Powiedz nam więcej o sobie!

Chcemy ocenić, czy kwalifikujesz się do programu Wyzwanie90dni® i dopasować go do Twoich potrzeb.

Wybierz tematykę, która Cię szczególnie interesuje.

Proszę uaktualnij również swoje dane. Pola oznaczone * są wymagane.

Co robisz?
Co chcesz zmienić w swoim życiu? *

Ważne: skoncentruj się na wyborze jednej, kluczowej dziedziny Twojego życia, którą chcesz poprawić.

Chcę:
Dodaj komentarz

Komentarze 7

 1. Joanna

  Witam,
  narazie jestem w domu z powodu choroby. Chce byc na tyle zdrowa zeby moc znowu pracowac i marze o pracy, ktora bedzie mnie wypelniac. Jestem samotnie wychowujaca matka. Znam jezyki i swiat a mimo wszystko jestem w dolku – depresja, bardzo zle doswiadczenia z ex-mezem. Chcialabym byc znowu ta, ktora kiedys bylam w sumie wlasnie takim typem czlowieka jak wy panowie.

 2. Andrzej

  Witaj Krzysztofie
  Jestem przekonany, że mogę wszystko osiągnąć, jeśli będę kładł się o tej samej godzinie spać i wstawał o tej samej porze. To jest główny klucz do realizacji moich celów, są też i dodatkowe klucze, ale już nie tak ważne.
  Chciejstwa które wymieniasz są naturalne (oprócz spłacania długów), dotyczą w zasadzie każdego człowieka. Dlatego celowo zaznaczyłem tylko jeden cel (znać język obcy), – mogę podszkolić się trochę z teorii, ale jeśli będę chciał go się nauczyć myślę, że skuteczną metodą by było wyjechanie do tego kraju.
  Droga do wyznaczonych celów jest prosta: 95% własnej systematycznej i wytrwałej pracy i tylko 5% wiedzy. Chcesz mi dać wiedzę (wskazówki) to bardzo mało, ale dobre i to. Mam nadzieje, że dowiem się więcej niż już wiem.
  Pozdrawiam
  Andrzej