Dlaczego okłamujemy samych siebie?

Wymówki którymi sami siebie karmimy to temat rzeka. Ile naszych wielkich planów zostało zdławionych w zarodku przez to jak się lubimy okłamywać. Na każdy nasz dobry pomysł nasz umysł potrafi wymyślić tysiąc pięćset powodów dlaczego akurat to nam się nie uda i najlepiej wrócić przed TV. Te wymówki nie są niczym więcej niż permanentnym okłamywaniem samego siebie. To sprawia, że ograniczasz siebie i sam stawiasz sobie zapory na Twojej dorodze do sukcesu.

Za mało wiem na ten temat! Wiedza nie jest czymś danym nam z góry jeśli chcesz zacząć robić coś nowego trudno się dziwić, że nie jesteś mistrzem w tej dziedzinie. Pomyśl co by się stało gdybyś miał takie podejście ucząc się chodzić? Gdybyś tak wtedy okłamywał samego siebie do dziś szurał byś brzuchem po podłodze. Świetnym i niezwykle skutecznym sposobem zdobycia wiedzy jest czerpanie jej z praktyki swojej lub cudzej . Daj sobie szanse:)

Nie mam czasu! Ta jasne a na siedzenie na facebooku czy youtube masz czas? Nie wierzysz mi to sprawdź ile razy w ciągu ostatniego miesiąca odwiedziłeś te strony ze swojego komputera. Jedna z moich nauczycielek zawsze mówiła, że jak masz za mało czasu to musisz znaleźć sobie dodatkowe zajęcie. Nie okłamuj sam siebie uwierz mi to świetnie działa. Dopiero to pomoże Ci ułożyć swój plan dnia tak aby naprawdę nie było w nim czasu na rzeczy mało ważne.

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Moje cele są zbyt wygórowane. Nie ma czegoś takiego jak za mały albo za duży cel. Musisz zdać sobie sprawę by osiągnąć naprawdę wielki sukces musisz mierzyć wysoko. Jesteś w stanie dojść tyko tak daleko jak sam sobie zaplanujesz. Jeśli nie będziesz chciał zostać multimilionerem to nigdy nim nie będziesz. Pomijam oczywiście podatek od marzeń w postać lotka i innych loterii. Nie bój się marzyć i stawiać sobie wielkich celów. Oczywiście pamiętaj aby czas który masz zamiar przeznaczyć na osiągnięcia zapłonowego sukcesu był realny. Pomysł w stylu jutro będę mistrzem karate możesz sobie odpuścić. Ale za 20 lat będę mistrzem to już brzmi inaczej:)

A co ludzie powiedzą? Pewnie jakieś bzdury jakie im ślina na język przyniesie. Naprawdę opinia ludzi których często praktycznie w ogóle nie znasz i nie lubisz ma być dla Ciebie wyrocznią. Bardzo często otoczenie stara się ciągnąć nas w dół. Pamiętasz tę kalsyczną wymówkę gdy dostałeś pałę w szkole ale większość klasy też? Niestety lubimy się równać w dół i to, że ktoś robi coś więcej niż my potrafi dostarczyć nam masę dyskomfortu. Olej opinie obcych ludzi i działaj. Wartościowi znajomi sami będą Cię dopingować w Twoich działaniach sam zobaczysz!

Boje się, że się nie uda! Nie daj się zawładnąć strachowi. To, że odczuwasz strach przed zamianami jest naturalne czasem może być nawet pomocne. Ale nie możesz pozwolić aby to właśnie to uczucie Cię paraliżowało. Życie to nie bajka musisz być gotowy na 99 porażek i 1 sukces. Nawet jeśli nie uda Ci się osiągnąć tego co zaplanowałeś zdobędziesz wiedzę i doświadczenie która okaże się niezbędna w przyszłości.

A czy Tobie zdarza się okłamywać samego siebie? Jakie są Twoje wymówki? Masz jakiś fajny sposób jak temu zaradzić? Podziel się z nami opinią w komentarzach. Jeśli zaciekawił Cię ten temat zapraszamy na nasz kanał na youtube!

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Dodaj komentarz

Komentarze 1