Jak walczyć z negatywnymi myślami.

Każdemu z nas zdarza się czasem patrzyć na świat w czarnych barwach. Negatywne myśli, które nas dopadają przeszkadzają nam w dotarciu do wyznaczonego celu. Nie możesz się jednak im poddawać. Jeśli pojawiają się od czasu do czasu nie jest to problem. Jeśli zaczynają być Twoją rutyną koniecznie musisz się z nimi zmierzyć!. Jest kilka łatwych sposobów, które bardzo pomagają walczyć z negatywnymi myślami.
Język rozwiązań! Kiedy już dopadną nas negatywne myśli bardzo często wyolbrzymiamy przeciwności losu. Cała nasza uwaga skupia się na przeszkodach i na tym jak trudne są do pokonania. W ten sposób nakręcasz się tylko do coraz bardziej negatywnego nastawienia. Z biegiem czasu problem będzie się wydawał tylko coraz trudniejszy! Zamiast skupiać się na przeszkodach zastanów się jak możesz sobie z nimi poradzić. Nawet jeśli w danej chwili wydaje Ci się że szanse powodzenia są nikłe. Musisz nakłonić swój mózg do wyszukiwania wyjścia z problemu. Nie skupiaj się na negatywach.

Czarnowidztwo! Kiedy już nakręcisz w sobie spirale negatywnych myśli. Przed Twoimi czasem będą się pojawiały coraz to nowsze i grosze scenariusze przyszłości. Zastanów się co dobrego może przyjść z tej sytuacji. Z każdej nawet najgorszej przygody można wyciągnąć coś dobrego. Chociażby ważną lekcję na przyszłość. Kiedy kilkanaście lat temu przeprowadzałem się do nowego miasta myślałem, że będzie to tragedia, która zniszczy moje życie. Dzięki tej zmianie poznałem wspaniałych ludzi, znalazłem kilka pasjonujących zajęć i związałem się na stałe z kobietą mojego życia. Wszystko to dzięki czemuś co na początku wydawało mi się czymś strasznym!.

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Skup się na sukcesie! W ciężkich chwilach w zwyczaju mamy skupiać całą naszą uwagę na porażce i negatywnych aspektach. Nie możesz się temu poddać! Skup się na tym jak wspaniale będziesz się czuł kiedy już poradzisz sobie z wszystkim co jest przed Tobą. Takie podejście da Ci energetycznego kopa do dalszego działania. Z wizualizuj sobie Twój sukces!.

Weź to na klatę! Pamiętaj, że nie wehikuły czasu nie istnieją. Nie ma co pogrążać się w czarnych myślach. Nie masz żadnego wpływu na przeszłość. Jeśli coś jest Twoją winą nie bój się przyznać do tego przed samym sobą! Zmierz się z faktami takie jakie są! Skup się na tym jak możesz zmienić teraźniejszość aby przyszłość była lepsza! Pamiętaj, że często problemy, które na początku wydają się nie do przejścia, po jakimś czasie okazują się błahe i trywialne!. Przypomnij sobie czy nie miałeś już takiej sytuacji wcześniej.

Jesteś bardziej optymistą czy pesymistą? W jakich barwach widzisz świat? Koniecznie daj znać w komentarzu. Jeśli chcesz abyśmy pomogli odmienić Twoje życie dołącz do nas!

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Dodaj komentarz

Komentarze 16

  1. Całe życie byłam pesymista. Wychowywana przez babcie pesymistke / fatalistke, która swoim czarnowidztwem skutecznie zaraziła mnie. Od lat próbuje z tym walczyć i jest dużo lepiej i będzie dobrze kiedyś . Optymistycznie pozdrawiam Was

  2. na początku witam cie serdecznie jeśli chodzi o podejście to wydaje mi się że jestem bardziej optymistą świat postrzegam w różnych barwach tylko raz jest bardziej kolorowo a raz wydaje mi się że tych barw jest jakoś mniej