Trzysta pięćdziesiąt cztery (354) dni temu rozpocząłem program zmian w swoim życiu znany pod nazwą ‘Wyzwanie 90 dni’

Trzysta pięćdziesiąt cztery (354) dni temu rozpocząłem program zmian w swoim życiu znany pod nazwą ‘Wyzwanie 90 dni’. Byłem w sytuacji, w której czułem się jak ‘bolid F1, który podczas wyścigu wypadł z toru na plac pełen żwiru. Sfrustrowany patrzyłem z kokpitu jak kolejne wyścigowe pojazdy z sykiem opływanego po ich powierzchni powietrza znikają za zakrętem. Do tego przestało działać radio i nie mogłem skontaktować się ze swym zespołem. Przypomniałem sobie wówczas, że w moim telefonie jest przycisk z charakterystycznym logo. Nie wahałem się go użyć nawet przez chwilę. Odnalazłem go i moja dłoń ukryta za skórzano-kewlarową rękawicą docisnęła go mocno. Sprawnie podjechał nowoczesny SUV, lekko ciągnący za sobą przyczepę z dużym napisem na bokach W90D. Wkrótce wyszło z niego dwóch mechaników, ubranych w nowoczesne kombinezony i lśniące kaski. Klapa przyczepy uniosła się lekko i miękko. Poczułem, jak bolid unosi się nieznacznie, wymieniane są koła, spojlery i stabilizujące pojazd skrzydło. Ktoś sprawnie przetarł wizjer w moim kasku. Kątem oka zauważyłem, że wymieniane są anteny mojego nowoczesnego systemu komunikacji. Jeszcze szybka konsultacja i uruchomiłem silnik. Przepiękny, głęboki dźwięk dotarł do moich uszu. Ostatnie weryfikacje, wypięcie komputera z sterowników pokładowych i jestem na torze! Jak cudownie znowu cieszyć się pędem na prostych i przeciążeniami na zakrętach. Miło odważnie wcisnąć gaz i przemknąć obok innych zawodników w drodze do jasno wytyczonego celu!’.
Moje uwagi o programie W90D do potencjalnych uczestników. Co w nim zyskałem:
– zdefiniowałem precyzyjnie swoje cele i konsekwentnie je realizuję, codziennie zmotywowany i wdzięczny za życie,
– nabyłem zupełnie fantastyczne umiejętności planowania,
– jestem na całkowicie innym poziomie pewności siebie,
– odbudowałem relację z przyjaciółmi i znajomymi,
– zarządzam metodycznie i bardzo skutecznie finansami,
– dbam o swoje zdrowie poprzez regularne spacery, sport i zdrową dietę,
– nienachalnie przekazuję innym wartości, wiedzę i pozytywne podejście do świata,
– jestem spokojny, bo wiem kim jestem, co jest moim celem strategicznym oraz to, że cele taktyczne mogą być różne i wymienialne.
A bardziej konkretnie:
– wiem kim chcę być za 10 lat, za rok, za tydzień i jutro,
– mam zaplanowany i podsumowany każdy dzień,
– każdego, wczesnego poranka czuję rześkość, krzepę i chęć, aby zrobić znowu coś dobrego,
– regularnie kontaktuje się z przyjaciółmi i znajomymi,
– małymi krokami zastępuję wady dobrymi nawykami,
– widzę możliwości biznesów wokół i podejmuję przemyślane, pewne decyzje w tym obszarze,
– awansowałem w mojej firmie o ‘3 oczka’ (z poziomu specjalisty do poziomu dyrektora),
– lepiej wypoczywam.
Program Krzysztofa i Jana jest skuteczny i bardzo etycznie przygotowany. Dostajecie ogrom wiedzy w przystępnej formie, wsparcie twórców i innych uczestników. Jesteście chronieni przed jakimikolwiek nadużyciami. Pozostajecie w pełnej spójności z Waszymi wartościami. Nikt nie ingeruje w Waszą wiarę, religię i nie kryje się tutaj manipulacja, która ma Was wprowadzić w podejrzane biznesy. Pieniądze zainwestowane w program, w moim przypadku zwróciły się w ciągu 7 dni. Pewno przypadek, ale tak było. Polecam wszystkim, którzy na poważnie chcą popracować i coś zmienić. Jest to jeden z lepszych sposobów. Miejcie wspaniałe dni!!!
Karol

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Dodaj komentarz