3 problemy, które ma większość z nas ale boimy się do tego przyznać przed światem.

Wszyscy dokoła mają już ułożone życie, a ja nie potrafię sobie z nim poradzić.! Ta myśl dopada jednocześnie wiele osób. Trawa pod drugiej stronie płotu zawsze wydaję się bardziej zielona. Często wielu z nas ma uczucie, że jesteśmy w jakiś sposób gorsi bo mamy problemy i nie potrafimy sobie z nimi poradzić. Błędne wrażenie potęgują media społecznościowe. Osobiście znam kilka osób które, bardzo często wrzucą fotki zdrowego jedzenia, dalekich wypraw itp. Tak naprawdę są bardzo nieszczęśliwi i niezadowoleni ze swojego życia. Na Facebooku tworzą fikcję dzięki której, czują się trochę lepiej. „Spontaniczne” zdjęcia idealnie wyglądających celebrytów internetowych to najczęściej wiele prób i godziny spędzone na retuszach w programach graficznych.
Powinienem już coś tam! Bzdura, życie każdego z nas wygląda inaczej i to, że ktoś w wieku 20 lat ma już własną rodzinę i dziecko nie oznacza, że automatycznie Ty też musisz. Nie ma uniwersalnej rozpiski co powinniśmy osiągnąć na danym etapie życia. Każdy z nas jest inny, trafia na inne przeciwności losu, spotyka różnych ludzi na swojej drodze. Nie możesz czuć się gorszy ponieważ ktoś już coś osiągnął, a Ty jeszcze nie. Przytoczony wcześniej 20 latek wcale nie musi być szczęśliwy nawet jeśli stara się to pokazać wszem i wobec publikując na okrągło słodkie i przepełnione radością zdjęcia w mediach społecznościowych. Nikt za Ciebie nie przeżyje Twojego życia.

Pustka w środku. Masz niezłą pracę, partnera lub partnerkę, chodzisz raz w tygodniu na siłownie, a mimo to odczuwasz niespełnienie. Czujesz swoistą pustkę w środku. Nie ma jednego uniwersalnego przepisu na szczęście. To, że osiągnąłeś coś co sprawia radość komuś innemu, nie oznacza, że automatycznie musisz się czuć szczęśliwy. Jeden z moich znajomych od jakiegoś czasu podróżuje po całym świecie. Ustatkowanie się nie było dla niego. Oszczędzał przez jakiś czas, rzucił dobrze płatną pracę i wyruszył sam w nieznane. Gdyby został w Polsce i pracował jak 99% z nas pewnie byłby nieszczęśliwy. Nie bój się gonić za Twoimi marzeniami. Życie masz tylko jedno!

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Samotność. Nie ma obowiązku być w związku:) Wielu ludzi często czuje się gorszych, dlatego, że nie są z kimś. Ważniejsze od tego czy z kimś jesteś, jest jakość Twoje relacji. Jak wartościowa jest ta druga osoba. Samo bycie z kimś nie jest wartością samą w sobie. Wielu ludzi na świecie ciągle szuka swojej drugiej połówki. Nie ma w tym nic złego. Twój partner/partnerka powinna być kimś wyjątkowym dla Ciebie, a nie osobą z łapanki tylko dlatego, że wypada z kimś się pojawić na weselu kolegi!

Jak Ty sobie radzisz z poczuciem niespełnienia? Masz może jakiś ciekawy sposób lub radę dla innych? Koniecznie daj znać w komentarzu. Jeśli chcesz abyśmy pomogli odmienić Twoje życie dołącz do nas!

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Dodaj komentarz

Komentarze 2

  1. Czasami dopadaja mnie takie chwile w życiu że czuję się nie spełniony z tego co do tych czas robię i szukam jakiegoś schematu pomysłu na życie i dalej bez zmian brak idealnego planu tylko schemat się powtarza

  2. Ja cierpliwie czekam.Teraz bo Kiedyś szukałem na siłę . Z powodu bo doskwierała mi samotność ze wszyscy mają a ja nie. Alle dzięki wskazówka Krzyśka zrozumiałem że te z pierwszej łapanki muszą poczekać. Ją zasługuje na coś lepszego. I nie pcham się na siłę. Tylko zacząłem pracę nad rozwojem osobistym. I poznaniem czego pragną kobiety. Akademia flirtu polecam zapoznać się.