PROMOCJA WIOSENNA 2019
18-21 Marca 2019

lub do wyczerpania miejsc promocyjnych.

Mamy dla was to, co mamy najlepsze – wiedzę, umiejętności, niesamowite przeżycia i najlepszy DREAMTEAM świata – a teraz, specjalnie na wiosnę w nieprzyzwoicie niskiej cenie!

Aby dać Ci szansę spędzenia kolejnego roku we wspaniałym VIP towarzystwie, korzystając z najlepszych materiałów – możesz przedłużyć swój program na kolejnych 12 miesięcy w cenie normalnego przedłużenia na tylko 6 miesięcy!

Promocyjne ceny nawet 50% taniej:

PRZEDŁUŻENIE SUBSKRYPCJI 12 miesięcy w cenie 6!

PRZEDŁUŻENIE SUBSKRYPCJI 12 miesięcy w cenie 6!

Możesz przedłużyć subskrypcję w swoim programie o kolejne 12 miesięcy w cenie 6!

Akademia Biznesu®

przedłużenie subskrypcji o 12 miesięcy: 397 zł zamiast 597 zł 34% taniej

Wyzwanie90dni®

przedłużenie subskrypcji o 12 miesięcy: 397 zł zamiast 597 zł 34% taniej

SZKOŁA WYGRANYCH 2020

SZKOŁA WYGRANYCH 2020

Już za rok zrobimy coś, czego jeszcze nikt na świecie nie widział! Jak wiesz, co roku ze Szkołą Wygranych podnosiliśmy poprzeczkę – a ostatnio dla Większości z Was, którzy byli był to najlepszy weekend życia (dla nas również), dlatego stwierdziliśmy, że idziemy na całość i przeskakujemy od razu na najwyższy poziom!

Na największej, ostatniej Szkole Wygranych było 300 osób, na kolejną – 11.01.2020 zarezerwowaliśmy dla Was KRAKÓW TAURON ARENA o pojemności 21000 osób!!! DWADZIEŚCIA JEDEN TYSIĘCY OSÓB. Ostatnio obiecaliśmy Wam, że kolejna Szkoła Wygranych będzie 10 razy większa… no więc zgodnie z zasadą EXTRA MILE będzie 70 razy większa!!! “Celuj w gwiazdy” – powtarzamy Wam, więc widzisz, że sami też robimy to, co mówimy! Będzie to chyba największe Wyzwanie naszego życia, milionowy budżet, setki osób obsługi – ale dla Was zrobimy WSZYSTKO – zapewnimy Wam najlepszy weekend życia (bo planujemy też bieg na tysiące osób i imprezę VIP, jak ostatnio – tylko większą!). Do tego największe w europie pokazy laserowe, mega-imprezę motywacyjną, potężną oprawę świetlną i muzyczną, energię, o której usłyszy cała Polska!

Oto film z poprzedniej edycji:

Nasz VIP DreamTeam Wyzwania90dni i Akademii Biznesu będzie mieć dla siebie miejsca na płycie, zaraz przy scenie (Diamond bezpośrednio przy scenie, VIP w dalszych rzędach). Osoby z poza programu, będą na wszystkich trybunach, gdzie mieści się 20.000 osób. Jest tylko 1000 miejsc dla VIP, a już kilkaset osób z Was zarezerwowało swoje miejsca, więc jeśli jeszcze nie masz dla siebie i bliskich osób miejsc – rezerwuj od razu, bo gwarantuję Ci, że będzie to najpotężniejsze wydarzenie, o jakim nawet świat nie myślał:

Bilety na Szkołę Wygranych VIP 398zł
zamiast 997 zł (60% taniej)

Bilety na Szkołę Wygranych Diamond 1357zł
zamiast 2394 zł (43% taniej)

Uwaga! Kilka informacji na temat Promocji Wiosennej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

  1. Z Promocji Wiosennej mogą skorzystać wyłącznie osoby posiadające kurs Akademia Biznesu® lub Wyzwanie90dni®. Prezentowana oferta dotyczy wykupienia drugiego i kolejnych kursów.
  2. Oferta „Promocja Wiosenna” nie łączy się z żadnymi innymi promocjami oraz zniżkami.
  3. Uczestnik może wykupić dodatkowy kurs dla kogoś bliskiego niebędącego uczestnikiem naszych programów na promocyjnych warunkach „Promocji Wiosennej” ale transakcji musi dokonać ze swojego konta, a następnie wysłać stosowną informację na adres e-mail [email protected]
  4. Po zakończeniu promocji „Promocji Wiosennej” nie ma możliwości uzyskania promocyjnej ceny za kurs w późniejszym okresie.
  5. Promocyjne ceny w ofercie „Promocji Wiosennej” nie podlegają negocjacjom ani rozbiciu na raty inne niż system AliorRaty zawarty w integratorze płatności Tpay.
  6. Nie bój się pytać :) Z chęcią odpowiemy na wszelkie Twoje pytania! Napisz do nas na [email protected]

Jako, że również mnóstwo osób w społeczności VIP korzysta z powodzeniem z kolejnych naszych programów – przygotowaliśmy dla Was szansę zdobycia ich w najniższych możliwych cenach!

Akademia Biznesu®

Normalna cena kursu: 3470 zł
Cena: PROMOCYJNA 2602 zł (25% taniej)

Roczne potężne szkolenie biznesowe, gdzie na PRAKTYCZNYCH przykładach Krzysztof Król i Jan Gajos uczą Cię stworzenia i rozwoju własnego biznesu. Setki godzin wykładów, w których krok-po-kroku poznajesz sekrety prowadzenia firmy, marketingu, sprzedaży, organizacji, zarządzania ludźmi, promocji, zarządzania finansami – czyli cała wiedza, której potrzebujesz, aby dojść do milionów. Ponad 500 uczestników tworzy wspaniałe biznesy, wielu zostało już milionerami – czas na Ciebie!

Link do przetestowania darmowej części programu: http://www.akademiabiznesu.org/

ZrobięTOw90dni®

Normalna cena kursu: 2470 zł
Cena: PROMOCYJNA 1470 zł (41% taniej)

90-dniowy program zbudowania kondycji i sylwetki marzeń, prowadzony przez Jana Gajosa, Aleksandrę Maciejczyk i Marka Kusia. Poznasz konkretne ćwiczenia, zasady układania własnej, zdrowej diety, poprawisz mobilność, nabędziesz kondycji i rozpędzisz metabolizm swojego organizmu. W programie masz zawartą wiedzę, której nie posiada nawet większość trenerów personalnych. Poznasz również tajniki zdrowego treningu, aby uniknąć kontuzji i sprawisz, że sport stanie się naturalną częścią Twojego życia.

Link do przetestowania darmowej części programu: https://zrobietow90dni.pl/

Akademia Związków®

Normalna cena kursu: 2470 zł
Cena: PROMOCYJNA 1235 zł (50% taniej)

30-dniowe szkolenie, w którym od Krzysztofa Króla i Jana Gajosa nauczysz się wszystkiego, co potrzeba, aby zbudować szczęśliwy związek! Tematy takie, jak: radzenie sobie z zazdrością, umiejętne kłótnie, wspólne planowanie finansów, unikanie współzależności, wzajemne wspieranie się i rozwój, seksualność czy rozbudzenie na nowo żaru w związku nie będą już dla Ciebie sekretem. Wspaniałe szkolenie, w którym umieściliśmy całą naszą wiedzę i doświadczenie, gromadzone przez kilkanaście ostatnich lat.

Link do przetestowania darmowej części programu: https://akademiazwiazkow.pl/

Akademia Flirtu®

Normalna cena kursu: 2470 zł
Cena: PROMOCYJNA 1470 zł (41% taniej)

90-dniowe potężne szkolenie, przeznaczone dla mężczyzn, którzy chcą raz na zawsze ogarnąć temat relacji damsko-męskich – od flirtu, pozwania kobiet, poprzez zbudowanie pewności siebie, poznanie setek małych i dużych strategii, aż po budowanie dobrych relacji! Maciej Moroz, jeden z największych ekspertów uwodzenia i flirtu w Polsce będzie tutaj wsparciem i mentorem na drodze Twojej nauki i przemiany!

Link do przetestowania darmowej części programu: https://akademiaflirtu.pl/

Pamiętaj, że promocja kończy się już za:

lub konkretne oferty mogą być zamknięte przed czasem, w przypadku zakończenia promocyjnych zestawów. Skorzystaj z tej niesamowitej szansy i na wiosnę zmień swoje życie na lepsze!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie tej promocji to napisz wiadomość e-mail na adres [email protected] Odpowiemy na nią najszybciej jak to tylko możliwe.

Miej dzisiaj wspaniały dzień

Krzysztof Król, Jan Gajos & Drużyna Wyzwanie90dni®

adminWiosenna