Muszę się pochwalić, bo komu jak nie Wam ??

Muszę się pochwalić, bo komu jak nie Wam ?? Wczoraj otwarłam mój własny salon wizażu i stylizacji paznokci??????? marzyłam o tym od dawna, ale strach i obawy, wszystkie dylematy jak dam radę były silniejsze i nigdy nie zrobiłam tego co chciałam.
Dzięki wyzwaniu zmieniło się moje życie. Podjęłam wiele decyzji których wcześniej NIGDY bym nie podjęła, bo najnormalniej w świecie się bałam. Zaszufladkowałam się w swoim świecie i nie chciałam odważyć się zaryzykować. Jednak każda lekcja nauczyła mnie radości życia i czerpania z niego pełną parą. I chociaż już dawno nie zaglądałam do dziennika (remont z pracą jednocześnie zabrał mi dnie i noce, bo wszystko zrobiłam sama z Mężem) to dokończę wyzwanie i już się boje co jeszcze wymyślę ??
A ja Wam mówię NIE BÓJCIE SIĘ ZMIAN!! Bo każda zmiana jest dobra, a strach jest normalny. Jednak na końcu jest niesamowita radość i satysfakcja i dlatego warto!

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Dodaj komentarz