Jak się zmienić na lepsze od zaraz?

Niestety nie znalazłem jeszcze cudownego panaceum pozwalającego zmienić całe swoje życie od ręki. Jak je znajdę nie omieszkam dać Wam znać:) Kiedy myślimy o zmianach w sowim życiu zawsze najpierw przychodzą nam do głowy rzeczy wielkie. Bicepsy jak wielkie głazy, talia super modelki, wielka fortuna albo własna wyspa. W naszej pogoni za szczęściem często zapominamy, że wszystko buduję się małymi krokami. Jest kilka rzeczy które możesz wprowadzić do swojego życia już dziś. Nie sprawią one, że wszystko cudowanie się zmieni na lepsze ale będą małym kroczkiem prowadzącym Cię do wielkiej zmiany.

Zacznijmy od rana czyli od śniadania! Dodaj do swojego pierwszego posiłku dnia coś zdrowego, owoc, jogurt naturalny, musli. Nie musisz od razy zmieniać całej diety. Jeśli do tej pory Twoim śniadaniem była kawa + papieros + biały chleb z serem dodaj chociaż jakiś owoc do tego miksu. Zobaczysz, że jeśli zaczniesz dzień o małej dobrej zmiany reszta pójdzie z górki:)

Niech muzyka gra! Pozostaniemy jeszcze przy początku dnia. Pewnie mimowolnie zaczynasz dzień słuchając radia lub telewizji. Przecież ważne żeby coś buczało w tle prawda? Zrób sobie składankę ze swoich ulubionych kawałków i to od niej zaczynaj dzień. Muzyka która kochasz pozwoli Ci się naładować energią z samego rana zdecydowanie lepiej nisz losowe modne kawałki czy wiadomości pełne negatywnych informacji.

Uśmiechaj się od rana gdy kogoś widzisz. Małą rzecz ale ludzie z którymi przebywasz się odwzajemnią. Kiedy wstajesz rano i widzisz swoją rodzinę zamiast zwykłego przelotnego dzień dobry. Przywitaj ich tak aby widzieli jak się do nich uśmiechasz. Zrób to samo kiedy spotkasz Panią w sklepie, piekarni, urzędzie. Uśmiech bardzo często wraca:)

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Zapisuj co sprawia Ci przyjemność! Byłbyś zaskoczony jak bardzo taka lista poprawi Twoje samopoczucie. Samo pisanie o przyjemnych rzeczach nawet tych najdrobniejszych sprawi, że Twój umysł automatycznie sobie o nich przypomni i niejako będziesz przeżywał to drugi raz:)

Przestań obserwować niektórych znajomych w mediach społecznościowych! Wracasz do domu odpalasz facebooka a tam kolejna burza. Kto jest lewakiem kto prawakiem, kogo trzeba zmasakrować a kto zdradził naród? Niezależnie jakie są Twoje poglądy karmienie się codziennie nienawiścią nie pomoże Ci w życiu. Facebook ma prostą opcję: przestań obserwować użytkownika X. Skorzystaj z tej możliwości dla siewców internetowych wojen wśród swoich znajomych. (Oni nie będą nawet wiedzieć, że to zrobiłeś:) )

Zrób to teraz już zaraz! Na pewno masz coś co od jakiegoś czasy chciałeś zrobić ale się w tym wstrzymywałeś. Nie chodzi tu o wielkie sprawy. Chodzi o te małe. Idź na spacer z lepszą połówką, zamów jedzenie do domu z dobrej knajpy, spróbuj czegoś nowego. W prostocie siła!

Może masz jakieś swoje ciekawe pomysły na drobne pozytywne zmiany w życiu? Podziel się swoim pomysłem z nami:) Jeśli zainteresował Cię ten temat zapraszamy na nasz kanał na youtube!

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Dodaj komentarz