Co robić z negatywnymi uczuciami?

Każdy z nas kiedyś w swoim życiu poczuł to uczucie. Głęboka i czysta nienawiść, złość nie ważne czy byliśmy wściekli na samych siebie czy na kogoś innego. Na pewno pamiętasz to wszechogarniające uczucie. Nagle wszystko inne schodziło na inny plan. Często w głowie już układałeś plany okrutnej zemsty lub marzyłeś, aby osobie odpowiedzialnej za to stała się poważna krzywda. Kiedyś, rzuciła mnie dziewczyna, zrobiła to przez SMS i przestałą się do mnie odzywać. Na domiar złego spotkanie jej wydawało mi się darem losu ponieważ w tamtym czasie moje życie delikatnie mówiąc nie wyglądało najlepiej. Zupełnie nie wiem czemu założyłem wtedy buty i zacząłem biec przed siebie. Pędziłem przed siebie przez jakąś godzinę. W tamtych czasach Wyjście po schodach na 3 piętro było dla mnie nie lada wyzwaniem. A co dopiero taki bieg. Uświadomiło mi to, że to uczucie zmęczenia i chęć zatrzymania się po pierwszych kilku minutach da się pokonać, jeśli tak naprawdę chcemy. Jest ono zwykłą ułudą. Dziś kiedy patrze na tę całą sytuację cieszę się, że tak się stało po pierwsze moja eks okazała się delikatnie mówiąc niedojrzała, a po drugie odkryłem, że moje granice wytrzymałości są dużo dalej niż mi się wydawało. Bardzo mi to pomogło kiedy zacząłem regularnie ćwiczyć.

Jeśli oglądaliście Gwiezdne Wojny to na pewno wiecie, że siła ciemnej strony mocy jest potężna:) Zamiast kisić w sobie te wszystkie negatywne emocje uwolnij je i przekuj w coś pozytywnego. Ludzie będą tylko ludźmi i nie raz na naszej drodze spotkamy chamów, buraków czy osoby bez zasad moralnych. Ale tak naprawdę uważasz, że musisz sam siebie za to ukarać? Następnym razem kiedy ogarnie Cie niepohamowana złość pójdź na siłownię, załóż trampki i idź pobiegać!
Sam zobaczysz jak pomoże Ci to przesunąć Twoje własne granice.

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Oczywiście nie musisz swoich uczuć rozładowywać tylko przez wysiłek fizyczny. Możesz zacząć coś pisać, namalować obraz, ulepić coś z gliny. Taka emocjonalna burza w głowie niesamowicie pomaga w kreatywności. Jak myślisz dlaczego wielcy artyści często są lekko szaleni?:) Może okaże się, że masz w sobie ukryty głęboko talent? Skąd masz wiedzieć czy nie jesteś np. świetnym kompozytorem czy pisarzem jeśli nigdy tego nie próbowałeś? Wykorzystaj paliwo jakie daje Ci natłok negatywnych myśli w Twojej głowie nie ograniczaj się!.

Masz może jakąś swoją ciekawą historię związaną z burza emocjonalną? Daj nam znać w komentarzu:)

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Dodaj komentarz