Rok temu w kwietniu było to jeszcze marzenie A teraz jestem już po…

Cześć wszystkim  Noi stało się nadszedł ten dzień, po rocznym niemal maratonie zwanym życie dziś zakończyłem W90 Dni. Bardzo długo mi to czasu zajęło I nie 90 Dni tylko o wiele, wiele więcej. Ale tylko z takiego powodu że każdego dnia się bardzo przykładalem, robiłem masę notatek A przy tym wszystkim pracując po 12 godzin dziennie praktycznie 6 Dni w tygodniu A już nie wspomnę o kombinowaniu z drukowaniem dzienników  bo tu w Norwegii do najtańszych usług drukowanie nie należy A w ten czas drukarki jeszcze nie miałem.

Przystąpiłem do wyzwania dokładnie 8 kwietnia zeszłego roku I powiem szczerze na początku niby z entuzjazmem do tego podchodziłem, A za same ćwiczenia brałem się tylko wtedy Kiedy miałem czas. Tak się działo do momentu kiedy dzięki Krzyskowi I Jankowi nauczyłem się planować mój każdy dzień. Po czym pracując naprawdę dużo zacząłem mieć coraz więcej czasu. Prawdziwego kopa dala mi lekcja nad zmania swoich nawyków na te dobre, z bezsensownego przeglądania fb przeżucilem się na Wyzwanie, czytanie książek, pisanie swojej książki. I tak po tych wszystkich bataliach doszedłem do mety A jednocześnie stanąłem na podium by startować z nowymi projektami typu Akademia Biznesu, projekt mojej spółki oraz jeszcze raz od nowa by utrwalić wiedzę przejdę W90 Dni.
Przystępując rok temu do wyzwania zapisałem sobie swoje pierwsze cele które wtedy jeszcze były marzeniami, do dziś mogę stwierdzić 80 % z nich zrealizowałem:
– zawsze chciałem poprosić moja kobietę rękę w najmniej oczekiwanym dla niej momencie z genialnym scenariuszem, tak aby się ze szczęścia poplakala . Rok temu w kwietniu było to jeszcze marzenie A teraz jestem już po zareczynach które były mega po ślubie o którym zawsze marzyłem ze swoją ukochaną, noi dzieci  w czerwcu będę miał córeczkę 
Najważniejsze podchodząc do wyzwania nie miałem żadnych celów A życie dla mnie było mekka I bez sensu, miałem masę długów, zero oszczędności, praktycznie nigdy się nie uśmiechałem, piłem alkochol troszkę za dużo z perspektywy czasu mi się wydaje, palilem I wiecznie imprezowalem nie myśląc ani trochę o przyszłości.

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Teraz mogę śmiało powiedzieć że jestem innym człowiekiem  :
nie pije w ogóle, nie palę bo szkoda mi zdrowia i czasu marnować na kaca, długów praktycznie nie mam, nowych nie generuje, A te drobnostki które mi zostały nie są praktycznie odczuwalne odkąd umiejętnie zarządzam finansami. Mam w końcu oszczędności, coraz więcej czasu, zdrowo się odżywiam, trenuje na siłowni, pisze swoją książkę którą myślę że do wakacji skończę  Mam masę nowych planów i celów podpisanych chronologicznie A jednym z nich jest w czerwcu tego roku powrót do Polski na stałe przy pasywnym zarobku który zabiorę że sobą do Polski  To już postanowione wracam do Polski bo wszystkie cele i plany mam do zrealizowania właśnie tam. I powiem wam szczerze to była najtrudniejsza decyzja w moim życiu Ale już została podjęta 
Dziękuję wam Krzysiu I Janku za ten program który mogę z całego serca polecić każdemu, szkoda tylko że nie konsultowalem się z wami częściej jak potrzebowałem pomocy Ale ja już tak mam że z problemem wolę sam sobie radzić.

Także jeszcze raz wam wszystkim Vipy też dziękuję za to że jesteście, ten program to niesamowita przygoda I dopiero pierwszy szczebel który pokonałem w drodze do sukcesu  Cześć!!! 

Jaroslaw Leon Kurasz

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Dodaj komentarz