Nadszedł czas na podsumowanie Wyzwania 90 dni.

Cześć!!
Nadszedł czas na podsumowanie Wyzwania 90 dni. Co prawda ukończyłam je jeszcze przed Świętami, ale ostatnie dni były dla mnie wyjątkowo nerwowe i niespokojne, na szczęście teraz jest już o wiele lepiej i chcę krótko (jeśli się uda

) podsumować Wyzwanie jeszcze przed końcem tego roku

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Zrobienie programu zajęło mi troszkę ponad 7 miesięcy (od maja do grudnia), a dzięki uczestnictwu w nim oraz dzięki innym działaniom i staraniom, jakie podjęłam w tym i w poprzednim roku, jestem już prawie w miejscu, do którego zmierzam od dłuższego czasu. Mam nadzieję, że teraz na ostatniej prostej nie będzie już więcej nieprzyjemnych niespodzianek i jeśli wszystko pójdzie dobrze, to niedługo podzielę się z Wami radością z osiągnięcia celu

Czego nauczyłam się /co zmieniłam dzięki Wyzwaniu 90 dni ?:
· Zrozumiałam, że nie można poddawać się na drodze do celu, nawet pomimo wielu przeciwności.
· Powinno się słuchać przede wszystkim siebie i nie pozwalać, aby opinia innych ludzi miała wpływ na nasze decyzje i oddalała nas od naszych marzeń. Inni mogą mam doradzać, jednak to my wiemy, co jest dla nas ważne.
· Nauczyłam się być wdzięczną za to, co mam, za to co już osiągnęłam. Zrozumiałam, że jeśli nie doceniamy małych rzeczy, to nie będziemy też w stanie doceniać tych wielkich. Nawet w trudnych chwilach zawsze można znaleźć coś pozytywnego, za co warto dziękować.
· Już nie porównuję się z innymi, zauważyłam też, że już nie zazdroszczę innym ich szczęścia lub osiągnięć, tylko cieszę się, że dobrze im się wiedzie, i dostrzegam moje osiągnięcia, jestem z siebie dumna, że walczę o swoje marzenia.
· Częściej się uśmiecham i nie narzekam na wszystko tak jak wcześniej, staram się myśleć pozytywnie i dostrzegać pozytywne aspekty danej sytuacji.
· Zdałam sobie sprawę, że nie muszę podporządkowywać się innym, że moje życie nie zależy od okoliczności, ale od moich działań i decyzji, że tak wiele zależy ode mnie.
· Najważniejsze jest życie w zgodzie ze sobą i miłość do samego siebie, bo tylko dzięki niej możemy mieć dobre relacje z innymi ludźmi. Nasze szczęście nie zależy od tego, czy kogoś mamy albo czy mamy wielu znajomych, ale przede wszystkim od tego, czy czujemy się dobrze sami ze sobą.
· Uśmiech i optymistyczne nastawienie przyciągają pozytywne zdarzenia, a narzekanie i nadmierne zamartwianie się w niczym nie pomaga.
· Zauważyłam, że jeśli nie spuszczamy oczu z naszego celu i dążymy do niego całym sercem, prędzej czy później go osiągniemy, bo życie w naturalny sposób nas do niego doprowadzi.
· Już nie czuję się „dziwnie” z tym, że w danej kwestii mam inne zdanie niż większość osób. Wcześniej źle się czułam z tym, że inni mieli „silniejsze” argumenty ode mnie, a teraz nawet nie odczuwam potrzeby, żeby komuś coś udowadniać, po prostu czuję się dobrze z tym, że żyję w zgodzie ze sobą.
· Zrozumiałam, że nie zawsze wszystko musi być idealne, że mogę się mylić i popełniać błędy, a każda porażka to tak naprawdę krok na drodze do sukcesu.
· Nauczyłam się jak zarządzać czasem i eliminować negatywne nawyki, choć muszę jeszcze troszkę popracować nad tym obszarem.
· Spełnianie marzeń i stawanie się lepszym człowiekiem wiąże się z wyjściem ze strefy komfortu, jednak nie warto robić czegoś na siłę, lecz tylko to, co naprawdę chcemy i co jest dla nas ważne.
· Jestem bardziej pewna siebie i już nie zamartwiam się i nie jestem smutna „bo ktoś mi coś powiedział”.
Chyba wymieniłam najważniejsze rzeczy, które dało mi Wyzwanie. Przede wszystkim zmienił się sposób myślenia i patrzenia na świat, i na wiele różnych spraw. Dziękuję Krzyśkowi i Jankowi za stworzenie tego programu – udział w nim pomógł mi w niełatwym momencie mojego życia, gdy wiele spraw mi się skomplikowało i właściwie nie wiedziałam, co to będzie w bliższej i dalszej przyszłości. Teraz jest o wiele lepiej

Życzę Wam wszystkim wspaniałego wieczoru i samych wspaniałych dni w 2021 roku!!!

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Dodaj komentarz