WYKRYWANIE MANIPULACJI

Manipulator jest przeważnie osobą, która jest słaba życiowo. Taka osoba nie potrafi przestrzegać normalnych reguł, którymi kieruje się świat, mieć jakiejś swojej moralności. Stosuje on różne sztuczki wykorzystując ludzkie słabości, to w jaki sposób pracuje nasz mózg. Jeśli w jakichś sytuacjach osoba nie zachowa się spójnie nie oznacza to, że musi być manipulatorem, jeśli jednak kilka lub więcej z poniższych punktów jest spełnionych, to możesz mieć poważne obawy, że dana osoba jest manipulatorem.

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

 1. BRAK SPÓJNOŚCI – Manipulator co innego mówi, co innego robi
 1. WMAWIANIE – Manipulator wmawia rzeczy, które nie miały miejsca
 1. SKŁÓCANIE – Manipulator kreuje rywalizację pomiędzy Tobą, a innymi osobami
 1. BRAK ODPOWIEDZIALNOŚCI – Manipulator nie bierze odpowiedzialności za swoje zachowanie
 1. PRZESADNE ANGAŻOWANIE SIĘ – Manipulator chce jak najszybciej zbudować z Tobą bliską więź, aby móc uderzać w słabe punkty
 1. TWOJE ZMĘCZENIE – Po każdym spotkaniu z manipulatorem będziesz wypruty z energii emocjonalnej, zauważysz że spada Twoja samoocena i pewność siebie.
 1. BOISZ SIĘ ODMÓWIĆ – Manipulator stwarza napiętą atmosferę, żebyś bał się mu odmówić, przez co tracisz możliwość podejmowania własnych decyzji.
 1. HUŚTAWKI EMOCJONALNE – Manipulator będzie raz miły, a raz oziębły. Wprowadza to mentlik emocjonalny utrudniającą racjonalną ocenę jego działań.
 1. BRAK EMPATII – Manipulator nigdy nie będzie w stanie szczerze podzielać Twoich emocji, będziesz czuł, że jego współczucie jest powierzchowne.
 1. PASOŻYTNICTWO – Manipulator chce tylko brać, chce korzystać z Twoich rzeczy i Twojego czasu, podczas gdy jego rzeczy i jego czas są tylko jego.
 1. BRAK ZADOWOLENIA – Manipulator zawsze będzie niezadowolony z tego co dla niego zrobisz, aby obniżyć Twoją samoocenę.
 1. OTOCZENIE MANIPULATORA – Manipulator nigdy nie ma przyjaciół na dłuższy czas, a jedynie osoby, które jeszcze nie rozumieją, że są manipulowane.
 1. WYKORZYSTYWANIE SŁABOŚCI – Manipulator kiedy wybada Twoje słabości, będzie cały czas wbijał Ci szpileczki po to, aby rozchwiać Cię emocjonalnie.
 1. ROBIENIE Z SIEBIE OFIARY – Manipulator robi z siebie ofiarę po to, aby zrobiło Ci się go żal. W ten sposób może zakamuflować swoją pozycję dominatora.
 1. GNIEW BEZ POWODU – Manipulator unosi się bez przyczyny, wywołując w Tobie poczucie winy, przez co będziesz czuł, że masz w stosunku do niego zobowiązania.

Jeśli interesuje Cię ten temat i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat powyższych punktów, obejrzyj ten film, lub już teraz zapisz się na darmowy webinar, który poprowadzę dla Ciebie już w najbliższą niedzielę.

Link do zapisu na to bezpłatne szkolenie znajdziesz TUTAJ

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Dodaj komentarz