz dokumentował swój rozwój
  • ćwiczeń do wykonania

Na początku programu stawiasz sobie cele, które deklarujesz się osiągnać w ciągu 90 dni programu. Dzięki codziennemu coachingowi, potężnej dawce motywacji, odpowiednim strategiom i metodom działania, kształtowaniu Twojej pewności siebie w ciągu 3 miesięcy osiągasz więcej niż w ciągu ostatnich 3 lat. Twoimi codziennymi trenerami będą

Krzysztof Król – to trener rozwoju osobistego, autor 9 książek, kreator 14 firm, podróżnik i pasjonat tematyki motywacyjnej. Obecnie zamieszkuje w Tajlandii, gdzie jest prezesem dwóch spółek produkujących aplikacje mobilne do nauki języków.

Jan Gajos – autor książek z zakresu rozwoju osobistego. Nie tylko swoją postawą (2m wzrostu i ponad 115kg wagi), lecz znakomitym podejściem do kursantów potrafi wzbudzić autorytet i zmusić do zmiany nawet najbardziej opornych. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursantów do postawionego celu i własny rozwój stawiają go w miejscu jednego z najlepszych trenerów w Polsce.

Na początku programu zostaniesz indywidualnie zakwalifikowany do uczestnictwa przez trenerów. Następnie po wstępnej selekcji będziesz mógł zacząć korzystać z programu przez pierwsze dni zupełnie za darmo.

Program Wyzwanie90dni® został stworzony dla ludzi otwartych na nową wiedzę, którzy potrafią podjąć solidną decyzję i trzymać się jej bez względu na wszystkie przeciwności. Jeśli jesteś taką osobą, to zapraszamy Cię gorąco na największą przygodę Twojego życia – gdzie wspólnie z trenerami, nadającymi do Ciebie z tropikalnego raju odwrócisz swoje życie do góry nogami.

Dodaj komentarz

Komentarze 2

adminWyzwanie90dni – co to jest?