Akademia Biznesu Logo

Gratuluję decyzji podjętej w trakcie naszego webinaru o przystąpieniu do AKADEMII BIZNESU

Dziękuję Ci za zaufanie jakim zostaliśmy przez Ciebie obdarzeni. Jesteś człowiekiem czynu i jesteśmy pewni, że dzięki takiemu nastawieniu uda Ci się zrealizować wszystkie cele oraz marzenia, które obecnie posiadasz odnośnie swojej przyszłej lub obecnie posiadanej firmy. Dołożymy wszelkich starań aby Ci w tym pomóc!

Proszę Cię o wypełnienie krótkiej ankiety przed przystąpieniem do dalszej części „Akademii Biznesu”: LINK DO ANKIETY

W ankiecie zawarte są pytania o formę oraz preferowany termin kontaktu. Prosiłbym Cię o sprawdzenie czy numer login Skype/numer telefonu jest poprawny i podanie przynajmniej dwóch terminów. UWAGA! DWIE BARDZO WAŻNE INFORMACJE:
  • jeśli jako formę kontaktu wybierasz Skype, to otrzymasz od mnie zaproszenie do grona znajomych w tym programie (z konta [email protected]) do 24 godzin od daty wypełnienia ankiety. Potwierdź je proszę abym mógł się z Tobą skontaktować.
  • jeśli chodzi o termin kontaktu to możesz wybrać dowolne dni od PONIEDZIAŁKU do PIĄTKU w godzinach od 9 do 21 (w poniedziałki do 19).

100% Gwarancja Zadowolenia!

Uczestnictwo w programie jest pozbawione jakiegokolwiek ryzyka! Jesteśmy przekonani, że „Akademia biznesu” spełni Twoje oczekwiania dlatego dajemy Ci 30 dniową GWARANCJĘ ZADOWOLENIA. Jeśli w przeciągu tego czasu uznasz, że program nie spełnił Twoich oczekiwań, to po prostu skontkatkuj się z nami, a od razu zwrócimy Ci wpłacone pieniądze!