Jak podejmować decyzje I konksekwentnie się ich trzymać?

Masz problem z podejmowaniem decyzji? Ciągle opada Ci motywacja? Robisz jakieś postanowienia a potem się ich nie trzymasz? Twoje cele, które postawiłeś sobie przy okazji nowego roku po 2 dniach wyparowały z głowy? Jest na to sposób…

Ja też byłem w tym momencie co Ty…

Pamiętam jak dziś, gdy pierwszy raz w życiu odkryłem tą wiedzę. Szukałem jakiegoś sposobu, aby zmusić się do regularnych ćwiczeń i trzymania diety. Znalazłem wtedy ćwiczenie, które właśnie pokazywało mi moją przyszłość i odczucia z nią związane w przypadku, gdy zacznę trenować i dobrze się odżywiać, oraz w przypadku gdy będę dalej się objadał.

Sam nie mogłem uwierzyć rezultatom. Nagle nie w głowie, ale w sercu poczułem ogromną chęć, aby zacząć nad sobą pracować nad sobą. Za każdym razem, gdy miałem wybór – albo kupić sobie pizzę albo sałatkę przed oczami przelatywały mi obrazy z tego ćwiczenia i bardzo szybko podejmowałem właściwą decyzję – zacząłem więc sięgać głębiej w ten temat…

Poznaj mechanizm działania decyzji

Twoje decyzje i trzymanie się ich są cały czas efektem sumy tych 4 potencjalnych odczuć, które widzi Twój umysł:

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

– co mnie spotka dobrego, jeśli coś zrobię?
– co mnie spotka złego, jeśli coś zrobię?
– co mnie spotka dobrego, jeśli czegoś nie zrobię?
– co mnie spotka złego, jeśli czegoś nie zrobię?

Dla uproszczenia weź po uwagę, że Twój umysł ocenia każde z tych uczuć w skali od 1-10. Potem ich suma wpływa na decyzję, czy coś zrobisz, czy czegoś nie zrobisz.

Możesz zatem manipulować tymi liczbami sam – za pomocą budowania obrazów w swojej wyobraźni. Do tego celu właśnie jest ćwiczenie na tym filmie, oraz masa innych ćwiczeń w programie Wyzwanie90dni. Jeśli uda Ci się zmienić obrazy w Twojej głowie powiązane z decyzją lub jej brakiem – nie będziesz potrzebować żadnej zewnętrznej motywacji do zmian – po prostu samoczynnie będziesz znał nagrodę, która czeka na końcu. Będziesz działać na automacie – a przecież o to chodzi!

Krzysztof Król

Zobacz już teraz trzy filmy, które nagrałem właśnie opowiadając o podejmowaniu decyzji:

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Dodaj komentarz

Komentarze 1

 1. Od Dziecka Jestesmy uczeni juz przez Rodzicow bezradnosci…. Skutkiem tego… Jest WYUCZONA BEZRADNOSC!!, a przeciez to ciuchy zabojca SUKCESU
  Wiec trzeba zasiac to w sobie….. CEL…. bez niego nie ma SUKCESU,
  Dzis rozumuje duzo wiecej niz miesiac temu NIE MARTWIE SIE…… bo dobrze SPRECYZOWNE Dzialanie, Pozytywna Mysl zblizy mnie do…… MARZEN ktore sa w moim zasiegu !!!
  Krzysiu Janku… Mam Cele juz spisane w Dniu 26/02/2020….. Z dniem realizacji ? Ja Sebastian C…. Jestem z siebie Dumny bo Zaczolem NAJWAZNIEJSZE PRZEMIANE W SWOIM CENNYM ZYCIU…
  W90DNI…. TO MOJA MOTYWACJA, SILA I WSPARCIE tak WSPANIALYCH LUDZI!!!!
  KRZYSZTOF KRÓL
  JAN GAJOS
  I Wszyscy uczestniczyc W90D