Chcesz prowadzić firmę, ale nie lubisz sprzedawać?

Sprzedaż to podstawowa umiejętnosć w większości typów biznesów. Prowadzenie firmy wiąże się przecież z osiąganiem przychodów, a z kolei przychody to suma sprzedanych towarów/usług. W jakiejś formie zatem biznesmen zawsze jest zmuszony, aby sprzedawać.

Wiele osób, które szkolimy ma duże opory przed sprzedażą – w zasadzie większość ludzi nie lubi tego robić. Niestety już takie panuje przekonanie, że sprzedawcy to naciągacze, wałkarze, kombinatorzy itp. Niestety jest to pozostałość z czasów komuny, gdy „prywaciarz” to był ktoś zły… Również rozmaite Networki (oczywiście nie wszystkie) – uczą ludzi, aby cisnęli swoich znajomych i rodzinę aż do porzygania, albo kupna produktu.

Tak naprawdę sprzedawca to osoba bogata – ktoś, kto posiada tą umiejętność nigdy nie będzie biedny. Tak, jak wspomniałem prowadzenie biznesu, nawet przez internet wymaga od Ciebie umiejętności sprzedaży (niebezpośredniej).

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Postanów sobie teraz – podejmij decyzję, że zdobędziesz tą umiejętność! Zaufaj mi, że będzie to jedna z lepszych decyzji w Twoim życiu.

W sprzedaży nie chodzi o naciąganie kogokolwiek na coś. Chodzi o to, aby znaleźć dla swojego klienta najlepszy możliwy produkt, aby znaleźć jego potrzeby i pokazać mu rozwiązanie. Twoim zadaniem, jako sprzedawcy – jest polepszenie życia swojego klienta – aby był zadowolony i potem wracał do Ciebie regularnie i jeszcze polecał Cię swoim znajomym. Wtedy masz szansę zbudować solidny biznes, który będzie miał rzesze stałych, lojalnych klientów.

Na naszym fanpage będziemy na bieżąco publikować fajne poradniki odnośnie sprzedaży, również znajdziesz nasze filmy na kanale youtube – możesz od razu go subskrybować, aby nie ominęły Cię: http://www.youtube.com/channel/UC7081EskiIK2jU3NaC7RNAw?sub_confirmation=1.

Jeśli podobał Ci się ten post – kliknij LUBIĘ TO i udostępnij go (SHARE) na swojej tablicy – sprawisz, że więcej osób będzie mogła go zobaczyć i poznać tą wiedzę! Dziękuję!

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Dodaj komentarz

Komentarze 2

  1. Nie jestem osoba ktora ma problem ze sprzedarza…. ?… W chwili obecnej brak motywacji raczej opccji wyboru Co sprzedawac I gdzie??? Mam bana dozywotniego ne EBAY…. OD2017…… Zdemotywowal mnie ten fakt …. Bo dobrze mi szlo…..
    Co Poszlo nie tak???
    Mozna by powiedziec PAZERNY DWA RAZY TRACI……… KONKURENCJA…… DWOCH SPRZEDAWCOW MNIE WYKOSILO?…. Do tego zostałem oszukany I zrazilo mnie dalsze dzialanie….
    Pozdrawiam
    MIEJ DZISIAJ WSPANIALY DZIEN