Image

No i nadszedł czas na WIELKI FINAŁ! W tym tygodniu, w bardzo ograniczonych ilościach, na Waszą prośbę, dajemy jeszcze raz możliwość skorzystania ze wszystkich styczniowych prezentów! Skorzystaj od razu z szansy zdobycia najlepszych narzędzi zmiany Twojego życia w absurdalnie niskich cenach i spraw, że 2023 rok będzie najlepszym w Twoim życiu!

Image
Image

INTELIGENCJA FINANSOWA na całe życie – jedyne w Polsce tak kompleksowe szkolenie w pełni prezentujące temat zarządzania finansami osobistymi! Od inteligencji finansowej poprzez sprawne korzystanie z narzędzi rynku finansowego, aż po zaawansowane metody inwestowania kapitału na różnych rynkach!

Finanse to temat, który dotyczy każdego z nas. Już od pierwszej naszej wypłaty (niezależnie od tego czy wynikającej z zatrudnienia na etacie czy też własnej firmy w dowolnej postaci) otrzymujemy kapitał… którym nikt tak naprawdę nie nauczył nas skutecznie zarządzać! W programie edukacji szkolnej praktycznie nie ma informacji na temat tego jak budować oszczędności czy też podchodzić do kart kredytowych lub też „złotych okazji inwestycyjnych”, więc nic dziwnego, że oszczędności mają tylko nieliczni, a zdecydowana większość społeczeństwa jest zadłużona poprzez różnego rodzaju pożyczki, kredyty czy też niestety coraz bardziej popularne „chwilówki”.

Wraz z najlepszymi ekspertami w swojej branży postanowiliśmy stworzyć kurs, które będzie stanowił prawdziwie pełne kompendium wiedzy na temat świata finansów. Zwracamy uwagę zarówno na aspekt psychologiczny tego tematu (zbyt wiele osób do dzisiaj spłaca zadłużenia powstałe pod wpływem decyzji opartych całkowicie o emocje), samego zarządzania finansami, jak i skutecznego inwestowania w zgodzie z poziomem ryzyka jakie jesteś w stanie zaakceptować. Oprócz tego chcemy pokazać Ci na co zwrócić uwagę podczas czytania różnego rodzaju umów oraz przede wszystkim jak uniknąć różnego rodzaju naciągaczy oraz piramid finansowych, które obiecują złote góry tylko po to, aby całkowicie wyczyścić Twój portfel.

Wersja Podstawowa:

Wersja Podstawowa:

Tylko 2 osoby będą mogły skorzystać z tej dodatkowej szansy

Image

Wersja Podstawowa

 • Pełny kurs VIDEO, składający się z ponad 20 modułów
 • online
 • Dziennki do Kursu
 • Subskrypcja do kursu na 1 rok

870zł zamiast 3970zł 78% taniej

Wersja PRO:

Wersja PRO:

Tylko 1 osoba będzie jeszcze mogła skorzystać z tej dodatkowej szansy

Image

Wersja PRO

 • Pełny kurs VIDEO, składający się z ponad 20 modułów
 • online
 • Dziennki do Kursu
 • 3 godziny indywidualnych konsultacji z trenerem
 • Subskrypcja do kursu na 3 lata

2370zł zamiast 8970zł 73% taniej

Image

2 kultowe szkolenia za promocyjną cenę jednego z nich!!! Setki osób skorzystały z tej wiedzy i polepszyły swoje zarobki lub zmieniły pracę! Teraz czas na Ciebie!

Bogaty Sprzedawca nauczy Cię jak sprzedawać, handlować, negocjować, przekonywać innych do swoich idei i pomysłów, jak nawiązać długoterminową relację z klientem i zarabiać duże pieniądze!


Mistrz Komunikacji nauczy Cię jak rozmawiać z ludźmi, prowadzić prezentacje w biznesie, dogadywać się lepiej z bliskimi a nawet przemawiać do setek czy tysięcy osób. Taka umiejętność znacząco zwiększy Twoje kompetencje zawodowe i prywatne i przełoży się na większe zarobki!

Wersja Podstawowa:

Wersja Podstawowa:

UWAGA - TYLKO 3 OSOBY BĘDĄ MOGŁY SKORZYSTAĆ Z TEJ SZANSY

Image

Wersja Podstawowa:

 • 30-dniowy kurs on-line, składający się z 10 modułów szkoleniowych
 • Dziennki do Kursu (prawie 100 stron)
+
Image

Wersja Podstawowa:

 • 30-dniowy kurs on-line, składający się z 10 modułów szkoleniowych
 • Dziennki do Kursu (prawie 100 stron)

697zł zamiast 3994zł 82% taniej

Wersja MAX:

Wersja MAX:

Pakiety MAX wyprzedane

Image
 • 30-dniowy kurs on-line, składający się z 10 modułów szkoleniowych
 • Dziennki do Kursu (prawie 100 stron)
 • Dodatkowy wykład Live z sekretnymi technikami sprzedaży
 • 2 godziny indywidualnych konsultacji sprzedażowych z Janem Gajosem
+
Image
 • 30-dniowy kurs on-line, składający się z 10 modułów szkoleniowych
 • Dziennki do Kursu (prawie 100 stron)
 • Dodatkowy wykład z technikami persfazji
 • 2 godziny indywidualnych konsultacji

1370zł zamiast 19400zł 92% taniej

Image

Ostatnie miesiące nie są nazbyt sprzyjające dla naszych portfeli – galopująca inflacja, nieustannie rosnące raty kredytów, rachunki za energię, ceny paliwa… wszelkie opłaty z miesiąca na miesiąc osiągają coraz bardziej rozpasane rozmiary. Jedynie Twoje wynagrodzenie statycznie stoi w miejscu powodując coraz większą potrzebę zaciskania pasa, odmawiania sobie przyjemności oraz rosnący stres czy budżet się zepnie i czy wystarczy do kolejnej wypłaty. Brzmi znajomo? W takim razie JESTEŚ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU!

Oczywiście są ludzie, którzy będą Ci oferować swoje mądrości w stylu „brakuje Ci pieniędzy to zmień pracę lub załóż własną firmę” ale słuchanie ich nie ma większego sensu, a tym bardziej – zastosowania praktycznego. Zmiana swojego głównego źródła przychodu nie zawsze jest możliwa w krótkim czasie lub bez wprowadzenia rewolucji w swoim życiu, na którą po prostu nie jesteś jeszcze gotowy. Jak więc znaleźć wyjście z tej sytuacji?

To bardzo proste – znajdź sposób na zarobek po godzinach! Brzmi ciekawie? Oczywiście! Tylko jak znaleźć właściwy sposób zarabiania… w Internecie można natknąć się na multum różnego rodzaju ogłoszeń zawierających propozycję metod generowania dodatkowych środków finansowych. Jak wybrać ten właściwy i dodatkowo nie dać się oszukać, wchodząc w piramidę finansową lub też innego rodzaju mistyfikację mającą na celu jedynie wyłudzić twój czas lub pieniądze?

W odpowiedzi na Twoje potrzeby postanowiliśmy stworzyć potężny program, który pomoże ci się perfekcyjnie odnaleźć w całym tym gąszczu możliwości – „Mistrz Zarabiania”!

Wyselekcjonowaliśmy dla Ciebie osiem najlepszych metod na zarobienia dodatkowych środków, a następnie znaleźliśmy NAJLEPSZYCH specjalistów funkcjonujących w danej branży, aby przekazali Ci swoją wiedzę i pokazali, jak TY możesz zacząć działać w podobny do nich sposób!

Jeśli:

 • Szukasz dodatkowego sposobu na zarobek, ale nie masz pomysłu co mógłbyś robić, aby powiększyć swój stan finansów.
 • Nie wiesz, jak zweryfikować czy dana oferta jest skierowana do ciebie. Chcesz zacząć coś robić, ale boisz się oszustwa, a nie wiesz, jak sprawdzić czy dana firma faktycznie jest uczciwa w swojej propozycji.
 • Masz poczucie, że nie masz jakichś szczególnych umiejętności lub wykształcenia. Wykorzystujesz swoje kompetencje w obecnej działalności zarobkowej i nie masz pomysłu jak miałyby ci się przydać w innej pracy.
 • Nie chcesz pracować non stop i zależy ci na elastycznej metodzie zarabiania. Chcesz zarabiać więcej, ale nie zamierasz wchodzić w kolejny etat i zależy ci na elastycznych godzinach. Działasz wtedy, kiedy masz ochotę, a nie kiedy musisz.
 • Masz dość liczenia każdej złotówki. Ciężko pracujesz i coraz bardziej frustruje cię fakt, że cały czas brakuje Ci środków na zaspokojenie swoich potrzeb… nie mówiąc już o spełnianiu marzeń.

Jeśli przy czytaniu powyższych punktów czujesz, że choć jeden z nich Cię dotyczy, to bardzo dobrze, że tutaj jesteś! „Mistrz zarabiania” to 8 konkretnych, obszernych i kompletnych modułów opartych o wiedzę wynikającą z wieloletniego doświadczenia prowadzących, podpartą konkretnymi przykładami z życia i przede wszystkim łatwą do wdrożenia dla każdego, dzięki zestawowi autorskich ćwiczeń zawartych w każdym bloku szkoleniowym.

Żadnego zbędnego teoretyzowania, tworzenia dziwnych podziałów różnych zagadnień, nowych definicji prostych konceptów (aby całość wyglądała bardziej naukowo mieszając tylko w głowie odbiorcy), tylko same konkretne informacje podane w prosty i przystępny sposób! Po prostu: KRÓTKO, KONKRETNIE I NA TEMAT!

Niezależnie od tego jaką posiadasz wiedzę czy umiejętności, jakie masz doświadczenie zawodowe, jak dużo godzin chcesz poświęcić na tę metodę… Jeśli tylko CHCESZ ZACZĄĆ zarabiać dodatkowe środki to znajdziesz tutaj nie tylko odpowiednią dla siebie metodę, ale przede wszystkim KONKRETNĄ instrukcję jak KROK PO KROKU zacząć działać tak aby ODNIEŚĆ SUKCES!

WAŻNE!
Kurs „Mistrz Zarabiania” został przez nas zaprojektowany jako narzędzie mające na celu dać Ci możliwość wygenerowania dodatkowych środków finansowych, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrana przez ciebie metoda stała się TWOIM GŁÓWNYM ŹRÓDŁEM DOCHODU! Jeśli dana metoda spodoba Ci się na tyle, że będziesz chciał się jej całkowicie poświęcić, to nie ma problemu, aby tego dokonać! Jeśli chcesz, możesz korzystać z dwóch i więcej metod równocześnie! My dajemy Ci konkretne narzędzia – od Ciebie zależy jak je wykorzystasz!
Image
Mistrz Zarabiania to:
 • Prowadzący z wieloletnim doświadczeniem w danej branży. Mające konkretne sukcesy w danej branży oraz umiejętność prostego przekazania posiadanej wiedzy i umiejętności
 • Prosta i konkretna forma przekazu, która znacząco ułatwia zrozumienie nawet pozornie trudnych zagadnień
 • Ponad 20 godzin materiału szkoleniowego online podzielonego na 8 modułów szkoleniowych.
 • Kilkadziesiąt stron dzienników ćwiczeń wypełnionych po brzegi konkretną wiedzą i praktycznymi ćwiczeniami, które pomogą Ci ją wdrożyć
 • Dziesiątki historii z życia wziętych, które konkretnie przedstawiają praktyczne zastosowanie wdrażanej wiedzy.
 • Zadania pozwalające usystematyzować naukę i łatwo przyswoić cały materiał szkoleniowy
SZKOLENIE PROWADZI:
Image

KRZYSZTOF KRÓL - Milioner mieszkający w potężnej rezydencji na rajskiej wyspie w Tajlandii i stamtąd tworzący wyjątkowe na skalę światową projekty edukacyjne.

Najskuteczniejszy w Polsce motywator i trener rozwoju osobistego, autor 9 książek, założyciel 15 firm, twórca największego w Polsce szkolenia, podróżnik, uczestnik IRONMAN, kochający mąż, ojciec 2 synków, doktorant psychologii i pasjonat tematyki motywacyjnej.

Jest prezesem i założycielem spółek produkujących aplikacje mobilne do nauki języków, których używa kilka milionów ludzi z całego świata, założycielem najpotężniejszego na świecie programu rozwoju osobistego Wyzwanie90dni. Inwestuje w nieruchomości: Ville i apartamenty pod wynajem w Polsce i Tajlandii.

Jego wykłady, filmy i szkolenia na żywo każdego miesiąca oglądają setki tysięcy Polaków z całego świata.

KRYSTIAN i ANNA WRZESZCZ - zarządzamy kilkoma firmami. Jesteśmy przedsiębiorcami, którzy skupiają się na tym, by być zawsze o krok przed konkurencją. Poznaliśmy się przez biznes - stworzyliśmy związek z miłości

Po kilku latach intensywnej nauki, zdobyciu sporego doświadczenia w sprzedaży na Amazon, narodził się pomysł, aby uczyć innych na czym polega sprzedaż na Amazon FBA i jak osiągnąć niezależność finansową. Sprawia nam to przyjemność, uwielbiamy poznawać nowe oraz ambitne osoby i wymieniać się z nimi pomysłami. Od ponad dwóch lat prowadzimy nasz kanał na YouTube i chętnie udostępniamy naszą wiedzę. Poznajemy dzięki temu mnóstwo ambitnych ludzi, z niektórymi nawet nawiązujemy dłuższą współpracę.

Już kilkaset osób uczestniczy w naszych kursach i webinarach. Nasze biznesy wchodzą na coraz wyższy poziom. Jakiś czas temu otworzyliśmy również firmę deweloperską, gdzie jesteśmy przed budową osiedla kilkudziesięciu domów szeregowych. Posiadamy też kilka innych biznesów, oczywiście nie moglibyśmy tego wszystkiego robić, gdybyśmy nie zaczęli sprzedaży na Amazon i bez wspaniałych ludzi, których poznaliśmy po drodze i z którymi współpracujemy.

Po rozpoczęciu sprzedaży na Amazon i rzuceniu pracy na etacie zaczęliśmy podróżować, zwiedzać świat. Aktualnie w momencie, gdy to piszemy wróciliśmy do Polski, by pomóc wspólnikom w rozwinięciu firmy deweloperskiej.

Zapraszamy Cię na kurs sprzedaży na Amazon, w którym zamieściliśmy mnóstwo merytorycznej wiedzy. Sami zaczynaliśmy od zera nie znając się na prowadzeniu firmy, więc przygotowaliśmy ten kurs tak, by każdy niezależnie od swojego doświadczenia dostał jak najwięcej wartości i nauczył się, jak sprzedawać na Amazon krok po kroku.

Image
Image

JAN GAJOS – Mówca, autor, współtwórca aplikacji mobilnej do nauki języka angielskiego LingLing, trener sprzedaży, odnoszący sukcesy przedsiębiorca posiadający firmy w branżach takich jak fitness, przemysł czy sztuka współczesna, finalista licznych biegów z przeszkodami oraz trener rozwoju osobistego, którego prawdziwą pasją jest drugi człowiek.

Współtwórca bestsellerowego i najpotężniejszego na świecie programu rozwoju osobistego „Wyzwanie90dni”. Oprócz tego stworzył lub współtworzył kursy online tj. „Bogaty Sprzedawca”, „Inteligencja Finansowa”, „Akademia Biznesu”, „ZrobięTOw90dni” oraz „Akademia Związków”.

Każdego dnia dzięki swoim szkoleniom oraz indywidualnym konsultacjom pomaga tysiącom ludzi odblokować w pełni swój potencjał, pogodzić się z przeszłością, zmienić przekonania, optymalizować działania biznesowe oraz zawodowe, pokonać nieśmiałość i wiele, wiele więcej.

Swoim życiem udowadnia, że każdy może osiągnąć sukces, jeśli tylko odpowiednio go zaplanuje i wytrwale będzie dążyć do niezbędnych zmian.

Konrad Kasprzyk - Absolwent prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, od 14 lat swoją pasję do rozwiązywania skomplikowanych spraw kontynuuje w Phinance S.A.

Konrad jest specjalista w dziedzinie planowania i optymalizacji finansowych. Jako jeden z nielicznych posiada tak szerokie uprawnienia do obsługi korporacji i spółek zarówno pod względem umów finansowych jak i optymalizacji podatkowych.

Przez kilka lat był doradcą klienta Domu Maklerskiego ALFA Zarządzanie Aktywami S.A. Obecnie jest członkiem Rady Nadzorczej Funduszu Venture Capital i prezesem Startupu obsługi prawnej on-line.

W Phinance S.A. jest doradcą klientów premium i starszym partnerem. Zarządza 50-osobowym zespołem specjalistów działających w ramach dwóch biur doradztwa. Prywatnie miłośnik psów.

Image
Image
Mateusz Grabowski - współtwórca jednej z największych platform do sprzedaży w modelu dropshippingowym – TakeDrop.pl. Z branżą e-commerce związany od 2001 r. Prowadził kampanie reklamowe dla czołowych w Polsce sklepów. Twórca jednego z popularniejszych kanałów na YouTube poświęconego tematyce dropshippingu. Wieloletni wykładowca i człowiek z pasją do sportów ekstremalnych. Pięciokrotnie startował w zawodach Red Bull 111 MegaWatt, pasjonat sportów lotniczych. Jak można mieć czas i pieniądze na wszystkie pasję? Działając w dropshippingu!

Marcin Wrona - Reżyser, Operator, Producent.

Ponad 12 lat doświadczenia w branży filmowej. Swoje pierwsze kroki stawiał jako operator oraz montażysta reportażów informacyjnych w lokalnej telewizji, współpracując ze stacjami telewizyjnymi takimi jak TVN, czy Polsat.

Po latach nabywania doświadczenia, poszerzania własnych kompetencji oraz kształcenia się w krakowskiej AMA Film Academy na kierunku operatorskim, założył swoją własną działalność filmową pod marką Sztukson Studio.

Przez lata rozwijał się w realizacji reklam, teledysków oraz filmów promocyjnych. Niejednokrotny zwycięzca konkursu MillionYou jako twórca reklam znanych marek oraz zdobywca nagrody za najlepszy montaż w konkursie 48HFP. Obecnie kontynuuje karierę pod marką KraKra Films.

Przez prawie dekadę pracy jako niezależny twórca zrealizował już trzycyfrową liczbę filmów reklamowych oraz promocyjnych. W swojej karierze miał możliwość pracy na niemal każdym stanowisku, czy to przy realizacji filmów weselnych (na początku swojej kariery), poprzez pracę jako asystent techniczny do sprzętu filmowego, operator kamery, scenarzysta, autor zdjęć, kierownik produkcji, montażysta a obecnie mocno rozwija się jako reżyser.

Jest również wykładowcą Montażu Filmowego w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie.

Praca w branży audiowizualnej na każdym możliwym stanowisku dała mu ogromną wiedzę oraz umiejętności, którymi chętnie dzieli się, aby sukcesywnie rozwijać polski rynek audiowizualny.

Image
Image

Robert Chuchro - To człowiek, który zaskakuje swoją wiedzą i przekazem. Potrafi w prosty i logiczny sposób wytłumaczyć nawet najbardziej zawiłe zagadnienia. Jest otwarty, szczery i uczciwy dzięki czemu tak skutecznie trafia ze swoim przekazem do swoich słuchaczy, a Ci dzięki temu mają niewiarygodne rezultaty. Przede wszystkim jest praktykiem, więc swoją wiedzę czerpie głównie z życia i bieżących działań. Przeszkolił kilkanaście tysięcy osób i regularnie występuje na scenach w całej Polsce, a jego największym osiągnięciem było wystąpienie publiczne dla 2500 osób w Tauron Arena Kraków, która w pewnej części powstała przy jego zaangażowaniu.

Zajmuje się sprzedażą bezpośrednią od ponad 20 lat w różnych branżach, w tym multi-level marketingu (Z obecną firmą jest już ponad 8 lat). Wiele razy z rzędu był najlepszym sprzedawcą z całej Polski na ponad 500 handlowców. Pokazuje, jak robić biznes na prawdziwych wartościach opartych o relacje, a nie wciskanie kolejnych produktów. Ludzie sami chcą z nim współpracować, bo wiedzą, że dla Roberta na pierwszym miejscu jest człowiek. Napisał książkę „Pokochaj MLM”, która sprzedaje się w tysiącach egzemplarzy i dzięki właśnie tej książce ludzie mają inne podejście do całej branży. Przez swoje lata działalności sprzedażowej sam bezpośrednio wygenerował transakcje o wartości kilkunastu milionów złotych. Ma możliwość pracy z każdego miejsca na świecie, więc często podróżuje odkrywając inne kultury i zwyczaje. Skutecznie uczy innych jak mogą osiągnąć podobny sposób życia. Jego motto życiowe brzmi „Kto słucha wskazówek Roberta, ten ma efekty”.

ZAKRES SZKOLENIA

To tylko po kilka punktów z każdego modułu, ale już na ich podstawie możesz ocenić potężną ilość praktycznej wiedzy jaka jest zawarta w kursie:

Moduł 1: Amazon FBA. Jak zarabiać na największym portalu na świecie?

 • Co to jest Amazon FBA
 • Narzędzia sprzedawcy na Amazon
 • Planowanie Sprzedaży na Amazon
 • Jak znaleźć produkty do sprzedaży i jak zbadać ich potencjał
 • Jak zainstalować wtyczkę X-Ray od Helium 10
 • Czym się kierować przy wyborze produktu na Amazon
 • Jak wybrać rynki sprzedażowe
 • Jak sprzedawać na Amazon w Polsce
 • Jak zweryfikować konto Amazon, aby uniknąć problemów
 • Jak stworzyć własną markę na Amazon
 • Jak tworzyć profesjonalne opakowania z własnym logiem
 • Zyski vs Przychody na Amazon - jak je obliczyć
 • Kody kreskowe na Amazon
 • Jak stworzyć i dodać ofertę na Amazon
 • Jak wyszukiwać produkty z Chin dzięki Alibaba Demand Analyzer
 • Jak importować produkty z Chin
 • Jakich produktów unikać przy imporcie
 • Jak wysłać towar bezpośrednio do magazynu Amazon FBA
 • Supplier Finder - jak znaleźć bezpieczenie producentów
 • Jak stworzyć Epicki Launch Produktu

Moduł 2: Jak stworzyćwłasny infoprodukt np. Ebook

 • W jaki sposób wybrać umiejętności i wiedzę, za które ludzie zapłacą Ci pieniądze
 • Jak zbadać zapotrzebowanie na infoprodukt
 • Jak przeprowadzić burzę mózgów, która wykorzysta Twoją kreatywność
 • Jak wybrać tytuł, który przyciągnie klientów
 • Jak stworzyć plan i spis treści produktu
 • Jak zaplanować swoją pracę podczas pisania
 • Jak pokonać blokady w głowie autora
 • Jak korzystać z pomocy ekspertów
 • Dlaczego wstęp i zakończenie są takie ważne
 • Jak zaprojektować okładkę
 • Jak samodzielnie zrobić skład e-booka
 • W jaki sposób dokonać korekty bez zbędnych kosztów
 • Jak zaplanować skuteczny marketing
 • W jaki sposób zautomatyzować płatności
 • Jak zarabiać dodatkowo na upsellingu

Moduł 3: Phi-Lite - sprzedaż ubezpieczeń na życie

 • Jakie produkty finansowe wybrać
 • W jaki sposób poszukiwać potencjalnych klientów
 • Jak wybierać klientów, aby stworzyć bezproblemową relację na wiele lat
 • Jak weryfikować, który produkt jest najlepszy dla danego klienta
 • Jak korzystać z wiedzy i wsparcia bardziej doświadczonych osób
 • Jak rozpocząć sprzedaż
 • Jakich błędów unikać podczas sprzedaży
 • Jak zbudować własny zespół sprzedaży
 • Jak zarządzać własnym zespołem sprzedaży
 • Jak maksymalizować swoje korzyści finansowe przy maksymalizacji wartości dla klienta

Moduł: 4 Dropshipping – twój własny sklep online bez magazynu

 • Jak znaleźć odpowiednie produkty do sprzedaży
 • Jest przetestować produkty do sprzedaży
 • Jakie przyjąć strategie cenowe
 • Jaką platformę do sprzedaży wybrać
 • Jak stworzyć efektywny sklep internetowy
 • Jak zoptymalizować strony produktowe
 • Jak ustalić cele sprzedażowe
 • Jak sprzedawać produkty z importu
 • Jak promować swój sklep

Moduł 5: Sprzedaż na Allegro. Jak stać się mistrzem aukcji online?

 • Jak stworzyć wiarygodne konto, aby zyskać zaufanie klientów
 • W jaki sposób wyszukiwać produkty (nowe i używane), aby zmaksymalizować zyski
 • Dlaczego używane produkty mogą być lepsze niż nowe
 • Jak przenieść sprzedaż offline do online
 • W jaki sposób przygotować opis produktu
 • W jaki sposób zrobić profesjonalne zdjęcia bez profesjonalnego sprzętu
 • Jak skonfigurować ofertę, aby przyciągnęła jak najwięcej chętnych
 • Jak ustawić tytuł i miniaturkę, które zwiększą Twoją sprzedaż
 • Z jakich dodatkowych opcji promocji warto korzystać
 • Gdzie dodatkowo promować swoje aukcje
 • Jak pakować paczki, aby optymalizować swój czas i wysiłek
 • Jak planować schemat wystawiania aukcji, aby nie marnować czasu
 • Jak kontaktować się z klientami i jak sprawić, aby powrócili do Ciebie

Moduł 6: Film i fotografia. Jak zarabiać na tworzeniu treści foto i video?

 • Jak rozpocząć przygodę na rynku foto i video
 • Dlaczego ta branża dalej gwarantuje dobre zarobki
 • Czy potrzebujesz mieć własne sprzęt
 • W jaki sprzęt warto się zaopatrzyć na początek
 • Jak obsługiwać sprzęt
 • Jak kadrować obraz
 • Jak dostosować kolory
 • Jakich obiektywów używać i kiedy
 • Jak zabezpieczyć dane przed utratą
 • Jak zabezpieczyć sprzęt przed kradzieżą
 • Jak dobrać odpowiednie oświetlenie do sytuacji
 • Jak być “niewidzialnym” podczas danego wydarzenia
 • Które momenty warto uwieczniać
 • Jak zaplanować postprodukcję
 • Jakie oprogramowanie użyć do postprodukcji
 • Jak retuszować zdjęcia
 • Jak montować filmy
 • Jak koloryzować zdjęcia i filmy
 • Jakich przejść używać
 • Jak dostarczyć klientowi gotowy produkt
 • Jakich metod marketingu używać, aby pozyskać klientów

Moduł 7: Networking - zarabiaj na swojej sieci kontaktów

 • Profity z budowania sieci kontaktów w środowisku pracy
 • Poszerzanie grona potencjalnych klientów
 • Zwiększanie swojej wiarygodności przez networking
 • Czerpanie inspiracji oraz dostęp do nowinek branżowych.
 • Poznawanie ludzi o podobnych zainteresowaniach prywatnie i zawodowo
 • Rozwój osobisty i motywacja przez kontakt z innymi.
 • Jak zarabiać na sieci kontaktów w prosty sposób?
 • Każdy kontakt to potencjalny zysk - jak skutecznie łączyć ludzi i zarabiać prowizje
 • Jak zbudować stabilny dochód nie wychodząc z domu
 • Jak łączyć kontakty bez nachalności
 • Jak budować trwałe relacje i długotrwały dochód

Moduł 8: MLM – multi-level marketing

 • Jak wybrać odpowiednią firmę do współpracy
 • Jak rozpoznać piramidy finansowe, oszustwa i naciągane produkty
 • Jak weryfikować skuteczność produktów
 • Jak wyszukiwać klientów
 • Jak poszukiwać partnerów do współpracy
 • Jak stworzyć swój własny zespół partnerów biznesowych
 • Jak osiągnąć sukces finansowy bez wciskania innym swoich rozwiązań
 • Jak nie zrazić do siebie przyjaciół i rodziny
 • Jak zaplanować budowę swojej marki osobistej
 • Jak rozwijać budowę zespołu

Od zarobienia dodatkowych pieniędzy dzieli Cię DOSŁOWNIE jeden krok! Prawdziwe pytanie brzmi nie „czy powinienem się zapisać” tylko „CO SIĘ STANIE JEŚLI TEGO NIE ZROBIĘ?!” Czy naprawdę uważasz, że możesz sobie pozwolić na brak tych wszystkich umiejętności i dalej planować odnieść sukces w życiu?

Powiem krótko – Już nie mogę się doczekać Twoich wrażeń z uczestnictwa a przede wszystkim wiadomości e-mail od Ciebie zawierającej opis zmian jakie zaszły w Twoi życiu po zastosowaniu wiedzy zawartej w naszym kursie!

Premiera kursu: Styczeń 2023

Wersja Podstawowa:

Wersja Podstawowa:

Pozostały 2 pakiety w przedpremierowych zapisach

Image

Wersja Podstawowa

 • 30-dniowy kurs online, składający się z 8 obszernych modułów
 • dzienniki do kursu
 • bezterminowy dostęp do kursu

Cena przed premierą
397zł zamiast 970zł 60% taniej

Wersja MAX:

Wersja MAX:

Pakiety MAX wyprzedane

Image

Wersja MAX

 • 30-dniowy kurs online, składający się z 8 obszernych modułów
 • dzienniki do kursu
 • bezterminowy dostęp do kursu
 • 2 godziny indywidualnych konsultacji z Janem Gajosem lub Krzysztofem Królem

Cena przed premierą
970zł zamiast 3970zł 68% taniej

Image

Wśród Was kochane VIP'y jest tak wiele osób, które prowadzą swoje firmy, planują prowadzenie swojego biznesu lub po prostu chcą sobie dorabiać, prowadząc jakąś małą działalność obok etatu. I to właśnie dla Was już prawie 7 lat temu stworzyliśmy MEGA-KURS Akademia Biznesu! Tworząc swoje własne firmy - nie miałem mentora, nie miałem książek, kursów ani żadnego źródła informacji o tym jak prowadzić biznes. Niestety przez to popełniałem wiele błędów, które kosztowały mnie dużo pieniędzy. Również ogromną ilość czasu zajmowało i znalezienie rozwiązań i strategii, aby rozwijać firmy. Dlatego właśnie stworzyliśmy dla Was Akademię Biznesu - abyście mieli w jednym miejscu kompendium wiedzy na temat prowadzenia firmy - i dzięki temu nie tylko zaoszczędzali mnóstwo pieniędzy, unikając błędów jak również zarabiali dużo więcej, poznając najlepsze możliwe rozwiązania.

Przez Akademię Biznesu przeszło już ponad 1300 osób. Wśród nich setki osób zbudowały dla siebie wspaniałe źródło dochodów, mamy też ponad 20 milionerów. Cieszymy się, że korzystacie z tej bardzo cennej wiedzy i dzięki temu budujecie, oraz rozwijacie piękne firmy!

Z okazji Wielkiego Black Friday - przygotowaliśmy potężną promocję! Coś, co normalnie kosztowałoby Cię (nawet w promocji na webinarze) ponad 3470zł, teraz możesz mieć za miej niż 2/3 najlepszej ceny!!!

UWAGA Tylko 1 osoba będzie mogła skorzystać z tej szansy

Image

Akademia Biznesu

 • roczny kurs on-line, składający się z ponad 100 wykładów
 • Dziennki do Kursu (setki stron wiedzy, zadań i ćwiczeń)
 • 2 godziny konsultacji z nami
 • Akademia Milionerów
 • Dodatkowe wykłady, które co jakiś czas robimy na żywo i dokładamy do kursu
 • Dostęp do społeczności Akademii Biznesu

2570zł zamiast 3470zł 26% taniej

Ling Ling za pol ceny
LingLing Learn English
Naucz się mówić po Angielsku w zaledwie 10 miesięcy! Rewolucyjna metoda, która zmieni świat, który znałeś do tej pory!
Image
Image
Image
LingLing Learn Spanish
Naucz się mówić po Hiszpańsku w zaledwie 10 miesięcy! Rewolucyjna metoda, która zmieni świat, który znałeś do tej pory!
Image
Image
Image
LingLing Learn German
Naucz się mówić po Niemiecku w zaledwie 10 miesięcy! Rewolucyjna metoda, która zmieni świat, który znałeś do tej pory!
Image
Image
Image
LingLing Learn French
Naucz się mówić po Francusku w zaledwie 10 miesięcy! Rewolucyjna metoda, która zmieni świat, który znałeś do tej pory!
Image
Image
Image
LingLing Learn Chinese
Naucz się mówić po Chińsku w zaledwie 10 miesięcy! Rewolucyjna metoda, która zmieni świat, który znałeś do tej pory!
Image
Image
Image
LingLing Learn Thai
Naucz się mówić po Tajsku w zaledwie 10 miesięcy! Rewolucyjna metoda, która zmieni świat, który znałeś do tej pory!
Image
Image
Image
Image
Szkoła wygranych 2023 plakat z ludzmi 1440450
BILETY 2 W CENIE 1
już od 168 zł za bilet

(zamiast 337zł) 50% taniej


 • Miejsca w najlepszych rzędach blisko płyty
 • Impreza motywacyjna
 • Twój dziennik
 • 2 dni szkolenia - weekend życia
pozostały 2 bilety w promocji

Image
Image

Brak pewności siebie, niska samoocena czy też brak wiary w siebie i własne możliwości to bardzo pochodne terminy odnoszące się do stanu emocjonalnego w którym czujesz się dużo gorszy od innych wokół Ciebie, oceniasz swoje umiejętności na tyle nisko, że nie podejmujesz większości wyzwań, a wszelkie trudne decyzje odwlekasz maksymalnie w czasie. Bardzo często jest to również sytuacja prowadząca do trudności w budowaniu relacji zarówno pod kątem przyjaźni jak i związku…. Krótko mówiąc – jest to temat, który warto przepracować, jeśli chce się mieć szczęśliwe życie. Czy czujesz, że to co właśnie czytasz odnośni się bezpośrednio do Ciebie? W takim razie bardzo dobrze, że jesteś na tej stronie. To WŁAŚCIWY KROK!

Zastanawiałeś się kiedykolwiek, dlaczego nie masz takiej głębokiej pewności siebie? Istnieje kilka przyczyn takiego stanu rzeczy. Pierwsza opcja to ta, że ktoś kiedyś po prostu zmiął Cię, podeptał i rzucił na ziemię, każąc Ci tam leżeć i zniszczył w Tobie to poczucie wartości na długie lata. Mógł to być jeden z rodziców, rówieśnicy lub jeszcze inna osoba. Jej zdanie na długie lata zapadło w Twojej głowie. Druga wersja to taka, że po prostu sam po niepowodzeniach przestałeś wierzyć w siebie – zabrakło Ci motywacji do działania i lawina niepowodzeń zaczęła się nawarstwiać odbierając Ci całkowicie pewność jakichkolwiek Twoich działań. Jeszcze inna skupia się na negatywnych przekonaniach, które przez lata interpretacji otaczającej Cię rzeczywistości przekuły się w takie, które skutecznie wpływają na Twoje niskie poczucie własnej wartości… Przyczyn oczywiście jest więcej, ale jak widzisz – brak pewności siebie może mieć różnorakie podłoże, więc trzeba wiedzieć, gdzie go szukać, aby skutecznie zmienić ten stan rzeczy.

Czytając różnego rodzaju poradniki często można zauważyć, jak autor wspomina jak ważna jest pewność siebie. Niezależnie od tego czy dana treść dotyczy randek, rozmów o pracę, wystąpień publicznych, prowadzenia własnej firmy, realizowania celów itd., to praktycznie w 90 procentach treści jako jeden z elementów składowych sukcesu w większym lub mniejszym stopniu wskazuje się pewność siebie. Wyrobienie w sobie odpowiedniego tej cechy przełoży się u Ciebie na szereg kluczowych obszarów Twojego życia:

 • Nie boisz się zmian. Jesteś świadom swoich możliwości, więc za każdym razem, gdy tylko czujesz, że potrzebujesz wprowadzić progres w swoim życiu, to zaczynasz działać zamiast tygodniami odkładać najdrobniejszy krok ze strachu przed porażką.

 • Tworzysz wysokiej jakości relacje z innymi ludźmi. Niezależnie od tego czy szukasz związku, przyjaźni czy też okazji na nowy biznes, pewność siebie jest kluczowa w interakcjach z innymi ludźmi. Wyobraź sobie jak to jest, gdy swobodnie komunikujesz się z innymi zamiast zastanawiać się nad każdym jednym wypowiedzianym zdaniem czy też wręcz w ogóle zaniechując jakiegokolwiek kontaktu ze strachu przed odrzuceniem.

 • Występujesz publicznie. Gdy tylko tego potrzebujesz, możesz swobodnie prezentować swoje argumenty przed szerszą publicznością bez paraliżującego strachu czy nadmiernej potliwości.

 • Nie działasz wbrew sobie. Nie musisz nikomu niczego udowadniać, a opinia innych ludzi przestaje być główną siłą napędową podejmowanych przez Ciebie decyzji życiowych.

 • Lepiej panujesz nad swoimi negatywnymi emocjami. Nadmierny stres, paraliżujący strach czy smutek z powodu braku podejmowanych działań przestają wypełniać każdy dzień Twojego życia.

 • Działasz konsekwentnie w kierunku realizacji swoich celów. Niezależnie od tego czy chcesz pracować nad awansem w pracy lub własnym biznesem czy też zależy Ci na regularnych treningach oraz zdrowym odżywianiu, jesteś w stanie sumiennie dzień za dniem dążyć ku realizacji swoich zamierzeń. Bez zbędnych powątpiewań i oglądania się na innych.

 • Znacząco zwiększysz swoją odporność psychiczną na wszelkie niepowodzenia. Tam praca nad sobą i zmiany tam i niepowodzenia po drodze. Dzięki tej umiejętności będą one stanowić dla ciebie jedynie informację zwrotną do lepszego planowania kolejnych kroków zamiast być kotwicą nieugięcie trzymającą się w jednym miejscu twojego życia.

Tak, jest to umiejętność, którą również możesz posiąść! Prawdziwa pewność siebie, to nie Twój wygląd, majątek, uwielbienie tłumów czy ilość znajomych. To przede wszystkim Twoje nastawienie mentalne oraz podejście do życia stanowią o tym, jak bardzo jesteś, bądź też nie jesteś pewną siebie osobą.

W odpowiedzi na Twoje potrzeby postanowiliśmy stworzyć kurs online, który skutecznie i przede wszystkim trwale pomoże Ci zbudować prawdziwą pewność siebie. „Mistrz Pewności siebie” to 8 konkretnych modułów opartych o wiedzę wynikającą z wieloletniego doświadczenia prowadzącego podpartą konkretnymi przykładami z życia i przede wszystkim łatwą do wdrożenia dla każdego dzięki zestawowi autorskich ćwiczeń zawartych w każdym bloku szkoleniowym.

Żadnego zbędnego teoretyzowania, tworzenia dziwnych podziałów różnych zagadnień, nowych definicji prostych konceptów (aby całość wyglądała bardziej naukowo mieszając tylko w głowie odbiorcy), tylko same konkretne informacje podane w prosty i przystępny sposób! Po prostu: KRÓTKO, KONKRETNIE I NA TEMAT!

Mistrz Pewności siebie to:

 • Prowadzący z wieloletnim doświadczeniem zarówno w sprzedaży jak i prowadzeniu szkoleń

 • Prosta i konkretna forma przekazu, która znacząco ułatwia zrozumienie nawet pozornie trudnych zagadnień

 • Ponad 8 godzin materiału szkoleniowego online podzielonego na 8 modułów szkoleniowych.

 • 8 dzienników ćwiczeń wypełnionych po brzegi konkretną wiedzą

 • Dziesiątki historii z życia wziętych, które konkretnie przedstawiających praktyczne zastosowanie wdrażanej wiedzy.

 • Ćwiczenia pozwalające łatwo przyswoić cały materiał szkoleniowy

Wersja Podstawowa:

Wersja Podstawowa:

Pozostały 3 programy w promocji

Image

Wersja Podstawowa

 • Kurs video - 8 modułów
 • Dzienniki do kursu
 • Zestawy praktycznych ćwiczeń

397zł zamiast 970zł 59% taniej

Wersja MAX:

Wersja MAX:

Pozostały 3 pakiety MAX w promocji

Image

Wersja MAX

 • Kurs video - 8 modułów
 • Dzienniki do kursu
 • Zestaw praktycznych ćwiczeń
 • 2 godziny konsultacji z trenerem

1270zł zamiast 3970zł 68% taniej

Pamiętaj, że promocja kończy się już za:


lub konkretne oferty mogą być zamknięte przed czasem, w przypadku zakończenia promocyjnych zestawów. Skorzystaj z tej niesamowitej szansy i zmień swoje życie na lepsze!


Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie tej promocji to napisz wiadomość e-mail na adres info@wyzwanie90dni.pl Odpowiemy na nią najszybciej jak to tylko możliwe.

Miej dzisiaj wspaniały dzień

Krzysztof Król, Jan Gajos


Uwaga! Kilka informacji na temat Promocji "Nowy Rok" w odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

 1. Oferta "Nowy Rok" nie łączy się z żadnymi innymi promocjami oraz zniżkami.
 2. Po zakończeniu promocji "Nowy Rok" nie ma możliwości uzyskania promocyjnej ceny za kurs w późniejszym okresie.
 3. Promocyjne ceny w ofercie "Nowy Rok" nie podlegają negocjacjom ani rozbiciu na raty inne niż system Alior lub TubaPay
 4. Nie bój się pytać 🙂 Z chęcią odpowiemy na wszelkie Twoje pytania! Napisz do nas na info@wyzwanie90dni.pl