Jako że już mamy Nowy Rok 2020 to chcielibyśmy podzielić się z Wami naszymi osiągnięciami biznesowymi z 2019 roku.

Hej Vipy!
Jako że już mamy Nowy Rok 2020 to chcielibyśmy podzielić się z Wami naszymi osiągnięciami biznesowymi z 2019 roku.
Rok 2019 zamknęliśmy z obrotem ok. 2 MLN ZŁOTYCH przy zachowaniu 21-22% zysku. Jest to dla Nas mega wynik, ale nie z powodu obrotu, ale ze względu na rekordowy ZYSK jaki nam się udało osiągnąć w zeszłym roku.
Dla tych co nie wiedzą, to przypomnę, że jesteśmy kursantami AB od blisko 3 lat. Zaczynaliśmy od totalnego zera, nie mając w ogóle kasy na start. Od ponad 2 lat prowadzimy sklep internetowy: www.niecodziennegadzety.pl Jest to sklep z zabawkami i akcesoriami dla przyszłych rodziców. Sklep internetowy jest oparty w większości o Model DROPSHIPPING-u. Jeśli ktoś nie wie czym jest DROPSHIPPING to już wyjaśniam. DROPSHIPPING to model biznesowy, w którym Ty jako sprzedawca nie posiadasz towaru na stanie. Dochodzisz do porozumienia z danym dostawcą i za Ciebie ten dostawca wysyła towar do klienta. Twoją rolą jest tylko sprzedaż i na tym się skupiasz. Nie musisz w ogóle posiadać produktów na stanie. Jest to świetny biznes dla początkujących i polecam każdemu kto chciałby zacząć swoją przygodę z biznesem, bo nie angażuje dużych środków na start. Jest to prosty i naprawdę nieskomplikowany model biznesowy dla każdego. Oprócz Dropshippingu posiadamy także własny magazyn, do którego sprowadzamy nasze pewne i topowe produkty.
Poza sklepem internetowym również sprzedajemy na Allegro, Emag, OLX, prowadzimy sprzedaż na Facebooku, Instagramie. Sprzedajemy także poza Polską. Wysyłamy z Polski za zagranicę. W tym roku zadebiutowaliśmy na Amazon UK, Amazon DE. Na Amazon UK sprzedajemy w modelu FBA, także jesteśmy na EBAY UK. Mamy także w planach w przeciągu 2 miesięcy założyć sklep internetowy na domenie niemieckiej i realizować zamówienia na Niemcy. Staramy się być dosłownie wszędzie tak jak zresztą radził nam sam Krzysztof Król. W tym roku również zaimportowaliśmy z Chin nasz pierwszy markowy produkt

🙂 Nie ukrywam, że 2019 był dla nas przełomowym rokiem. Wiele się nauczyliśmy i sporo nowego doświadczenia zdobyliśmy. Nie zawsze było łatwo, raz było gorzej a raz było lepiej. Były miesiące, w których sprzedaż była bardzo dobra, a były miesiące takie sobie. Niestety w biznesie bardzo często przychodzą trudniejsze chwile, ale w takich gorszych momentach nigdy się nie załamywaliśmy tylko wiedzieliśmy, że trzeba wziąć się do intensywniejszej pracy i jakoś wytrwać.
W roku 2019 skupiliśmy się też na uporządkowaniu sytuacji organizacyjnej wewnątrz w firmie. Zaczęliśmy prowadzić statystyki sprzedaży i monitorować nasze wydatki, co okazało się też bardzo przydatne dla nas. Wiedzieliśmy wtedy na ile możemy sobie pozwolić wydać pieniędzy a na ile nie możemy. Zgodnie z zaleceniem Krzyśka zaczęliśmy odkładać pieniądze na czarną godzinę, czyli tzw. fundusz na nieprzewidziane wydatki. Muszę przyznać, że ta rada Krzyśka była na wagę złota, bo uzbieraliśmy już całkiem niezłą kwotę i ten fundusz nieraz uratował nam życie

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

🙂 Dzięki Krzysiek! To nie wszystko. W ubiegłym roku skupiliśmy się też na jakości ofert naszych produktów. Jeszcze ponad rok temu sprzedawaliśmy po różnej marży, czasem mniejszej, czasem większej. Teraz skupiamy się tylko i wyłącznie na produktach wysoko marżowych, czyli takich, które przynoszą Nam ZYSK. Nie sprzedajemy już po niskich marżach, ustalamy własne ceny. Tam, gdzie inne firmy toczą wojny cenowe, tam My sprzedajemy po takiej marży, która jest dla nas satysfakcjonująca. Nie prowadzimy wojny cenowej tylko staramy się dbać o jakość naszych ofert, o zdjęcia, o opis, o fantastyczną obsługę klienta, o to, żeby dawać wartość klientowi. Zdecydowanie lepiej na tym wychodzimy. Nie musimy się zapracowywać na śmierć tylko pracujemy mądrze. A podkreślę, że działamy w branży naprawdę bardzo konkurencyjnej i nie raz jest tak, że konkurencja jest tańsza od Nas. Jednak nie świrujemy z tego powodu tylko ustalamy własne ceny. Pamiętajcie, że cena nigdy nie jest i nie będzie wyznacznikiem w biznesie. Nawet jeśli konkurencja jest duża, to jest milion sposobów na to by się wyróżnić. Ceną grają tylko nieudacznicy, którzy nic nie mają innego do zaoferowania. A jak się wyróżnić? Wystarczy prześledzić konkurencję i zobaczyć co robią dobrze a co robią źle. My oprócz sprzedaży staramy się dawać wartość klientom. Działamy prężnie w Social Mediach: Facebook, Instagram, również staramy się być na YT, choć to czasem nie wychodzi. Przekazywać pozytywne treści. Prowadzimy również Bloga, staramy się jak możemy docierać do ludzi.
Nigdy nie zostawiamy klienta samego z problemami, bo staramy się utrzymywać dobre relacje. Jak jest problem to szybko reagujemy i staramy się znaleźć rozwiązanie. Czasem się zdarzy, że klient ma jakiś skomplikowany problem, to często dotyczy Reklamacji jakiegoś produktu, to wtedy Eryk łączy się z takim klientem poprzez Video i tłumaczy, jak produkt podłączyć tak aby działał.
W ten właśnie sposób postawiliśmy na perfekcyjną obsługę klienta. Zawsze po zakupie po 2-3 tygodniach dzwonimy do klienta i pytamy się czy jest zadowolony. Zbieramy dzięki temu opinie i czasem dowiadujemy się wielu ciekawych informacji o produktach i przy tym budujemy świadomość marki.
W zeszłym roku musieliśmy także poszerzyć naszą firmę o nowych pracowników. Było to koniecznie, bo przyszedł taki moment, że robiliśmy wszystko w firmie i zajmowaliśmy się wszystkim co doprowadzało nas do białej gorączki i stresu. Zatrudnienie pracowników było priorytetem dla Nas oraz nowym doświadczeniem. Gdyby 3 lata temu ktoś mi powiedział, że będę zatrudniał pracowników to bym popukał po głowie. Nie dowierzałbym temu komuś. Muszę tutaj zaznaczyć, że wiedza o procedurach z AB przydały się. Codzienne spisywanie procedur opłaciły się. Zwłaszcza wtedy, gdy przyszło mi zatrudnić pracowniczkę do obsługi księgowości. Dlatego pamiętajcie, że warto spisywać procedury, bo to oszczędza czas. Wykłady Janka o procedurach są na wagę złota. Dobrze sporządzone procedury, bardzo dobre relacje z klientami oraz bardzo dobra organizacja i zarządzanie pracownikami to przepis na sukces w każdej firmie. Jestem zdania, że właśnie dawanie wartości klientom, dbałość o własnych pracowników, interesowanie się nimi jest równie ważna jak sama Sprzedaż. A pokusiłbym się o stwierdzenie, że to pierwsze jest czasem ważniejsze, bo wtedy Sprzedaż to sama przyjemność.
Kończąc już chcielibyśmy podziękować Krzysztof Król oraz Jan Gajos, że nas zainspirowali do stworzenia tego biznesu. Również dziękujemy za Wyzwanie90Dni, gdzie Ja, Eryk i pozostała część naszego zespołu mogliśmy się poznać i razem mogliśmy stworzyć coś wielkiego.
A na sam jeszcze koniec taka rada od Nas. Nigdy się nie poddawajcie. Pamiętajcie, że biznes to nie jest SPRINT tylko MARATON. Jeśli nie mieliście nigdy do czynienia z biznesem to zaakceptujcie to, że nie będzie się wam udawać na początku. Tworzenie biznesu to jest proces, a nie jednodniowe wydarzenie. Wszystko zależy od Waszego zaangażowania i woli walki. Szczególnie na początku, gdy trzeba mocno się napracować by rozkręcić interes

🙂 Jeśli będziecie na tyle wytrwali i zdyscyplinowani to osiągnięcie zamierzone cele. Sama Akademia Biznesu nie jest łatwym kursem, ale wiedza z tego kursu do dzisiaj się nam przydaje.

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Dodaj komentarz

Komentarze 2

  1. Rafał! 🙂 super się czyta to co piszesz. Twoja rozbudowana i świetnie opisana opinia jest bardzo, ale to bardzo inspirująca i wnosi wiele wartości…. Dzięki ci za to, że się podzieliłeś z nami radością ze swojego sukcesu! Idź dalej do przodu. ..