Regulamin społeczności uczestników Wyzwania90dni:

  1. W VIP grupie na Facebook, grupie ogólnej, fanpage, kanale youtube, na portalu obowiązuje poniższy zestaw reguł:
   1. Zakaz publikowania jakichkolwiek reklam, zapraszania do fanpage, grup, szkoleń itp.
   2. Zakaz publikowania obrazków, linków, filmów, które nie są stworzone przez Ciebie (skup się jedynie na treściach, które dotyczą Ciebie i są przez Ciebie przygotowane)
   3. Zakaz jakiegokolwiek hejtu wobec członków grupy jak i drużyny programu (zarówno w grupie jak i poza nią) – wszelkie konflikty, problemy rozwiązujemy PRYWATNIE a nie na forum grupy. Wszelkie uwagi proszę zgłaszać na info@wyzwanie90dni.pl
   4. Osoby bez aktywnej subskrypcji programu nie mogą pisać ani postów, ani komentarzy
   5. Zakaz „podbijania” własnych postów komentarzami
   6. Zakaz namawiania innych uczestników do struktur biznesowych (mlm, revshare, piramid finansowych itp.) zarówno w grupach jak i poza nimi

Złamanie regulaminu wiążę się z trwałym usunięciem z grupy oraz utratą Gwarancji Zadowolenia. Zależy nam na jakości naszej społeczności dlatego będziemy wdzięczni za każde Twoje zgłoszenie odnośnie łamania naszego regulaminu przez innych uczestników

 1. Uczestnik, przystępując do programu uzyskuje 365 dni dostępu do konsultacji, programu, grupy, portalu, społeczności, Vip webinarów i innych elementów programu. Po zakończeniu tego okresu otrzyma jednorazową możliwość przedłużenia dostępu do wszystkich wyżej wymienionych elementów o kolejny rok za ułamek (wcześniej ustaloną kwotę) ceny zapłaconej za program.
 2. Kontakt z nami tylko poprzez email: info@wyzwanie90dni.pl, formularz kontaktowy https://wyzwanie90dni.pl/vip-area-home/kontakt/ (maile: Jan Gajos: j.gajos@wyzwanie90dni.pl, Krzysztof Król: krzysztof@wyzwanie90dni.pl) lub pod telefonem +48517315011 (NIE ODPISUJEMY NA SMSy). Nie odpisujemy na wiadomości na portalu Facebook. Na prywatnych kontach skype kontaktujemy się z osobami, które mają aktywną subskrybcję i chcą umówić się na konsultacje.
 3. Absolutnie nie wolno udostępniać dostępu do programu lub jego elementów osobom trzecim. W przypadku wykrycia takiego działania – następuje usunięcie uczestnika z programu wraz z utratę 30 dniowej Gwarancji Zadowolenia.
 4. Każdy uczestnik otrzymuje 30-dniową gwarancję zadowolenia. W celu skorzystania z niej – należy zgłosić nam w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty dołączenia do programu (wykupienia pierwszej raty lub całości programu) na adres e-mail info@wyzwanie90dni.pl (wysłanie zgłoszenia na inny adres e-mail nie będzie brane pod uwagę i nie skutkuje rozpoczęciem procedury gwarancyjnej) chęć rezygnacji z podaniem Imienia, Nazwiska, Adresu e-mail używanego przy logowaniu do serwisu, daty płatności, linku do profilu na portalu Facebook, którym uczestnik jest zalogowany do naszej VIP grupy oraz potwierdzenie przelewu za program w formacie .pdf. W przypadku skorzystania z tej opcji uczestnik nie ma już nigdy w przyszłości możliwości korzystania z programu. Pieniądze zwracane są na to samo konto/kartę z którego została wykonana płatność przez uczestnika w ciągu maksymalnie 10 dni roboczych liczonych od dnia przyjęcia i potwierdzenia Gwarancji Zadowolenia.
 5. Uczestnicy wszystkich szkoleń i coachingów organizowanych lub współorganizowanych przez TingTong Apps Co., Ltd. oświadczają, że wyrażają zgodę na utrwalanie ich wizerunku, opinii lub głosu, a w szczególności poprzez ich nagrywanie i fotografowanie oraz późniejszą publikację zdjęć, nagrań audio/video ze szkoleń lub coachingów, oraz na użycie ich imienia, wizerunku, głosu i oświadczają, że nie będą mieli jakichkolwiek roszczeń z tym związanych.
 6. Poprzez udział w szkoleniach lub coachingach uczestnik otrzyma wiedzę obejmującą metodologię działania z zakresu tej dziedziny życia, której dotyczy szkolenie. TingTong Apps Co., Ltd. nie gwarantuje Uczestnikom osiągnięcia założonego przez nich skutku związanego z tematyką szkolenia/coachingu. Uczestnik jest wyłącznie odpowiedzialny za sposób, w który korzysta z przedstawionych mu metodologii, w szczególności za wykorzystywanie ich niezgodnie z instrukcjami trenera.