Witaj !

Twoje linki partnerskie:

Tylko osoba, która po raz pierwszy się z nich rejestruje, będzie przyporządkowana do Twojego konta i od jej zakupu otrzymasz prowizję

Uuups!

Wystąpił błąd - spróbuj ponownie, lub napisz do nas

Ostatnich 10 osób zapisanych z Twoich linków:

Uuups!

Wystąpił błąd - spróbuj ponownie, lub napisz do nas

Zasady użytkowania programu partnerskiego Wyzwania90dni:

Partner – osoba, która wyraża chęć promowania i polecania programu Wyzwanie90dni

Organizator – właściciel marki Wyzwanie90dni, firma TingTong Apps Co., Ltd. zarejestrowana w Tajlandii.

  1. Partner decyduje się promować i polecać program Wyzwanie90dni, przestrzegając zasad należytej podwyższonej staranności, a w szczególności nie podejmując działań sprzecznych z obowiązującym prawem oraz nie prowadzi działań konkurencyjnych.
  2. Partner otrzymuje w niniejszym programie linki partnerskie, dzięki którym mogą rejestrować się osoby, którym Partner poleca program. Partner może również udostępniać (poprzez linki, nie kopiowanie zawartości) filmy z naszego kanału Youtube, oraz posty z Fanpage Wyzwania90dni.
  3. Osoby, które zarejestrowały się PO RAZ PIERWSZY z linków partnerskich są przyporządkowane do danego Partnera na rok czasu. Osoby, których adresy e-mail były już zarejestrowane w naszym systemie wcześniej nie są przyporządkowywane do Partnera.
  4. Od osób, które są zarejestrowane dzięki poleceniom Partnera i zakupią program Wyzwanie90dni, Partnerowi przysługuje prowizja w wysokości 15% od ceny programu.
  5. Prowizje wypłacane są do dnia 10-tego każdego miesiąca. Proces prowizyjny zostaje uruchomiony po 40 daniach od daty zakupu programu, przez osobę która zarejestrowała się poprawnym linkiem partnerskim. Prowizje przesyłane są na adres Paypal, podany przy rejestracji w programie partnerskim.
  6. Partner rozlicza podatek od wypłaconych prowizji samodzielnie, zgodnie z prawem obowiązującym w kraju jego rezydencji.
  7. Partner nie jest upoważniony do pobierania od klientów jakichkolwiek należności, zadatków i zaliczek.
  8. Partner zobowiązuje się do chronienia dobrego imienia Organizatora, dbania o wizerunek Organizatora i informowania Organizatora o wszelkich naruszeniach dobrego imienia Organizatora na e-mail [email protected]
  9. Zabronione są wszelkie próby nadużywania programu partnerskiego – np. polecanie sobie nawzajem, w celu obniżenia kwoty za kurs lub polecanie samemu sobie. W przypadku wykrycia tego typu nadużyć, partner oraz osoba polecona zostają usunięci z programu partnerskiego, społeczności Wyzwania90dni, tracą gwarancję zadowolenia, oraz prawo do prowizji.