Image

W tym tygodniu wszystko za pół ceny (a nawet lepiej)! Masz możliwość nabycia po raz ostatni biletów na WIELKĄ SZKOŁĘ WYGRANYCH 2023 tak tanio! Możesz zdobyć dla siebie i rodziny, najskuteczniejszy program do nauki języków obcych za pół ceny! Dodatkowo po raz pierwszy po premierze - możliwość zdobycia kursu MISTRZ PEWNOŚCI SIEBIE! Korzystaj, dopóki są jeszcze miejsca!

Ling Ling za pol ceny
LingLing Learn English
Naucz się mówić po Angielsku w zaledwie 10 miesięcy! Rewolucyjna metoda, która zmieni świat, który znałeś do tej pory!
Image
Image
Image
LingLing Learn Spanish
Naucz się mówić po Hiszpańsku w zaledwie 10 miesięcy! Rewolucyjna metoda, która zmieni świat, który znałeś do tej pory!
Image
Image
Image
LingLing Learn German
Naucz się mówić po Niemiecku w zaledwie 10 miesięcy! Rewolucyjna metoda, która zmieni świat, który znałeś do tej pory!
Image
Image
Image
LingLing Learn French
Naucz się mówić po Francusku w zaledwie 10 miesięcy! Rewolucyjna metoda, która zmieni świat, który znałeś do tej pory!
Image
Image
Image
LingLing Learn Chinese
Naucz się mówić po Chińsku w zaledwie 10 miesięcy! Rewolucyjna metoda, która zmieni świat, który znałeś do tej pory!
Image
Image
Image
LingLing Learn Thai
Naucz się mówić po Tajsku w zaledwie 10 miesięcy! Rewolucyjna metoda, która zmieni świat, który znałeś do tej pory!
Image
Image
Image
Image
Szkoła wygranych 2023 plakat z ludzmi 1440450
GENERAL
347 zł za 2 bilety

(zamiast 1554zł) 75% taniej


 • Miejsca na płycie Tauron Arena Kraków, razem z VIP'ami
 • Impreza motywacyjna
 • Twój dziennik
pozostał 1 pakiet promocyjny

VIP
967 zł

WSZYSTKIE BILETY WYPRZEDANE


 • Miejsca na płycie Tauron Arena Kraków, w samym centrum akcji
 • Impreza motywacyjna
 • Twój dziennik
 • Miejsce w rzędach 2-8
 • Zdjęcie z Krzysztofem Królem i Janem Gajosem
 • Priorytetowa rejestracja VIP
 •  

WSZYSTKIE BILETY WYPRZEDANE

DIAMOND
2394 zł

Pozostał 1 bilet


 • Miejsca na płycie Tauron Arena Kraków, w samym centrum akcji
 • Impreza motywacyjna
 • Twój dziennik
 • Miejsce przy samej scenie
 • Zdjęcie z Krzysztofem Królem i Janem Gajosem
 • Priorytetowa rejestracja VIP
 • Kolacja z Krzysztofem Królem i Janem Gajosem

Image
Image

Brak pewności siebie, niska samoocena czy też brak wiary w siebie i własne możliwości to bardzo pochodne terminy odnoszące się do stanu emocjonalnego w którym czujesz się dużo gorszy od innych wokół Ciebie, oceniasz swoje umiejętności na tyle nisko, że nie podejmujesz większości wyzwań, a wszelkie trudne decyzje odwlekasz maksymalnie w czasie. Bardzo często jest to również sytuacja prowadząca do trudności w budowaniu relacji zarówno pod kątem przyjaźni jak i związku…. Krótko mówiąc – jest to temat, który warto przepracować, jeśli chce się mieć szczęśliwe życie. Czy czujesz, że to co właśnie czytasz odnośni się bezpośrednio do Ciebie? W takim razie bardzo dobrze, że jesteś na tej stronie. To WŁAŚCIWY KROK!

Zastanawiałeś się kiedykolwiek, dlaczego nie masz takiej głębokiej pewności siebie? Istnieje kilka przyczyn takiego stanu rzeczy. Pierwsza opcja to ta, że ktoś kiedyś po prostu zmiął Cię, podeptał i rzucił na ziemię, każąc Ci tam leżeć i zniszczył w Tobie to poczucie wartości na długie lata. Mógł to być jeden z rodziców, rówieśnicy lub jeszcze inna osoba. Jej zdanie na długie lata zapadło w Twojej głowie. Druga wersja to taka, że po prostu sam po niepowodzeniach przestałeś wierzyć w siebie – zabrakło Ci motywacji do działania i lawina niepowodzeń zaczęła się nawarstwiać odbierając Ci całkowicie pewność jakichkolwiek Twoich działań. Jeszcze inna skupia się na negatywnych przekonaniach, które przez lata interpretacji otaczającej Cię rzeczywistości przekuły się w takie, które skutecznie wpływają na Twoje niskie poczucie własnej wartości… Przyczyn oczywiście jest więcej, ale jak widzisz – brak pewności siebie może mieć różnorakie podłoże, więc trzeba wiedzieć, gdzie go szukać, aby skutecznie zmienić ten stan rzeczy.

Czytając różnego rodzaju poradniki często można zauważyć, jak autor wspomina jak ważna jest pewność siebie. Niezależnie od tego czy dana treść dotyczy randek, rozmów o pracę, wystąpień publicznych, prowadzenia własnej firmy, realizowania celów itd., to praktycznie w 90 procentach treści jako jeden z elementów składowych sukcesu w większym lub mniejszym stopniu wskazuje się pewność siebie. Wyrobienie w sobie odpowiedniego tej cechy przełoży się u Ciebie na szereg kluczowych obszarów Twojego życia:

 • Nie boisz się zmian. Jesteś świadom swoich możliwości, więc za każdym razem, gdy tylko czujesz, że potrzebujesz wprowadzić progres w swoim życiu, to zaczynasz działać zamiast tygodniami odkładać najdrobniejszy krok ze strachu przed porażką.

 • Tworzysz wysokiej jakości relacje z innymi ludźmi. Niezależnie od tego czy szukasz związku, przyjaźni czy też okazji na nowy biznes, pewność siebie jest kluczowa w interakcjach z innymi ludźmi. Wyobraź sobie jak to jest, gdy swobodnie komunikujesz się z innymi zamiast zastanawiać się nad każdym jednym wypowiedzianym zdaniem czy też wręcz w ogóle zaniechując jakiegokolwiek kontaktu ze strachu przed odrzuceniem.

 • Występujesz publicznie. Gdy tylko tego potrzebujesz, możesz swobodnie prezentować swoje argumenty przed szerszą publicznością bez paraliżującego strachu czy nadmiernej potliwości.

 • Nie działasz wbrew sobie. Nie musisz nikomu niczego udowadniać, a opinia innych ludzi przestaje być główną siłą napędową podejmowanych przez Ciebie decyzji życiowych.

 • Lepiej panujesz nad swoimi negatywnymi emocjami. Nadmierny stres, paraliżujący strach czy smutek z powodu braku podejmowanych działań przestają wypełniać każdy dzień Twojego życia.

 • Działasz konsekwentnie w kierunku realizacji swoich celów. Niezależnie od tego czy chcesz pracować nad awansem w pracy lub własnym biznesem czy też zależy Ci na regularnych treningach oraz zdrowym odżywianiu, jesteś w stanie sumiennie dzień za dniem dążyć ku realizacji swoich zamierzeń. Bez zbędnych powątpiewań i oglądania się na innych.

 • Znacząco zwiększysz swoją odporność psychiczną na wszelkie niepowodzenia. Tam praca nad sobą i zmiany tam i niepowodzenia po drodze. Dzięki tej umiejętności będą one stanowić dla ciebie jedynie informację zwrotną do lepszego planowania kolejnych kroków zamiast być kotwicą nieugięcie trzymającą się w jednym miejscu twojego życia.

Tak, jest to umiejętność, którą również możesz posiąść! Prawdziwa pewność siebie, to nie Twój wygląd, majątek, uwielbienie tłumów czy ilość znajomych. To przede wszystkim Twoje nastawienie mentalne oraz podejście do życia stanowią o tym, jak bardzo jesteś, bądź też nie jesteś pewną siebie osobą.

W odpowiedzi na Twoje potrzeby postanowiliśmy stworzyć kurs online, który skutecznie i przede wszystkim trwale pomoże Ci zbudować prawdziwą pewność siebie. „Mistrz Pewności siebie” to 8 konkretnych modułów opartych o wiedzę wynikającą z wieloletniego doświadczenia prowadzącego podpartą konkretnymi przykładami z życia i przede wszystkim łatwą do wdrożenia dla każdego dzięki zestawowi autorskich ćwiczeń zawartych w każdym bloku szkoleniowym.

Żadnego zbędnego teoretyzowania, tworzenia dziwnych podziałów różnych zagadnień, nowych definicji prostych konceptów (aby całość wyglądała bardziej naukowo mieszając tylko w głowie odbiorcy), tylko same konkretne informacje podane w prosty i przystępny sposób! Po prostu: KRÓTKO, KONKRETNIE I NA TEMAT!

Mistrz Pewności siebie to:

 • Prowadzący z wieloletnim doświadczeniem zarówno w sprzedaży jak i prowadzeniu szkoleń

 • Prosta i konkretna forma przekazu, która znacząco ułatwia zrozumienie nawet pozornie trudnych zagadnień

 • Ponad 8 godzin materiału szkoleniowego online podzielonego na 8 modułów szkoleniowych.

 • 8 dzienników ćwiczeń wypełnionych po brzegi konkretną wiedzą

 • Dziesiątki historii z życia wziętych, które konkretnie przedstawiających praktyczne zastosowanie wdrażanej wiedzy.

 • Ćwiczenia pozwalające łatwo przyswoić cały materiał szkoleniowy

Wersja Podstawowa:

Wersja Podstawowa:

Pozostały 2 pakietóy w promocyjnej cenie

Image

Wersja Podstawowa

 • Kurs video - 8 modułów
 • Dzienniki do kursu
 • Zestawy praktycznych ćwiczeń

297zł zamiast 970zł 70% taniej

Wersja MAX:

Wersja MAX:

Pakiety MAX wyprzedane

Image

Wersja MAX

 • Kurs video - 8 modułów
 • Dzienniki do kursu
 • Zestaw praktycznych ćwiczeń
 • 2 godziny konsultacji z trenerem

970zł zamiast 3970zł 75% taniej

Pamiętaj, że promocja kończy się już za:


lub konkretne oferty mogą być zamknięte przed czasem, w przypadku zakończenia promocyjnych zestawów. Skorzystaj z tej niesamowitej szansy i zmień swoje życie na lepsze!


Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie tej promocji to napisz wiadomość e-mail na adres info@wyzwanie90dni.pl Odpowiemy na nią najszybciej jak to tylko możliwe.

Miej dzisiaj wspaniały dzień

Krzysztof Król, Jan Gajos


Uwaga! Kilka informacji na temat Promocji "Nowy Rok VIP" w odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

 1. Z Promocji "Nowy Rok VIP" mogą skorzystać wyłącznie osoby posiadające kurs Akademia Biznesu® lub Wyzwanie90dni®. Prezentowana oferta dotyczy wykupienia drugiego i kolejnych kursów.
 2. Oferta "Nowy Roky VIP" nie łączy się z żadnymi innymi promocjami oraz zniżkami.
 3. Uczestnik może wykupić dodatkowy kurs dla kogoś bliskiego niebędącego uczestnikiem naszych programów na promocyjnych warunkach "Nowy Rok VIP" ale transakcji musi dokonać ze swojego konta, a następnie wysłać stosowną informację na adres e-mail info@wyzwanie90dni.pl
 4. Po zakończeniu promocji "Nowy Rok VIP" nie ma możliwości uzyskania promocyjnej ceny za kurs w późniejszym okresie.
 5. Promocyjne ceny w ofercie "Nowy Rok VIP" nie podlegają negocjacjom ani rozbiciu na raty inne niż system AliorRaty zawarty w integratorze płatności Tpay.
 6. Nie bój się pytać 🙂 Z chęcią odpowiemy na wszelkie Twoje pytania! Napisz do nas na info@wyzwanie90dni.pl