jak dziala sekret

Czy „Sekret” działa?

Czy światowej sławy bestsellerowy film oraz książka faktycznie są dobrym sposobem na życie?

Słynna książką Sekret, która doczekała się wielu remixów zarówno u polskich autorów jak i zagranicznych jest dla wielu pierwszym spotkaniem z tematyką rozwoju osobistego. Czy jednak aby na pewno jest to taka skuteczna metoda spełniania marzeń?

Jak działa sekret?

W wielkim skrócie: jeśli o czymś będziesz myśleć – spotka Cię to w życiu. Jeśli chcesz mieć super samochód – myśl o super samochodzie i będziesz go miał.

W „Sekrecie” jest to mocno połączone z „prawem przyciągania”, „manifestacją rzeczywistości” i jeszcze innymi magicznymi pojęciami, które dla niektórych co racjonalniej myślących mogą być odrzucające.

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Jak działa Sekret – prawo przyciągania. Zdarzyło Ci się tak, że kupiłeś sobie nowy samochód, a potem na ulicach nagle zacząłeś widzieć, że wszyscy mają taki sam samochód jak ty? Ja dostrzegłem tą zależność, gdy zrobiłem sobie kolczyka w brwi, mając 18 lat – w pierwszym tygodniu nie tylko wydawało mi się, że wszyscy się na niego patrzą, gdy idę ulicą – ale zacząłem też dostrzegać, że w sumie wiele osób ma takie kolczyki.

Jeśli skupiasz na czymś swoją uwagę, to Twoja podświadomość również zacznie się na tym skupiać. Zaczniesz dostrzegać okazje, obok których bez tego skupienia przeszedłbyś obojętnie. Jeśli chcesz wybrać się na wakacje – zaczniesz wszędzie naokoło dostrzegać artykuły, plakaty i informacje reklamujące wspaniałe miejsca do odwiedzenia.

Im bardziej skupisz się na jakiejś myśli, im bardziej emocjonalnie do niej podejdziesz – tym szybciej podświadomość zacznie informować Cię o rzeczach, które możesz zrobić, aby spełnić swoje marzenie. Zaczynasz dostrzegać możliwości i czuć, że faktycznie jest to możliwe do osiągnięcia. Zaczynasz wtedy działać w kierunku swoich celów.

No właśnie – czy zatem „Sekret – prawo przyciągania” działa? Mimo całej komercyjnej, magicznej otoczki – TAK, działa – tylko wtedy jednak, gdy myślenie poparte jest działaniem. Jeśli będziesz siedzieć w domu na dupsku i myśleć o tym, że chcesz być bogaty – nigdy nie zostaniesz milionerem. Jeśli jednak, będziesz o tym cały czas myśleć i nieustannie podejmować próby zdobycia bogactwa – nic nie może Cię powstrzymać.

Zatem MYŚL I DZIAŁAJ i miej dzisiaj wspaniały dzień!

Jeśli spodobał Ci się ten post – udostępnij go UDOSTĘPNIJ GO! – sprawisz, że więcej osób będzie mogła go zobaczyć. DZIĘKI!

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Dodaj komentarz