Zaloguj się!

Nie masz jeszcze konta w programie Wyzwanie90dni®?

Dołącz już teraz!
adminWebinar 1 – Jak skutecznie podejmować decyzje i uwolnić potężną energię do zmian?

Dodaj komentarz

Komentarze 22

 1. Izabela

  Super, to jest niesamowite. Jednak mój umysł, logika i racjonalizm podpowiada mi ze do tego potrzebna jest kasa, której nie mam i nie wiem jak wygenerować. Pytanie jest jak pokonać logiczne myślenie skoro do edukacji czy do założenia biznesu potrzebna jest kasa?

 2. Tomek1405

  Im więcej z wami przebywam tym bardziej zaczynam wierzyć w to ,że w każdym wieku można zmienić swoje życie na tyle by budzić się z uśmiechem na twarzy, by być naladowanym pozytywną energią, by skoncentrować się na swoich marzeniach i nie słuchając wszystkich tych, którzy ciągle negatywnie patrzą i komentują nasze plany robić po prostu to co sprawi ,że będziemy szczęśliwsi.Wierzę,że ten program zmieni moje życie.

 3. anna

  Janek i Krzysztof ,dajecie ogromne wsparcie i pokazujecie jedyną słuszną drogę w nadziei ,zaufaniu ,równowadze a także przyjemności w życiu. Chcę zmian najpierw w sobie a przyszłość z Wami jawi się jasno prosto i zrozumiale .Przede mną zbudowanie zaufania i pewności siebie.Fajnie,że dołączyłam do Was. Pragnę zmian

 4. Aneta

  ? ferarri jest wykonane z mieszanki bardzo drogiego I bardzo latwopalnego aluminium. Akurat pracuje przy produkcji tego metalu. Nawet przy cieciu elementow ludzie stoja z gasnicami gotowi do dzialania.Drozszego niz aluminium wykorzystywane w armi.
  To tak wodpowiedzi na pytanie dlaczego tak drogie.
  Pozdrawiam

 5. Aldona

  Syntetyczna, mega praktycznie przedstawiona wiedza. Długo myślałam, że ograniczenie życia do jednej możliwości poprzez wybór jest stratą. Od dziś jest mocą. Ćwiczenie potężne, wywołało ogromne emocje, tyle uśpionego potencjału, tyle pragnień leżało na dnie. Po raz pierwszy to, co zawsze kochałam, lubiłam i ignorowałam w obecnym życiu stworzyło bazę do tworzenia szczęścia jutro od dziś. DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!

 6. Agnieszka

  Silna potrzeba zmiany i upór dodają mocy. Mocne postanowienie stawia granice między tym co było a tym co jest. Pozytywna wizja przyszłości namawia do działania.
  Walczyłam o siebie, szukałam by zrozumieć, próbowałam by znaleźć, działałam lecz za krótko. Moja wizja była mrzonką w oczach innych. Zaś w moich, tylko ładnym obrazkiem. Zabrakło wsparcia i samozaparcia, wyczerpała się energia i czas stracony uleciał.
  Pora na zmiany!

 7. Agnieszka
 8. Tomasz Michal Przybylowski

  Czesc nazywam sie Tomasz Michal Przybylowski jak popatrzymy w wczesniejsze zycie , urodzilem sie 10 -04- 1975 rok na wsi jaka jest Nowy Zmigrod tak ja wiem jak ubierac sobie buty jako dziecko tak mieszkalem nie daleko granicy ze Slowacja tak moj ojciec byl mysliwym i lowczym w naszym kole lowieckim ,,Rys” w Krempnej co i ja bylem mysliwym i mialem dubeltuwke 16/70 o wczesniej jak skonczylem podctawuke w Krempnej poszedlem ksztalcic tak zeby troche umyslo do mojej glowy weszlo do Zespol Szkol Mechanicznych na ul. Staszica1 jako zawod slusarz mechanik to przez 3 lata , pozniej poszedlem do Technikum Mechaniczne ale z jednego przedmitu zawalilem czyli pozniej przy rodzicach tak przez kilka lat mojego zycia i pozniej szef Masarni w Masarni tak poszedlem pracowac na masarni tak bylem na rozbirze , produkcja , ubuj swin czy wolowina z biegiem czasu i pozniej powiedzialem ze wyjeszam do Hiszpani w roku 1999 tak bylem bardzo duzo czasu w Hiszpani z kazdych woj. jak myslac jak za granica jestes uczysz sie wszystkiego jako my Polacy ale ja to wiem bo mialem powarzny wypadek na motorku z rana ja mam 34%ze jestem niepelnosprawny jako czlowiek wedlug konwencji miedzy krajami tu w Polsce na 2 lata a ja musze jadac do dr. medycyny na recepte i przedlumaczac na Hiszpanski jezyk co miesiaca styczen i marzec wysylajac do Z.S.Z. w Hiszpani .

 9. Tomasz Michal Przybylowski

  Tak kolego ja jestem z drgiej strony kuli ziemskiej ale jak ty twierdzisz ze sa rozne sposoby ja wiem ajlepiej bedzie jak otworze Firme to sa rozne sprawy do okreslenia gdzie idac ale wiem ze pewne datki z banku Polskiego z unia europeja sa datki ze tajak dla mnie rozne podania pisania do Gminy i pozniej odac do Zus placac 400zl. i tym bardziej pewnie prowadzac firme co przez internet mozna sprowadzac do domu i takze secretarke do mnie bo Urzad Skarbowy przyjechal do mnie i kazde dokumenty skupowania i sprzedarzy

 10. Tomasz Przybylowski

  Czesc sr. Krzysztof Krol i Janusz Gajos tak sluchalem na vidio na facebook dalo dla mnie ale przede wszystkim ja wiem ze jako we dwuch zrobiliscie wezwanie w 90 dni bardzo dobra sprawa wy mozecie na vidio lub resty do pisania jak przede wszystkim jak powinienem pisac disiaj mam 1 dzien wezwanie w 90dniach .

 11. Adrian

  Mocne ćwiczenie, popłakałem się na nim, jest 00:03, od kilku dni sypiam po 4-5h, myślałem że nie dotrzymam do końca i zasnę, teraz czuję niesamowitą energie, cały się trzęsę, przede mną jest kartka a na niej moja decyzja, jej fragment brzmi, „..będę walczył aż do śmierci..” jeśli ta moc się utrzyma, niedługo się spotkamy, stanę przed wami już nie jako uczeń, ale ktoś, komu udało się z Wami zrównać.

 12. Maks