Witam wszystkich w ten wspaniały dzień❗️

Witam wszystkich w ten wspaniały dzień❗️
Chciałbym się dzisiaj czymś podzielić.
Jestem z Wami od 23 września. To właśnie wtedy zaczęła się ta niesamowita przygoda mojego życia-lepszego życia. Dzisiaj zrobiłem 56 dzień wyzwania – Bąbelek 3.0 cz. 2. To na prawdę coś niesamowitego. ?Po raz trzeci moja podświadomość wycisnęła ze mnie złe szczęścia. Wczorajsza pierwsza część wywołała we mnie trochę mieszane uczucia, ponieważ przypomniałem sobie o kilku rzeczach, które sprawiły przygnębienie, ale dzisiaj zrozumiałem ponownie, żebym odebrał to w inny sposób, że musiało się to stać, to mnie ukształtowało i doprowadziło tu, gdzie jestem. Już jutro zaczynam 9 tydzień wyzwania i mogę nawet teraz 34 dni przed końcem wyzwania śmiało powiedzieć ze już moje życie zmieniło się bardziej niż przez ostatnie 3 lata.? Dzięki temu wyjątkowemu narzędziu, jakim jest „wyzwanie 90 dni”, które naprawia ludzkie życie, wskazując kierunek ku swoim marzeniom, celom i pomagającym ogarnąć pozostałe aspekty życia można w pełni dostrzec piękno otaczającego świata, że nawet w pochmurnym i deszczowym dniu można dostrzec coś wyjątkowego, doceniamy to co mamy, co osiągnęliśmy i jesteśmy za to wdzięczni. We wrześniu, gdy zaczynałem wyzwanie było dla mnie słabym światełkiem na horyzoncie, czyli szansą i nadzieją, że jeszcze mogę coś zrobić i wyjść z sytuacji, która w danym momencie życia była dla mnie ciężka a stan w jakim byłem zniechęcił mnie kompletnie do wszystkiego nawet mojej pasji, którą przez lata rozwijałem i pogłębiałem wiedzę. Dzisiaj już widzę, że to wyzwanie jest ogromną latarnią wskazującą drogę na „oceanie życia”, żeby nie rozbić się o skały, którymi są lęki, stres, złe nawyki, marnowanie czasu itp. Poznałem bardzo wiele sposobów, technik, schematów, o których wcześniej nigdzie nie słyszałem a stosując je w swoim życiu oczywiście NATYCHMIAST widzę, że daje to ogromne efekty, a o poznaniu wielu wspaniałych osób, którymi jesteście właśnie Wy nie muszę wspominać, bo to oczywiste. Czasem jak zerkam na grupę wyzwania i czytam dodane przez Was posty, również mnie to motywuje widząc jak zmieniacie swoje życie, jak pokonujecie trudności i cieszycie się z życia i swoich osiągnięć, to coś niesamowitego❗️ Cieszę się ze należę do tak wspaniałej społeczności❗️? Jest jeszcze kilka rzeczy, nad którymi muszę popracować, ale na pewno dam radę, po dzisiejszym bąbelku wierzę, że dam radę ze wszystkim pomimo przeciwności które już na mnie czekają, choć w sumie to ja czekam na nie

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

😀 Jest wspaniale i nie ważne co się stanie nadal tak będzie, bo się nie poddam, nie warto tego robić, żeby nie stracić swoich marzeń, celów i przede wszystkim życia, które jest tylko jedno. Tak więc wrzucam już 8 bieg rozwoju, biorę się jeszcze bardziej za siebie i działam ? Życzę również Wam, żebyście spełnili swoje marzenia i cele, każdy dzień witali z uśmiechem i przyjmowali każde przeciwności, które przybliżą Was o krok do sukcesu ?? Dziękuję osobom, które wytrwały i przeczytały tego posta do końca za poświęcony czas na przeczytanie tego czym chciałem się podzielić ? Na dołączonym zdjęciu widać wszystkie 9 dzienników, które obrazują drogę jaką już pokonałem, 5 książek, które dodatkowo pomogą w moim rozwoju oraz dziennik ten z zieloną gumką, który założyłem dzięki pierwszemu zadaniu z książki „Kodeks wygranych” , aby właśnie założyć swój dziennik, w którym piszę co osiągnąłem, co dobrego przytrafiło się danego dnia oraz swoje przemyślenia – to na prawdę super sprawa bo można zobaczyć jak się myślało jakiś czas temu i spojrzeć na wszystko z innej perspektywy po upływie jakiegoś czasu, polecam każdemu założyć taki dziennik❗️?
Jak zwykle się rozpisałem – tak już mam ? – dlatego na koniec powiem tylko jedno…
Miejcie dzisiaj WSPANIAŁY DZIEŃ❗️ ??
P.S. Już nie mogę się doczekać Szkoły Wygranych 2020 i Legendarnego biegu Wyzwania, gdzie pewnie będzie okazja poznać kogoś z Was na żywo. Tak więc do zobaczenia w styczniu ?

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Dodaj komentarz