Cześć!!Gratuluję podjęcia decyzji o kontynuowaniu programu „Wyzwanie90dni®”. Jest kilka wariantów uczestnictwa, ale za nim Ci je przedstawimy myślę, że najlepszą formą będzie krótka rozmowa dzięki której będziemy w stanie wspólnie ustalić czy program jest Ci w stanie pomóc osiągnąć zamierzone cele i który jego wariant jest najlepszy w Twoim przypadku. Wypełnij proszę krótką ankietę:


Zapraszam Cię również serdecznie na nasz darmowy niedzielny webinar po więcej informacji na temat programu oraz potężną dawkę wiedzy oraz motywacji. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: https://wyzwanie90dni.pl/lp/webinar/

UWAGA! TRZY BARDZO WAŻNE INFORMACJE:

  • W ankiecie zawarte są pytania o formę oraz preferowany termin kontaktu. Pamiętaj aby przed wysłaniem jej do nas sprawdzić czy numer login Skype/numer telefonu jest poprawny.
  • jeśli jako formę kontaktu wybierasz Skype, to otrzymasz od mnie zaproszenie do grona znajomych w tym programie (z konta gajos.jan@gmail.com). Otrzymasz je do 24 godzin od daty wypełnienia ankiety. Potwierdź je proszę abym mógł się z Tobą skontaktować.
  • jeśli chodzi o termin kontaktu to możesz wybrać dowolne dni od PONIEDZIAŁKU do PIĄTKU w godzinach od 10 do 21 (w poniedziałki do 19). PAMIĘTAJ O PODANIU PRZYNAJMNIEJ DWÓCH TERMINÓW DO ROZMOWY.

Po wypełnieniu ankiety członek naszej drużyny skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to tylko możliwe.

Miej dzisiaj wspaniały dzień!
Krzysztof Król & Jan Gajos