Jak to jest byc dzieckiem

Jak to jest być dzieckiem?

Czy pamiętasz jeszcze, gdy byłeś dzieckiem, albo nastolatkiem? Jakie było Twoje podejście do życia – czy dostrzegasz pewną jedną, małą ale bardzo istotną zmianę, która być może ma wpływ teraz na całe Twoje życie?

Zdjęcie, które tutaj widzisz jest nieprzypadkowe – zrobił je mój brat – fotograf, podczas pierwszej (po prawie 4 latach mojego pobytu) wizyty moich kochanych rodziców i kochanego brata w Tajlandii – są zatem dzieci i ludzie bardziej dorośli – o tym będzie dzisiaj.

Wraz z przeżywaniem kolejnych lat życia nasze marzenia spotykają się z rzeczywistością. Napotykamy na przeszkody, porażki i oprócz doświadczenia zyskujemy również pewne OGRANICZENIA.

Wynikają one z tego, że często przy niepowodzeniach poddajemy się – czujemy porażkę (którą można jedynie odnieść jak człowiek podda się i zaprzestanie prób). To sprawia, że im bardziej „dojrzali” jesteśmy – tym bardziej mamy mniejszą ochotę do stawiania sobie nowych wyzwań.

Jeśli zakładałeś firmy i kolejno wszystkie bankrutowały – wiele razy zastanowisz się, zanim znów spróbujesz. Jaki jednak ma to wpływ na Twoje życie:

Twoje doświadczenia nie są odgórnie skorelowane ze sobą. Twoje biznesy mogły padać bo:

a) Ty nie masz jeszcze jakiejś umiejetności (co możesz zmienić, jeśli zaczniesz się uczyć od ludzi bardziej doświadczonych)

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

b) po prostu jeszcze nie przyszedł Twój czas, miałeś małego pecha i trafiałeś dotychczasz w pudło.

Na ma natomiast odgórnej korelacji, która byłaby niezależna od Ciebie mówiąca np., że Wszystkie firmy, które Ty założysz muszą upaść. Co z tego wynika?

Przeszłość nie równa się przyszłości. To, że nie udało Ci się czegoś osiągnąć w przeszłości – nie oznacza, że nie możesz tego osiągnąć w przyszłości.

Taka własnie jest różnica, gdy jesteś dzieckiem – nie masz tych ograniczeń, które tak naprawdę nic nie znaczą – bo świat jest jaki jest, ma swoje prawa – jeśli je poznasz, to możesz osiągnąć wszystko! Zacznij zatem być dzieckiem na nowo. Wykorzystaj swoje doświadczenia jako swój atut, a nie ograniczenie. Niech sprawią, że jesteś mądrzejszy i podejmiesz lepsze decyzje!

Zastanów się przy podjęciu decyzji – jak być postąpił, mając 18 lat. Dodaj do tego OBIEKTYWNE doświadczenie i pozbędziesz się od razu głupich ograniczeń!

Bądź znów jak dziecko. Daj się ponieść marzeniom, próbuj, działaj, odkrywaj świat, miej fantazję (synku), czerp z życia garściami, uśmiechaj się bez powodu i MIEJ DZISIAJ WSPANIAŁY DZIEŃ!

Jeśli spodobał Ci się ten post – udostępnij go UDOSTĘPNIJ GO! – sprawisz, że więcej osób będzie mogła go zobaczyć. DZIĘKI!

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Dodaj komentarz