Jak radzic sobie kiedy czujesz sie wypalony?

Jak radzić sobie, kiedy czujesz się wypalony?

Czy masz tak czasem, że czujesz się wypalony – że brakuje Ci motywacji, nie widzisz większego sensu dzisiejszego dnia, nie wiesz w którą stronę pójść w życiu… czujesz, że nie powinno tak być?

Czy masz wtedy przeczucie, że brakuje w Twoim życiu pasji, że brakuje jakiejś magicznej siły, która czasem potrafiła przenosić góry a dzisiaj nawet nie chciało Ci się wstać rano z łóżka?

To jest po prostu wypalenie – jak sobie z nim poradzić w szybkim tempie?

To zdjęcie, które widzisz poniżej zrobiłem kilka dni temu w Bangkoku – połączenie pogody, drapaczy chmur i doskonałej atmosfery poranka sprawiło, że wpadłem na kilka dobrych pomysłów. W swoim życiu dużo podróżuję – dlaczego? Ponieważ właśnie to pomaga mi uniknąć wypalenia. Dwie podstawowe potrzeby człowieka – to potrzeba pewności (stabilności) i niepewności (czegoś nowego). Są one pozornie ze sobą sprzeczne – natomiast tak naprawdę tworzą doskonałą harmonię i kiedy są w równowadze, czujesz się szczęśliwym człowiekiem.

Jeśli cały czas żyjesz z dnia na dzień – to nie dostarczasz swojemu umysłowi nowych danych (i nie mówię tutaj o danych z TV, albo z kwejka)… Wtedy Twój umysł wyrzuca ERROR – właśnie pokazując Ci, że potrzebuje inspiracji, potrzebuje czegoś nowego, nowych doznań, przeżyć… Jak to zrobić?

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

1. Zacznij podróżować. Nie rób tutaj wymówek, że Cię nie stać – w najlepszym przypadku możesz wyskoczyć na weekend do innego kraju, w najgorszym wziąć PKSa do innego miasta na cały dzień – im dalej tym lepiej. Podróże automatycznie dodają Ci adrenaliny, nowych informacji, pozwalają zaobserwować coś innego niż tylko trasa dom-praca-dom…

2. Umów się na spotkanie z osobą, której dawno nie widziałeś, lub którą znasz tylko z facebook`a, z widzenia, z pracy. Zobaczysz, że nowy punkt widzenia zmieni Twoje postrzeganie świata natychmiast – pojawią się nowe pomysły, pasje, energia do działania

3. Przeczytaj mądrą książkę – jakiś poradnik, inspirującą biografię. Poczuj zapach papieru i uruchom wyobraźnię podczas cztytania

4. Przerób drugi dzień z Wyzwania90dni (jest bezpłatny) na https://wyzwanie90dni.pl – jest tam ćwiczenie, które przygotowałem właśnie po to, aby pomóc Ci odkryć marzenia, inspirację. Przeżyj fajną przygodę

5. Idź na spacer w miejsce, gdzie nikt Ci nie będzie przeszkadzał. Niech to będzie godzinka tylko dla Ciebie. Zostań sam ze sobą, bez telefonu, bez internetu, telewizora, zgiełku, ludzi. Staraj się wyciszyć swój umysł – nie myśl o codzienności. Zadaj sobie pytania:

  • Kto mnie kocha?
  • Kogo ja kocham?
  • Komu na mnie zależy?
  • Z czego jestem domny w swoim życiu?
  • Co udało mi się osiągnąć w życiu w tym roku?
  • Co udało mi się osiągnąć przez całe moje życie?
  • Co jest dla mnie tak naprawdę najważniejsze w moim życiu?
  • Co mogę zrobić dzisiaj, aby moje życie stało się choć w minimalnym stopniu lepsze?

6. Podejmij decyzję w swoim życiu. Zapisz się na kurs angielskiego, szkolenie, trening, kup karnet na siłownię, zapisz się na kurs tańca, zapisz się na prawo jazdy, kup bilet na pociąg, na samolot – zrób coś pod wpływem chwili co pozwoli Ci potem kontynuować dążenie do Twoich celów (jak już się zapiszesz to nie ma odwrotu).

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Dodaj komentarz