logo wyzwanie90dni

Gratuluję Ci decyzji podjętej w trakcie naszego webinaru o rozpoczęciu programu „Wyzwanie90dni®”. Twoje szybkie działanie zakwalifikowało Cię do kolejnego etapu! Jesteś człowiekiem czynu i jesteśmy pewni, że dzięki takiemu nastawieniu uda Ci się zrealizować wszystkie cele oraz marzenia, które obecnie posiadasz. Razem DAMY RADĘ!

Zanim to jednak nastąpi wypełnij jak najszybciej poniższą ankietę: LINK DO ANKIETY

Nie czekaj – zrób to jeszcze DZISIAJ! Im szybciej ją wypełnisz tym szybciej się z Tobą skontaktujemy i zaczniesz swoją przemianę w ramach programu „Wyzwanie90dni®” To Twoja linia STARTU – nie czekaj na niej niepotrzebnie zbyt długo.

UWAGA! TRZY BARDZO WAŻNE INFORMACJE:

  • W ankiecie zawarte są pytania o formę oraz preferowany termin kontaktu. Pamiętaj aby przed wysłaniem jej do nas sprawdzić czy numer login Skype/numer telefonu jest poprawny.
  • Jeśli jako formę kontaktu wybierasz Skype, to otrzymasz od mnie zaproszenie do grona znajomych w tym programie (z konta [email protected]). Otrzymasz je do 24 godzin od daty wypełnienia ankiety. Potwierdź je proszę abym mógł się z Tobą skontaktować.
  • Jeśli chodzi o termin kontaktu to możesz wybrać dowolne dni od PONIEDZIAŁKU do PIĄTKU w godzinach od 10 do 21 (w poniedziałki do 19). PAMIĘTAJ O PODANIU PRZYNAJMNIEJ DWÓCH TERMINÓW DO ROZMOWY

Masz pytania? Po prostu odpisz na tę wiadomość. Jeszcze raz Ci gratuluję i do usłyszenia wkrótce!

100% Gwarancja Zadowolenia!

Uczestnictwo w programie jest pozbawione jakiegokolwiek ryzyka! Jesteśmy przekonani, że „Wyzwanie 90 dni” spełni Twoje oczekwiania dlatego dajemy Ci 30 dniową GWARANCJĘ ZADOWOLENIA. Jeśli w przeciągu tego czasu uznasz, że program nie spełnił Twoich oczekiwań, to po prostu skontkatkuj się z nami, a od razu zwrócimy Ci wpłacone pieniądze!