5 powodów, dlaczego jeszcze nie jesteś bogaty/a!

Dlaczego niektórzy ludzie w swoim życiu potrafią zgromadzić pokaźną fortunę a inni do samej śmierci próbują wiązać koniec z końcem? Szczęście, pieniądze od rodziców, kradzież? Zobacz co tak naprawdę blokuje Cię przed bogactwem:

  1. Brak dobrych wzorców. Większość z nas nie ma w rodzinie ani w najbliższym otoczeniu osoby, która byłaby naprawdę majętna. Sprawia to, że nie mamy skąd uczyć się sposobu myślenia ludzi sukcesu, ludzi bogatych. Z drugiej strony napełniani jesteśmy od małego ograniczającymi przekonaniami typu: Pierwszy milion trzeba ukraść, bogaty to pewnie ukradł, pieniądze szczęścia nie dają, pieniądze to nie wszystko itp.
  2. Brak decyzji. Nie jesteśmy bogaci, bo nigdy nie podjęliśmy takiej decyzji. Nawet jeśli będziesz czytać dobre książki, otaczać się ludźmi sukcesu to jeśli nie podejmiesz decyzji – nic nie zmieni się w Twoim życiu. Samo marzenie, pobożne życzenia nie sprawią, że się wzbogacisz… Musisz podjąć solidną decyzję – Zrobię to bez względu na wszystkie przeciwności.
  3. Odkładanie na później. Jak wszystko w życiu, tak i bogactwo odkładamy na później – jest przecież tyle bieżących spraw do załatwienia. Zawsze jest nieodpowiedni moment, kryzys na rynku, urzędy, podatki, milion wymówek, aby odłożyć to na później.
  4. Brak umiejętności odkładania na później. Ale nie odkładania zrobienia czegoś lecz odkładania przyjemności. Zamiast nauczyć się oszczędzać – wydajemy wszystko, co zarobimy i jeszcze tyle, co mamy na karcie kredytowej. Ludzie bogaci potrafią oszczędzać – to jest dla nich klucz do budowania fortuny (Jeśli chcesz nauczyć się oszczędzać – zacznij już dzisiaj bezpłatnie swoje https://wyzwanie90dni.pl/zapis-do-programu/)
  5. Brak wizji. Ludzie, którzy są biedni w większości żyją z dnia na dzień. Nie myślą o tym, aby posłać dzieci do dobrej szkoły, aby zainwestować już w młodym wieku pieniądze, nie patrzą na swoje życie w perspektywie 10-20-30 lat.

Jeśli chcesz zaznać w swoim życiu bogactwa – musisz nauczyć się zarządzać tymi 5 aspektami Twojej osobowości. Ucz się od najlepszych i rozwijaj się każdego dnia!

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Dodaj komentarz

Komentarze 1