Podczas tej przygody wywróciłem całe moje życie do góry nogami, jedyne czego nie zmieniłem to mojej kochanej Żony😜.

Witam wszystkich !
Ukończyłem dziś wyzwanie 😁😎🤩
Zajęło mi to 8 miesięcy i wiele zmagań z samym sobą ale się nie poddałem.
Podczas tej przygody wywróciłem całe moje życie do góry nogami, jedyne czego nie zmieniłem to mojej kochanej Żony😜. Przed rozpoczęciem wyzwania moje życie było bardzo monotonne. 14 lat temu jako student przyjechałem do uk by polepszyć swoje życie. Jako 21 letni młodzieniec poczułem się jak bym złapał pana Boga za nogi i zaczęło się życie na relaksie. Studia poszły w zapomnienie,a na stałe zagościła w moim życiu marihuana. Stała się przyjaciółką na dobre i na złe. Robiłem się coraz bardziej leniwy i zamknięty na wszystko. Mimo że chciałem rzucić i wiedziałem ,że do niczego dobrego mnie to nie doprowadzi,wynajdywałem tysiące usprawiedliwień dlaczego jeszcze nie dziś. 8 miesięcy temu codziennie po pracy raczyłem się ziółkiem i stawałem się kanapowym ekspertem, oglądając i komentując YouTube-zazwyczaj same pierdoły. Tak trafiłem na Krzyśka i oglądając jego filmiki nie było się do czego przyczepić. Zaciekawiło mnie to, bo rzadko się zdarza aby ktoś tak konkretnie mówił. Zapisałem się na webinar i dostrzegłem szanse na zmianę swojego życia i tak przystąpiłem do wyzwania.
Od 8 miesięcy nie pale,codziennie wstaje o 4:00 rano i gotuje sobie obiad do pracy. Zrezygnowałem całkowicie z dziadowskiego jedzenia-słodycze,chipsy,fastfoody. Przestałem pić kolorowe napoje i kawę .4 razy w tygodniu jestem na siłowni. Zacząłem czytać książki, youtube nadal oglądam, ale inną tematykę – rozwój osobisty i inwestowanie. Relacje z moją Żoną znacznie się poprawiły. Po raz pierwszy od lat zacząłem się zastanawiać nad przyszłością, gdzie zmierzam i co chce w życiu osiągnąć.
Uwierzyłem, że to ja jestem kreatorem mojej przyszłości i nie jestem zdany na łaskę losu.
Jest tego znacznie więcej, zwłaszcza zmian w mojej głowie 😁
Przystąpienie do wyzwania było nie wątpliwie jedną z najlepszych decyzji w moim życiu.
Dziękuje wszystkim uczestnikom za wsparcie i choć ja sam nie byłem aktywny, to wiele waszych histori i inicjatyw dodawało sił by iść dalej.
Wszystkim którzy są na początku lub w trakcie tej drogi, życzę wytrwałości i cierpliwości bo warto jest dotrzeć do końca !!!! W90 działa!!!!
Podziękowania dla Krzyśka,Janka,Pawła i Roberta za ich dedykacje i ogrom pracy i serca włożony w to by pomagać innym ludziom poukładać życie!!!
Miejcie wszyscy wspaniały dzień i miejcie wspaniałe życie

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Dodaj komentarz