Dlaczego w życiu znowu mi nie wyszło?

Dzisiaj chciałbym dać Ci 3 konkretne i sprawdzone sposoby, które sprawią, że Twoje nastawienie do świata będzie bardziej pozytywne, będziesz miał więcej energii, lepszy humor, a tym samym Twoje uwodzenie kobiet osiągnie zdecydowanie lepsze rezultaty. Zainteresowany?

1. Jakie paliwo lejesz do swojej fury?

To w jaki sposób się odżywiasz ma gigantyczny wpływ na Twoje samopoczucie. Pożywienie to paliwo, które napędza praktycznie wszystkie Twoje funkcje życiowe i jeśli jest ono niskiej jakości, to nie oczekuj od siebie niesamowitych rezultatów. Wcale nie musisz przechodzić na drakońską dietę wydając przy tym grube tysiące złotych na profesjonalnych dietetyków – wystarczy zdrowy rozsądek.

Picie co dwie godziny kawy lub napoju energetycznego i karta stałego klienta we wszystkich okolicznych fast foodach raczej nie uczynią z Ciebie wulkanu energii. Pomyśl – czy do swojego samochodu wlewasz byle jakie paliwo? To dlaczego najczęściej do gotowania używasz mikrofalówki, jesz nieregularnie i zapychasz się chipsami?

Zainteresuj się tym tematem jak najszybciej! Racjonalne jedzenie to nie tylko marchewki, sałata, groszek i czysta woda….

2. Twój czas wolny?

Rozmawiałem ostatnio z moim znajomym Kamilem i w trakcie naszej konwersacji dotarło do mnie coś całkowicie niesamowitego – całkowicie zapomniałem co to znaczy słowo nuda! Kompletnie nie mogłem sobie przypomnieć kiedy ostatni raz się nudziłem… Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek zmęczyć bezczynnością? Jeśli w Twoim życiu występuje nuda, to znaczy, że nie potrafisz odpoczywać.

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Zarówno praca jak i odpoczynek są jednakowo ważne w naszym życiu. Jeśli całymi dniami nic nie robisz albo ciężko pracujesz i gdy tylko masz wolne, to śpisz ile się da i bezczynnie gapisz się przez reszta dnia w komputer lub telewizor, to mam dla ciebie bardzo smutną wiadomość – nie minie wiele czasu jak po prostu się wypalisz i popadniesz w apatię.

Jeśli to co piszę powyżej odnosi się właśnie do Ciebie, to najwyższy czas abyś jak najszybciej zrewidował swoje życie i pomyślał nad tym czy czasem Twoje dni nie przeciekają Ci nieodwracalnie przez palce…

3. Jak ja ich wszystkich nienawidzę!!!

Jakie jest Twoje nastawienie względem innych ludzi? Podchodzisz do nich w przyjacielski sposób czy raczej starasz się izolować i do wszystkich podchodzisz z nieukrywaną nieufnością? Jako ludzie jesteśmy istotami społecznymi i kontakt z innymi daje nam niezbędne do działania bodźce emocjonalne.

Poleganie wyłącznie na sobie i tłamszenie wewnątrz wszystkich przemyśleń oraz emocji jest w dłuższej perspektywie czasowej prawdziwą torturą na którą skazujesz się całkowicie dobrowolnie. Jeśli do tej pory miałeś negatywne doświadczenia w kontaktach z innymi, to wcale nie powód aby odcinać się od wszystkich – być może nieumiejętnie otaczałeś się nieodpowiednimi ludźmi… Uczyń już dzisiaj pierwszy krok aby to zmienić!

Pamiętaj – miej wspaniały dzień!

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Dodaj komentarz

Komentarze 5

 1. Ja dzięki tobie Krzysztoł zrozumiałem właśnie ze kawa i energetyki tak na dłuższą metę zabierają mi siłę do życia.zamiast dawać …..Już od miesiąca nie spożywam kawy i energetyków Ale ze spaniem mam nadal problemy. I ciężko mi się teraz z tym uporać. Macie jakieś pomysły na sen …..Bo ja mam wielki problem.

 2. Zacząć trzeba oczywiście od podstaw, czyli w tym przypadku od samego siebie. Czasem to może być trudne ale naprawdę potrafi znacznie poprawić nasze wyniki. Już sama dieta połączona z aktywnością fizyczną może bardzo pozytywnie wpłynąć na nasze nastawienie i motywację. Czasem się nie chce ale musimy się starać. Sam też ciągle walczę sam ze sobą i z tym złym głosem w mojej głowie 🙂

 3. Temat odżywiania to ogrom półprawd, kłamstw i bredni którymi karmi się ludzi od wieków.
  Setki diet proponowanych ludziom tworzy w głowach zamęt i zwątpienie. Pozwala to producentom
  sprzedawać wszystko co oni wymyślą, a nie to co jest wartościowe.
  A tymczasem nawet kura wie co jest jej najbardziej potrzebne i to wyszukuje. Nie je byle czego.
  Żołądek to nie śmietnik by tam wrzucać co popadnie.
  Dlatego ludziom potrzebna jest wiedza, prawda i mądrość by się właściwie odżywiać.