Image

WOW tego się nie spodziewasz!!! Chcesz sprawić, aby 2024 rok stał się najlepszym rokiem w Twoim życiu? Pomogę Ci to zrobić! Mam dla Ciebie wiedzę, strategie i szkolenia, które w super-skuteczny sposób pomogą Ci w życiu i sprawią, że faktycznie 2024 będzie najlepszym rokiem. Przygotowaliśmy Wielki Finał promocji noworocznej - skorzystaj, ponieważ jest bardzo mało zestawów!

Image

Ostatnie miesiące nie są nazbyt sprzyjające dla naszych portfeli – galopująca inflacja, nieustannie rosnące raty kredytów, rachunki za energię, ceny paliwa… wszelkie opłaty z miesiąca na miesiąc osiągają coraz bardziej rozpasane rozmiary. Jedynie Twoje wynagrodzenie statycznie stoi w miejscu powodując coraz większą potrzebę zaciskania pasa, odmawiania sobie przyjemności oraz rosnący stres czy budżet się zepnie i czy wystarczy do kolejnej wypłaty. Brzmi znajomo? W takim razie JESTEŚ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU!

Oczywiście są ludzie, którzy będą Ci oferować swoje mądrości w stylu „brakuje Ci pieniędzy to zmień pracę lub załóż własną firmę” ale słuchanie ich nie ma większego sensu, a tym bardziej – zastosowania praktycznego. Zmiana swojego głównego źródła przychodu nie zawsze jest możliwa w krótkim czasie lub bez wprowadzenia rewolucji w swoim życiu, na którą po prostu nie jesteś jeszcze gotowy. Jak więc znaleźć wyjście z tej sytuacji?

To bardzo proste – znajdź sposób na zarobek po godzinach! Brzmi ciekawie? Oczywiście! Tylko jak znaleźć właściwy sposób zarabiania… w Internecie można natknąć się na multum różnego rodzaju ogłoszeń zawierających propozycję metod generowania dodatkowych środków finansowych. Jak wybrać ten właściwy i dodatkowo nie dać się oszukać, wchodząc w piramidę finansową lub też innego rodzaju mistyfikację mającą na celu jedynie wyłudzić twój czas lub pieniądze?

W odpowiedzi na Twoje potrzeby postanowiliśmy stworzyć potężny program, który pomoże ci się perfekcyjnie odnaleźć w całym tym gąszczu możliwości – „Mistrz Zarabiania”!

Wyselekcjonowaliśmy dla Ciebie osiem najlepszych metod na zarobienia dodatkowych środków, a następnie znaleźliśmy NAJLEPSZYCH specjalistów funkcjonujących w danej branży, aby przekazali Ci swoją wiedzę i pokazali, jak TY możesz zacząć działać w podobny do nich sposób!

Jeśli:

 • Szukasz dodatkowego sposobu na zarobek, ale nie masz pomysłu co mógłbyś robić, aby powiększyć swój stan finansów.
 • Nie wiesz, jak zweryfikować czy dana oferta jest skierowana do ciebie. Chcesz zacząć coś robić, ale boisz się oszustwa, a nie wiesz, jak sprawdzić czy dana firma faktycznie jest uczciwa w swojej propozycji.
 • Masz poczucie, że nie masz jakichś szczególnych umiejętności lub wykształcenia. Wykorzystujesz swoje kompetencje w obecnej działalności zarobkowej i nie masz pomysłu jak miałyby ci się przydać w innej pracy.
 • Nie chcesz pracować non stop i zależy ci na elastycznej metodzie zarabiania. Chcesz zarabiać więcej, ale nie zamierasz wchodzić w kolejny etat i zależy ci na elastycznych godzinach. Działasz wtedy, kiedy masz ochotę, a nie kiedy musisz.
 • Masz dość liczenia każdej złotówki. Ciężko pracujesz i coraz bardziej frustruje cię fakt, że cały czas brakuje Ci środków na zaspokojenie swoich potrzeb… nie mówiąc już o spełnianiu marzeń.

Jeśli przy czytaniu powyższych punktów czujesz, że choć jeden z nich Cię dotyczy, to bardzo dobrze, że tutaj jesteś! „Mistrz zarabiania” to 8 konkretnych, obszernych i kompletnych modułów opartych o wiedzę wynikającą z wieloletniego doświadczenia prowadzących, podpartą konkretnymi przykładami z życia i przede wszystkim łatwą do wdrożenia dla każdego, dzięki zestawowi autorskich ćwiczeń zawartych w każdym bloku szkoleniowym.

Żadnego zbędnego teoretyzowania, tworzenia dziwnych podziałów różnych zagadnień, nowych definicji prostych konceptów (aby całość wyglądała bardziej naukowo mieszając tylko w głowie odbiorcy), tylko same konkretne informacje podane w prosty i przystępny sposób! Po prostu: KRÓTKO, KONKRETNIE I NA TEMAT!

Niezależnie od tego jaką posiadasz wiedzę czy umiejętności, jakie masz doświadczenie zawodowe, jak dużo godzin chcesz poświęcić na tę metodę… Jeśli tylko CHCESZ ZACZĄĆ zarabiać dodatkowe środki to znajdziesz tutaj nie tylko odpowiednią dla siebie metodę, ale przede wszystkim KONKRETNĄ instrukcję jak KROK PO KROKU zacząć działać tak aby ODNIEŚĆ SUKCES!

Wersja Podstawowa:

Wersja Podstawowa:

Pozostały 1 pakiet w promocyjnej cenie

Image

Wersja Podstawowa

 • 30-dniowy kurs online, składający się z 8 obszernych modułów
 • dzienniki do kursu
 • bezterminowy dostęp do kursu

Cena promocyjna:
297zł zamiast 970zł 69% taniej

Wersja MAX:

Wersja MAX:

Pakiety MAX wyprzedane

Image

Wersja MAX

 • 30-dniowy kurs online, składający się z 8 obszernych modułów
 • dzienniki do kursu
 • bezterminowy dostęp do kursu
 • 2 godziny indywidualnych konsultacji z Janem Gajosem lub Krzysztofem Królem

Cena promocyjna:
970zł zamiast 3970zł 76% taniej

Image
Image

INTELIGENCJA FINANSOWA na całe życie – jedyne w Polsce tak kompleksowe szkolenie w pełni prezentujące temat zarządzania finansami osobistymi! Od inteligencji finansowej poprzez sprawne korzystanie z narzędzi rynku finansowego, aż po zaawansowane metody inwestowania kapitału na różnych rynkach!

Finanse to temat, który dotyczy każdego z nas. Już od pierwszej naszej wypłaty (niezależnie od tego czy wynikającej z zatrudnienia na etacie czy też własnej firmy w dowolnej postaci) otrzymujemy kapitał… którym nikt tak naprawdę nie nauczył nas skutecznie zarządzać! W programie edukacji szkolnej praktycznie nie ma informacji na temat tego jak budować oszczędności czy też podchodzić do kart kredytowych lub też „złotych okazji inwestycyjnych”, więc nic dziwnego, że oszczędności mają tylko nieliczni, a zdecydowana większość społeczeństwa jest zadłużona poprzez różnego rodzaju pożyczki, kredyty czy też niestety coraz bardziej popularne „chwilówki”.

Wraz z najlepszymi ekspertami w swojej branży postanowiliśmy stworzyć kurs, które będzie stanowił prawdziwie pełne kompendium wiedzy na temat świata finansów. Zwracamy uwagę zarówno na aspekt psychologiczny tego tematu (zbyt wiele osób do dzisiaj spłaca zadłużenia powstałe pod wpływem decyzji opartych całkowicie o emocje), samego zarządzania finansami, jak i skutecznego inwestowania w zgodzie z poziomem ryzyka jakie jesteś w stanie zaakceptować. Oprócz tego chcemy pokazać Ci na co zwrócić uwagę podczas czytania różnego rodzaju umów oraz przede wszystkim jak uniknąć różnego rodzaju naciągaczy oraz piramid finansowych, które obiecują złote góry tylko po to, aby całkowicie wyczyścić Twój portfel.

Wersja Podstawowa:

Wersja Podstawowa:

Pozostały 1 program w promocji

Image

Wersja Podstawowa

 • Pełny kurs VIDEO, składający się z ponad 20 modułów
 • online
 • Dziennki do Kursu
 • Subskrypcja do kursu na 1 rok

597zł zamiast 3970zł 85% taniej

Wersja PRO:

Wersja PRO:

Pozostał 1 program w promocji

Image

Wersja PRO

 • Pełny kurs VIDEO, składający się z ponad 20 modułów
 • online
 • Dziennki do Kursu
 • 3 godziny indywidualnych konsultacji z trenerem
 • Subskrypcja do kursu na 3 lata

1670zł zamiast 8970zł 83% taniej

Image

Mistrz Komunikacji nauczy Cię jak rozmawiać z ludźmi, prowadzić prezentacje w biznesie, dogadywać się lepiej z bliskimi a nawet przemawiać do setek czy tysięcy osób. Taka umiejętność znacząco zwiększy Twoje kompetencje zawodowe i prywatne i przełoży się na większe zarobki!

Wersja Podstawowa:

Wersja Podstawowa:

Pozostały 1 pakiet w promocji

Image

Wersja Podstawowa:

 • 30-dniowy kurs on-line, składający się z 10 modułów szkoleniowych
 • Dziennki do Kursu (prawie 100 stron)

297zł zamiast 1997zł 85% taniej

Wersja MAX:

Wersja MAX:

Pakiety Max wyprzedane

Image
 • 30-dniowy kurs on-line, składający się z 10 modułów szkoleniowych
 • Dziennki do Kursu (prawie 100 stron)
 • Dodatkowy wykład z technikami persfazji
 • 2 godziny indywidualnych konsultacji

870zł zamiast 6997zł 88% taniej

Image

Akademia Związków® to nowatorski program z zakresu rozwoju osobistego i relacji międzyludzkich, gdzie przez 30 dni jesteś prowadzony przez Krzysztofa Króla i Jana Gajosa.

Program został stworzony dla ludzi otwartych na nową wiedzę, którzy potrafią podjąć solidną decyzję i trzymać się jej bez względu na wszystkie przeciwności. Jeśli jesteś taką osobą, to zapraszamy Cię gorąco na największą przygodę Twojego życia – gdzie wspólnie z trenerami, nadającymi do Ciebie z tropikalnego raju odwrócisz swoje życie towarzyskie do góry nogami.

Podczas kursu Akademia Związków nauczysz się:

 1. Jak pokonać swoją nieśmiałość w relacjach damsko-męskich
 2. Jak randkować od A do Z - poznasz cały model od momentu poznania aż do stworzenia związku
 3. Dowiesz się w jakich miejscach szukać określonego typu partnera/partnerki
 4. Zbudujesz pewność siebie w kontekście relacji romantycznych
 5. Dowiesz się jak wyleczyć się z chorobliwej zazdrości, która męczy Ciebie i partnera/partnerkę
 6. Poznasz zaawansowany model budowania relacji Perfect Dating, aby nigdy związki nie były dla Ciebie tajemnicą
 7. Dowiesz się jak dobrać dla siebie odpowiednią osobę, oraz jakich cech unikać
 8. Nauczę Cię jak radzić sobie z osobami postronnymi w związku: rodziną, byłymi i przyjaciółmi
 9. Nauczysz się komunikacji damsko-męskiej i zastosowania odpowiedniej mowy ciała
 10. Poznasz dziesiątki różnic między kobietami a mężczyznami, aby zrozumieć płeć przeciwną
 11. Staniesz się mistrzem komunikowania się w związku
 12. Zbudujesz wizerunek, który przyciąga do Ciebie płeć przeciwną
 13. Dowiesz się jak zbudować głęboką więź na lata a może i na całe życie
 14. Nauczę Cię jak podrywać przez internet, jak unikać niewłaściwych osób
 15. Poznasz sekrety seksualności, aby żar, ogień i Twoje fantazje były na zawsze w Waszej relacji
 16. Dowiesz się jak stworzyć związek wysokiej jakości (oparty na partnerstwie)
 17. Unikniesz największych błędów w związkach: współzależności, “pantoflenia” itp.
 18. Nauczysz się zachować balans pomiędzy relacją a pozostałymi rolami życiowymi takimi jak: praca, hobby, pasje, przyjaźń z relacją
 19. Nauczę Cię jak wspólnie z partnerem/partnerką rozwijać się i razem iść do przodu przez życie
 20. Dowiesz się jak znaleźć czas na miłość
 21. Nauczę Cię jak sprawić, aby partner/partnerka nigdy Cię nie zdradził
 22. Dowiesz się jak odzyskać byłą/byłego dzięki jednej super-skutecznej strategii
 23. Pokażę Ci jak zakończyć niekorzystną relację
 24. Nauczysz się które rzeczy mówić, a które zachować dla siebie w związku
 25. Pokażę Ci jak rozwiązywać konflikty i radzić sobie w obliczu kłótni
 26. Dowiesz się wszystkiego na temat zdrady - jak sobie z nią radzić
 27. Nauczę Cię jak radzić sobie z różnicami kulturowymi w związku z osobą z innego kraju
 28. Dowiesz się jak wspólnie zarządzać finansami i planować wspólną przyszłość
 29. Pokażę Ci jak radzić sobie, gdy macie problemy z nałogami i pomagać sobie nawzajem
 30. Dowiesz się jak podtrzymać podniecającą relację do końca życia!

Pozostały 1 pakiet w promocji

Image

Skład kursu:

 • 30-dniowy kurs online, składający się z 30 modułów szkoleniowych
 • Dzienniki do kursu

297zł zamiast 2470zł 88% taniej

Image

Sprzedaż bez manipulacji działa lepiej!

Wbrew temu co mówią inni, nie musisz znać sekretnych technik manipulacji, aby odnieść sukces w sprzedaży. Wręcz przeciwnie! Manipulacja tylko utrudnia cały proces!  Zobacz, jak sprzedałem towary i usługi za ponad 25 mln złotych stosując zupełnie inne podejście.

Wersja Podstawowa:

Wersja Podstawowa:

Pozostały 1 pakiet

Image

Wersja Podstawowa:

 • 30-dniowy kurs on-line, składający się z 10 modułów szkoleniowych
 • Dziennki do Kursu (prawie 100 stron)

470zł zamiast 1997zł 76% taniej

Wersja MAX:

Wersja MAX:

Pakiety MAX wyprzedane

Image
 • 30-dniowy kurs on-line, składający się z 10 modułów szkoleniowych
 • Dziennki do Kursu (prawie 100 stron)
 • Dodatkowy wykład Live z sekretnymi technikami sprzedaży
 • 2 godziny indywidualnych konsultacji sprzedażowych z Janem Gajosem

1170zł zamiast 9700zł 88% taniej

Powiem krótko – Już nie mogę się doczekać Twoich wrażeń z uczestnictwa a przede wszystkim wiadomości e-mail od Ciebie zawierającej wynik jaki udało Ci się wygenerować stosując wiedzę zawartą w kursie Mistrz Sprzedaży!

Do zobaczenia na pokładzie!

Jan Gajos
Twórca kursu „Mistrz Sprzedaży”

Image
Image
EXECUTIVE
297

(zamiast 897zł) 63% taniej


 • Miejsca na środku płyty głównej Tauron Arena Kraków, razem z VIP'ami
 • Impreza integracyjna w niedzielę
 • Priorytetowa rejestracja Executive
 • Impreza motywacyjna w piątek i sobotę + niespodzianka
 • Twój dziennik
pozostały 2 bilety w promocji

DIAMOND
1970 zł

(zamiast 2394zł) 18% taniej


 • Miejsca na płycie Tauron Arena Kraków, w samym centrum akcji
 • Impreza motywacyjna
 • Twój dziennik
 • Miejsce przy samej scenie
 • Zdjęcie z Krzysztofem Królem i Janem Gajosem
 • Priorytetowa rejestracja VIP
 • Kolacja z Krzysztofem Królem i Janem Gajosem
Wyprzedane

Zobacz jak oceniają Wielką Szkołę Wygranych 2023 uczestnicy:
OPINIE O SZKOLE WYGRANYCH 2023

Image

SUBSKRYPCJA 3 LATA + MISTRZ PEWNOŚCI SIEBIE

Pozostały 1 pakiet w promocji

Przedłużenie subskrypcji o 3 lata

/

+
Image

497zł zamiast 4982zł 84% taniej

 

Przedłużenie subskrypcji daje Ci możliwość dalszego korzystania ze wszystkich posiadanych narzędzi oraz aktywnego udziału w życiu społeczności, uczestnictwa w VIP webinarach itd.

WAŻNE INFORMACJE:

 1. Dodatkowa subskrypcja zawsze liczona jest od daty końca poprzedniej. Krótko mówiąc, do daty zakończenia obecnej zostanie dodana dodatkowa ilość.

 2. Po przedłużeniu subskrypcji napisz wiadomość na info@wyzwanie90dni.pl z informacją który z kursów przedłużasz – Wyzwanie90dni® czy Akademię Biznesu®.

Image

Pozostały 2 pakiety w promocji

Przedłużenie subskrypcji o 96 miesięcy

/

+
Image

90 dni programu

970zł zamiast 5261zł 89% taniej

Przygotowaliśmy dla Ciebie niesamowitą propozycję na przedłużenie subskrypcji! Masz możliwość otrzymać nie tylko samo przedłużenie, ale też GRATIS program treningowy online ZrobięTOw90dni® o wartości 3470 zł!

Przedłużenie subskrypcji daje Ci możliwość dalszego korzystania ze wszystkich posiadanych narzędzi oraz aktywnego udziału w życiu społeczności, uczestnictwa w VIP webinarach itd.

Trzy ważne informacje:

 1. Dodatkowa subskrypcja zawsze liczona jest od daty końca poprzedniej. Krótko mówiąc, do daty zakończenia obecnej zostanie dodana dodatkowa ilość.

 2. Po przedłużeniu subskrypcji napisz wiadomość na info@wyzwanie90dni.pl z informacją który z kursów przedłużasz – Wyzwanie90dni® czy Akademię Biznesu®.

 3. W osobnej wiadomości e-mail otrzymasz link do założenia konta w programie ZrobięTOw90dni®.

Image

Wśród Was kochane VIP'y jest tak wiele osób, które prowadzą swoje firmy, planują prowadzenie swojego biznesu lub po prostu chcą sobie dorabiać, prowadząc jakąś małą działalność obok etatu. I to właśnie dla Was już ponad 8 lat temu stworzyliśmy MEGA-KURS Akademia Biznesu!

Tworząc swoje własne firmy - nie miałem mentora, nie miałem książek, kursów ani żadnego źródła informacji o tym jak prowadzić biznes. Niestety przez to popełniałem wiele błędów, które kosztowały mnie dużo pieniędzy. Również ogromną ilość czasu zajmowało i znalezienie rozwiązań i strategii, aby rozwijać firmy. Dlatego właśnie stworzyliśmy dla Was Akademię Biznesu - abyście mieli w jednym miejscu kompendium wiedzy na temat prowadzenia firmy - i dzięki temu nie tylko zaoszczędzali mnóstwo pieniędzy, unikając błędów jak również zarabiali dużo więcej, poznając najlepsze możliwe rozwiązania.

Przez Akademię Biznesu przeszło już ponad 1300 osób. Wśród nich setki osób zbudowały dla siebie wspaniałe źródło dochodów, mamy też ponad 20 milionerów. Cieszymy się, że korzystacie z tej bardzo cennej wiedzy i dzięki temu budujecie, oraz rozwijacie piękne firmy!

Z okazji promocji na koniec roku - przygotowaliśmy potężną promocję! Coś, co normalnie kosztowałoby Cię (nawet w promocji na webinarze) ponad 3470zł, teraz możesz mieć za 2/3 najlepszej ceny!!!

Cena w promocji: 2370zł

Pozostały 1 pakiet w promocji

Image

Akademia Biznesu

 • 3 lata subskrypcji (2 lata gratis tylko w promocji)
 • roczny kurs on-line, składający się z ponad 100 wykładów
 • Dziennki do Kursu (setki stron wiedzy, zadań i ćwiczeń)
 • 2 godziny konsultacji z nami
 • Akademia Milionerów
 • Dodatkowe wykłady, które co jakiś czas robimy na żywo i dokładamy do kursu
 • Dostęp do społeczności Akademii Biznesu

Podaj swoje dane, aby zarezerwować swoje miejsce na rozmowę wstępną do programu:

Image
transformacja90dni

Transformacja90dni® to:

 • 90dniowy, zaawansowany program odkrycia siebie na nowo i wejścia na nieznane wcześniej poziomy świadomości.
 • Zbudowanie inteligencji emocjonalnej, aby lepiej czuć się każdego dnia i budować lepsze relacje w pracy i w domu.
 • Szybkie uczenie się, aby z łatwością rozwijać się przez całe życie.
 • Praca nad ego, traumami i przekonaniami, aby nikt i nic nie był w stanie ruszyć Twojej pewności siebie.
 • Zbudowanie marki osobistej człowieka, który jest szanowany, lubiany i pożądany przez innych.
 • Uniezależnienie swojego czasu od pieniędzy, aby cieszyć się wolnością i bezpieczeństwem całej rodziny.
 • Akceptacja, godzenie się ze światem i wybaczanie, aby żadne wydarzenie nie mogło Cię złamać.
 • i wiele, wiele więcej!

Dzięki programowi Transformacja90dni®:

 • Zastosujesz 6 strategii pracowania nad cechami osobowości, których używają najlepsi trenerzy sportowi na świecie, dzięki czemu ich podopieczni nie schodzą nigdy z podium.
 • Zaczniesz kochać świat, dzięki systemowi tworzenia pytań podstawowych.
 • Zrozumiesz i zaczniesz programować swoje stany emocjonalne, aby być szczęśliwszym i lepszym człowiekiem.
 • Zaczniesz używać 10 wyjątkowo skutecznych strategii negocjacyjnych, które stosują prezesi największych korporacji na świecie.
 • Nauczysz się jak przyswajać wiedzę minimum trzy razy szybciej, dzięki 5 strategiom szybkiego uczenia się.
 • Odkryjesz zaawansowane techniki budowania majątku osobistego, wykorzystując strategie stosowane przez banki oraz instytucje finansowe.
 • Poznasz jedną technikę, która trwale wzmocni i ugruntuje twoją pewność siebie. Nikt ani nic nie będzie w stanie tego zmienić.
 • Zaczniesz być ponad swoje Ego, dzięki czemu staniesz się prawdziwym liderem i wzorem dla innych.
 • Poznasz trzy skuteczne strategie wzmacniania swojej pamięci, które zwiększą minimum pięciokrotnie trwałość twoich wspomnień oraz zasób przyjmowanych informacji
 • Nauczysz się pięciu terapeutycznych technik rozwoju swojej inteligencji emocjonalnej, aby świadomie kreować i odczytywać emocje.
 • Poznasz 3 strategie skutecznego radzenia sobie z każdym rodzajem uzależnień, dzięki czemu utrzymasz trwałą wolność od wszelkich tego typu zachowań
 • Zmienisz paradygmat swojego dzieciństwa i dorastania, aby zbudować spójny, silny charakter.
 • Nauczysz się 10 kluczowych strategii budowania marki osobistej stosowanych przez najbardziej rozpoznawalnych ludzi na świecie… dzięki czemu otworzysz wiele drzwi, które wcześniej były dla ciebie zamknięte na głucho.
 • Poznasz 5 strategii rozwiązywania konfliktów, które stosują negocjatorzy policyjni i najbardziej skutecznie terapeuci par.
 • Poznasz 5 kluczowych tajemnic tworzenia przychodu pasywnego, aby skutecznie oddzielić swój czas od pieniędzy
 • Zdobędziesz sekrety planowania, stosowane przez prezesów TOP500 najbogatszych firm na świecie.
 • Nauczysz się jak chronić siebie i bliskich przed psychopatami i innymi groźnymi ludźmi.
 • Dowiesz się jak minimum dwukrotnie zwiększyć swoją produktywność, dzięki czterem aspektom dnia.
 • Poznasz sztukę wybaczania, godzenia się i akceptacji, aby wynieść relacje na najwyższy poziom
 • Poznasz 5 strategii, które pozwolą ci spokojnie przetrwać najtrudniejsze chwile twojego życia.
 • I wiele, wiele więcej!

UWAGA
Otrzymujesz od nas dodatkowo przed premierą - tylko teraz:

 • 3 godziny coachingu/konsultacji indywidualnych: wartość 7500zł
 • Jak zacząć biznes flipowy® - Daniel Siwiec: wartość 1500zł
 • Jak zacząć zmianę® - Fryderyk Karzełek: wartość 1000zł
 • Haker Social Media® - Marcin Osman: wartość 499zł
 • LifeMasters® - Robert Marchel: wartość 990zł
 • Project X® - Adriana Kołodzieja: wartość 997zł
 • Roczny Dostęp do społeczności VIP Transformacja90dni®: wartość 1791zł

Razem wartość dodatków: 14.277zł

Image

Normalna cena samego programu:
34700zł (z dodatkami 48977zł)

Cena w przedsprzedaży, w promocji: 2970zł

Pozostały 2 zapisy w promocji

Podaj swoje dane, aby zarezerwować swoje miejsce na rozmowę wstępną do programu:


Ling Ling za pol ceny
LingLing Learn English
Naucz się mówić po Angielsku w zaledwie 10 miesięcy! Rewolucyjna metoda, która zmieni świat, który znałeś do tej pory!
Image
Image
Image
LingLing Learn Spanish
Naucz się mówić po Hiszpańsku w zaledwie 10 miesięcy! Rewolucyjna metoda, która zmieni świat, który znałeś do tej pory!
Image
Image
Image
LingLing Learn German
Naucz się mówić po Niemiecku w zaledwie 10 miesięcy! Rewolucyjna metoda, która zmieni świat, który znałeś do tej pory!
Image
Image
Image
LingLing Learn French
Naucz się mówić po Francusku w zaledwie 10 miesięcy! Rewolucyjna metoda, która zmieni świat, który znałeś do tej pory!
Image
Image
Image
LingLing Learn Chinese
Naucz się mówić po Chińsku w zaledwie 10 miesięcy! Rewolucyjna metoda, która zmieni świat, który znałeś do tej pory!
Image
Image
Image
LingLing Learn Thai
Naucz się mówić po Tajsku w zaledwie 10 miesięcy! Rewolucyjna metoda, która zmieni świat, który znałeś do tej pory!
Image
Image
Image

Pamiętaj, że promocja kończy się już za:


lub konkretne oferty mogą być zamknięte przed czasem, w przypadku zakończenia promocyjnych zestawów. Skorzystaj z tej niesamowitej szansy i zmień swoje życie na lepsze!


Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie tej promocji to napisz wiadomość e-mail na adres info@wyzwanie90dni.pl Odpowiemy na nią najszybciej jak to tylko możliwe.

Miej dzisiaj wspaniały dzień

Krzysztof Król, Jan Gajos


Uwaga! Kilka informacji na temat Promocji "2024 VIP" w odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

 1. Z Promocji "2024 VIP" mogą skorzystać wyłącznie osoby posiadające kurs Akademia Biznesu® lub Wyzwanie90dni®. Prezentowana oferta dotyczy wykupienia drugiego i kolejnych kursów.
 2. Oferta "Nowy Roky VIP" nie łączy się z żadnymi innymi promocjami oraz zniżkami.
 3. Uczestnik może wykupić dodatkowy kurs dla kogoś bliskiego niebędącego uczestnikiem naszych programów na promocyjnych warunkach "2024 VIP" ale transakcji musi dokonać ze swojego konta, a następnie wysłać stosowną informację na adres e-mail info@wyzwanie90dni.pl
 4. Po zakończeniu promocji "2024 VIP" nie ma możliwości uzyskania promocyjnej ceny za kurs w późniejszym okresie.
 5. Promocyjne ceny w ofercie "2024 VIP" nie podlegają negocjacjom ani rozbiciu na raty inne niż system AliorRaty zawarty w integratorze płatności Tpay.
 6. Nie bój się pytać 🙂 Z chęcią odpowiemy na wszelkie Twoje pytania! Napisz do nas na info@wyzwanie90dni.pl