Pozytywne nawyki, które pomogą Ci się zmienić.

Kiedy myślimy o nawykach pierwsze co na przychodzi do głowy to palenie papierosów czy inne negatywne przyzwyczajenia. To co robimy codziennie definiuje to kim jesteśmy. Nie wszystkie nawyki są złe. Są też takie, które sprawiają, że stajemy się codziennie odrobinę lepsi. Dzięki nim przybliżamy się do realizacji naszego celu.

Dziel się z innymi! Staraj się każdego dnia zrobić coś dobrego, nie licząc na to, że coś z tego będziesz miał. Pomóż komuś w potrzebie. Nie muszą być to wielkie rzeczy. Wyprowadź na spacer psa sąsiada, który jest chory. Pomóż starszej Pani w sklepie nieść zakupy. Odwieź kogoś do domu samochodem w deszczowy dzień. Wypełniaj swoje życie szczęściem codziennie!

Wstań 15 minut wcześniej! Na początku każdego dnia zarezerwuj 15 minut tylko dla Ciebie. Możesz wypić kawę na balkonie w ciepły poranek. Przeczytać spokojnie gazetę, czy pójść do sklepu po ciepłe bułki. Zrób cokolwiek na co zazwyczaj nie ma czasu a, co sprawia Ci przyjemność.

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Podtrzymuj kontakty! Codziennie napisz czy zadzwoń do osoby na której Ci zależy. Zadbaj o to aby w natłoku codziennych spraw i stresu nie utracić ludzi, którzy są dla Ciebie ważni. Zwykłe miłego dnia wysłane smsem rano może sprawić, że ktoś będzie miał wspaniały dzień!

Małe wyzwania! Codziennie stawiaj przed sobą drobne zadania, które ukończysz. Może to być pójście na trening czy odwiedzenie rodziny. Nie muszą być to wielkie sprawy. Raczej chodzi tu o zadbanie o te małe przyjemności, które uciekają nam gdy pędzimy przed siebie.

Czas tylko dla siebie! Codziennie musisz wygospodarować chwilę, która będzie tylko dla Ciebie. Zajmuj się wtedy tylko rzeczami, które sprawiają Ci przyjemność. Wystarczy dosłownie 15 minut tylko dla Ciebie! W ciągłym pędzie życiowym często zapominamy, on nas samych!

Jakie są Twoje najlepsze nawyki? Koniecznie podziel się nimi w komentarzu. Jeśli

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Dodaj komentarz

Komentarze 4

  1. Ja zmieniam swoje życie. Dzięki Tobie Krzysztof wstaje o 5 i robię sobie trening zamiast kawy. Bardzo dobry sposób na rzeski poranek. Ciężko jeszcze przełamać lenia. Ale nie poddam się. Jeszcze muszę popracować nad drzemkami. Ale nie wszystko od razu. Zmiana małymi krokami. Tak jest napisane. Miejcie dziś wspaniały dzień Pozdrawiam

  2. Często w pogoni dnia codziennego zapominamy o takich drobnych lecz jakże ważnych szczegółach, o których piszesz. A od drobnostek przecież się zaczyna. Dobrze, że przypominasz nam o tym, ja sam staram się stosować do tych wskazówek 🙂
    Pozdrawiam!