jak zwiekszyc kreatywnosc w biznesie

5 Sposobów na pobudzenie swojej kreatywności w biznesie:

Każdy z nas ma czasem takie momenty, że czuje mieliznę – brak pomysłów, brak sensu, brak kierunków rozwoju i po prostu szeroko pojętą apatię. Zobacz w jaki sposób my radzimy sobie w takich sytuacjach:

 

 1. Wyjedź gdzieś… gdziekolwiek… Sama zmiana miejsca dostarczy nowych danych do Twojego umysłu – a przecież kreatywność i inspiracja to wynik pewnej sumy danych przemielonych przez Twój mózg. Jeśli zatem brakuje tego wyniku – oznacza to, że trzeba dostarczyć nowych danych a najprościej zrobić to podczas podróży.

  Poznasz nowych ludzi, zaobserwujesz nowe zachowania, nowe biznesy, nowe rozwiązania. Odpoczniesz, oderwiesz się na chwilę od schematycznego myślenia, będziesz mieć szansę spojrzeć na swoje sprawy z innego punktu widzenia.

 2. Spotykaj się z ludźmi. Jeśli masz wartościowych znajomych wiesz z pewnością, że każda rozmowa jest bardzo stymulująca i pozwala Ci na wpaść na pomysły, które w przeciwnym wypadku nie przyszłyby Ci do głowy.

  Spotykaj się dużo i często. Kontakt z innymi ludźmi pozwala wyluzować się, usłyszeć nowe pomysły, zobaczyć inną ścieżkę myślenia.

 3. Przeczytaj dobrą książkę albo idź na dobre szkolenie. Posłuchaj od ludzi, którzy są ekspertami w danej branży – jak oni rozwiązują podobne problemy.

  Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

  UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

  W swoim całym życiu najlepiej zainwestowane pieniądze były to właśnie dla mnie te, które wydałem na szkolenia. Wiedza, którą przez ostatnie 14 lat zyskałem jest bezcenna – to ona pozwoliła mi zbudować życie moich marzeń…

 4. Czasem po prostu się wyluzuj. Odpocznij od biznesu. Idź się nawalić na imprezę z przyjaciółmi, pobiegaj sobie, spędź czas z rodziną.

  Skupianie się cały czas na swojej firmie może wpędzić Cię do wariatkowa. Czasem potrzebujesz po prostu resetu…

 5. Zadaj sobie jedno bardzo ważne pytanie (nie, tym razem nie to z „Chłopaki nie płaczą”) – co chcę osiągnąć. Na przykład jeśli zarabiasz obecnie 10tys zł miesięcznie, a chcesz zarabiać 100tys zł zapytaj:

  – Co mogę zrobić, aby zwiększyć dziesięciokrotnie zyski w mojej firmie?

Wydrukuj je, powieś nad łóżkiem, pod prysznicem, wrzuć na pulpit komputera. Niech to pytanie prześladuje Cię każdego dnia. Zobaczysz, że w końcu Twój umysł znajdzie odpowiedź (albo znajdzie kogoś, kto zna odpowiedź na to pytanie – na przykład nas ;)).

Jeśli spodobał Ci się ten post – kliknij „LUBIĘ TO” – więcej osób zobaczy go na swoim facebook`u dzięki temu. A im więcej osób tutaj, tym więcej wiedzy Wam przekażemy

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Dodaj komentarz