Jesteś milionerem!

„Co on pisze?! Przecież nie jestem milionerem, czasami ledwo starcza mi do pierwszego a na spełnianie moich zachcianek często muszę oszczędzać miesiącami! Ale brednie”

Poczekaj, nie pisz od razu ostrego komentarza pod moim adresem i nie zamykaj tej strony… Wcale nie chodzi mi o Twoje pieniądze… Walutą o której mówię jest TWÓJ CZAS!

Każdego dnia masz „do wydania” 86 400 sekund i możesz to zrobić całkowicie wedle uznania. Możesz przez 3 miesiące leżeć popołudniami na kanapie, przez 20 lat pracować w pracy której nienawidzisz, przez 6 lat być w związku z osobą, która tak naprawdę kompletnie nie pasuje i świetnie zdajesz sobie z tego sprawę, ale nie masz odwagi z nią zerwać, przez 2 godziny każdego dnia siedzieć na portalach plotkarskich i czytać bzdurne treści, które nic nowego nie wnoszą do twojego życia… możesz go wydawać DO WOLI! Jest tylko jeden problem… Nie możesz sprawdzić stanu konta. Nie ma też opcji debetu ani kredytu. Możesz spędzać swój czas jak tylko tego zapragniesz, bo nigdy się nie kończy… aż dowiesz się, że pewnego dnia zostało Ci go już bardzo niewiele, albo po prostu kończy się bez zapowiedzi w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Jak zarządzasz swoim czasem? Jesteś inwestorem czy zachowujesz się jak rozrzutna nastolatka mająca bogatych rodziców?

1. Jak bardzo cenisz swój czas?

Czasami w Internecie mam okazje zobaczyć filmy ukazujące jak ogromna grupa ludzi stoi wiele godzin pod marketem czekając na jego otwarcie aby tylko skorzystać z wyjątkowej promocji i kupić coś trochę taniej o parę/pareset złotych. Czy też należysz do takich osób? Jesteś w stanie stać przez kilka godzin aby zająć sobie kolejkę i jako jeden z pierwszych zakupić telewizor o 300 złotych taniej albo schab za 9.99 zł zamiast 14 zł za kilo? Potrafisz przepychać się w dyskoncie o klapki przecenione w najnowszej gazetce o 50 procent?

To smutne, ponieważ znaczy to, że bardzo nisko cenisz swój czas. Te kilka godzin stania w ścisku jest dla Ciebie warte mniej niż 300 złotych… Jak chcesz być szczęśliwym i WOLNYM człowiekiem jeśli godzina Twojego czasu jest tak niewiele warta?

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

2. Kredyt

Lubisz kupować rzeczy na kredyt? Masz super niskie oprocentowanie od banku, a przecież to nowe kino domowe jest Ci KONIECZNIE potrzebne. Ciężko pracujesz i zasługujesz na to aby oglądać swój ulubiony serial z oprawą dźwiękową! Kupujesz więc zestaw za 7 tysięcy złotych (jak ma być dobry, to musi odpowiednio kosztować) całkowicie na kredyt rozłożony na 36 miesięcy. Bez żadnego oprocentowania kosztowałoby Cię to około 194 zł miesięcznie, ale jako, że nie ma tak dobrze (kredyt 0% to marketingowa bajka), więc przyjmijmy, że płacisz co miesiąc 230 zł za tę przyjemność. Przez cały okres kredytowania musisz więc zapłacić 8280 zł. Powiedzmy, że pracujesz jako barman i zarabiasz 12 zł na godzinę. Prostym rachunkiem wychodzi, że Twój nowy zestaw kina domowego kosztował cię 690 godzin Twojego czasu! Patrzyłeś kiedykolwiek na to od tej strony? Możesz oczywiście założyć, że to brednie, bo przez 3 lata z pewnością zmienisz pracę na lepszą, ale to jest kalkulacja oparta o NADZIEJĘ! Możesz ale, nie musisz. Równie dobrze możesz stracić tę pracę i wtedy nie tylko stracisz czas ale również zestaw kina domowego…. Bardziej prawdopodobne jest to, że właśnie założyłeś sobie niewidzialne kajdany na 690 godzin! Czy aby na pewno to Ty posiadasz rzeczy? A może to one posiadają Ciebie i Twój czas?

3. Jutryzm

W jaki sposób planujesz swoje życie? Codziennie przybliżasz się o krok do realizacji swoich marzeń czy żyjesz tu i teraz? Zdecydowana większość ludzi na Ziemi żyje w oparciu o filozofię „jutryzmu”… Rzucanie palenia? Jutro! Karnet na siłownię? Jutro! Poszukanie nowej pracy? Jutro! Wszystkie trudne decyzje odkładamy cały czas na jutro aż do momenty gdy już go nie ma…

To, że dzisiaj pouczysz się przez 3 godziny tworzenia baz danych zamiast pograć w ulubioną grę na konsoli może w przyszłości zaowocować konkretną szansą biznesową, która da Ci spory majątek i ogrom wolnego czasu. Każdy chciałby być bogaty i nic nie robić cały dzień, ale zdecydowana większość chciałaby to osiągnąć bez żadnego nakładu pracy ani inwestycji swojego czasu. Możesz dzisiaj żyć w miarę wygodnie na kredyt i bez planu… i nigdy nie wybić się ponad poziom ciasnej przeciętności albo zainwestować swój czas i wygodę dzisiaj aby kiedyś żyć o wiele lepiej. Nie musisz wcale mieć własnej firmy – praca nad podniesieniem własnych kompetencji dzisiaj w czasie wolnym może przenieść się bezpośrednio na jakość twojej posady w przyszłości. Wystarczy tylko podjąć decyzję i zacząć działać… DZIŚ A NIE JUTRO!

Masz kapitał i kilka rad ode mnie jak możesz go wykorzystać i zainwestować aby osiągnąć konkretne zyski. Co zrobisz z tą wiedzą zależy w całości od Ciebie. Ja trzymam za Ciebie kciuki! Jeśli chciałbyś przeczytać więcej na ten temat, to napisz o tym w komentarzu pod artykułem, a postaramy się spełnić Twoją prośbę. W końcu Perfect Dating to projekt, który tworzymy dla Ciebie!

Podejmij decyzję! I ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE JUŻ DZISIAJ!

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Dodaj komentarz

Komentarze 10

  1. Moje wady to wymienilas w tym artykule.
    Cale szczescie ze nie zylam na kredyt bo wiedzialam ze to petla na szyje , ale z pelna perfekja wiedzialam jak umilac sobie zycze przed TV Itp. Potrafie znalesc 100 wymowek zeby odlozyc teszte na JUTRO

  2. Zmiana zaczyna sie od nas, dopoki nie przestawimy sobie tego w glowie i nie zaprzemy sie samych siebie to nie zmienimy nic, wiec zmieniajmy nasze zycie od dzis. Poprosze o dalej, chcialbym dowiedziec sie wiecej 🙂

  3. dlaczego to jest tak proste i oczywiste DOPIERO WTEDY GDY PRZECZYTASZ TO U KOGOŚ INNEGO JAKO PRZYKŁAD ZE MOŻNA I ZMIANY NIE KOSZTUJĄ NIEKIEDY NIC PIENIĘDZY jedyne co musisz to wyrazić chęć i wykonać pierwszy krok…… poproszę o kontynuację tego artykułu…bo tam to dopiero ukażą się wspaniałe i mocne wskazówki …. 😉