UWAGA DŁUGO.
Kochane Vip-y nadeszła ta chwila, w której dołączam do wspaniałego grona absolwentów Wyzwania 90 dni, jestem dziś najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, bo obiecałem sobie, że choćby co się działo w moim życiu, to dokończę Wyzwanie 90 dni, ten wspaniały dla mnie moment jest wymarzonym zakończeniem pewnego ważnego etapu w moim życiu, i chociaż wiem, że mam w życiu jeszcze sporo do zrobienia, to jednak wiem, że mam narzędzia, dzięki którym zrealizuję to wszystko, co postawiłem sobie za cele. Dzięki Wyzwaniu rozwinąłem się w bardzo wielu obszarach mojego życia, moje najważniejsze osiągnięcia dzięki Wyzwaniu to:
-Uwierzyłem w to, że naprawdę dzięki konsekwentnemu działaniu mogę dojść do punktu swojego życia, w którym spełnię wszystkie moje marzenia.
-Pogodziłem się z przeszłością, zrozumiałem, że to co się wydarzyło już się nie odstanie, wyciągnąłem z tego wnioski, i idę dalej ze swoim życiem, bo przecież mam tylko jedno.
-Usunąłem większość negatywnych nawyków ze swojego życia, dzięki czemu mam teraz o wiele więcej czasu, który mogę poświęcić na rozwój, oraz produktywny odpoczynek.
-Dzięki zastosowaniu metody „Rezultat-powód-akcja” mam teraz czas na wszystko w swoim życiu, co we wspaniały sposób zaowocuje mi w przyszłości.
-Zrozumiałem skąd w moim życiu wzięły się liczne ograniczenia, oraz negatywne przekonania, dzięki czemu mogłem zacząć nad nimi pracować, z bardzo dobrym rezultatem.
-Nauczyłem się jak wychodzić ze swojej strefy komfortu, i teraz staram się ją poszerzać regularnie.
-W trakcie Wyzwania przeszedłem na dietę informacyjną, i jestem z tego bardzo zadowolony, bo nie mam już katastroficznych myśli w głowie.
-Dzięki poznaniu potrzeb ludzkich zrozumiałem bardziej swoje nawet nieświadome działania.
-Zacząłem przyzwyczajać swój umysł do patrzenia na długoterminową przyjemność, dzięki schematowi Dickensa.
-Znacznie poprawiła się moja pewność siebie, oraz asertywność.
-Stałem się swoim najlepszym przyjacielem, bo przestałem sam siebie sabotować.
-Motywatory i wizualizacje stały się moją codziennością.
-Dzięki Wyzwaniu cały czas stawiam swój umysłu w sytuacjach, że rzadko jest tak jak on to projektuje.
-Zacząłem bardziej rozumieć potrzeby innych ludzi, co pozytywnie wpłynęło na moje relacje z otoczeniem.
-Odkąd zacząłem Wyzwanie, nie odpuszczam już treningów na siłowni, i biegania, co jest najdłuższym okresem aktywności fizycznej w moim życiu.
-Uświadomiłem sobie wiele błędów w żywieniu, które ograniczały mój potencjał, dzięki czemu mogłem je skorygować.
-Dzięki Jankowi bardzo zafascynował mnie temat sprzedaży, co spowodowało, że zdecydowałem się na kontynuowanie swojego rozwoju jako „Bogaty sprzedawca”
-Za swoje największe osiągnięcie uważam jednak to, że dopuściłem do siebie myśl, że mogę w przyszłości prowadzić własną firmę, przez co w przyszłości planuję dołączyć także do Akademii Biznesu.
I pewnie parę tematów jeszcze by się znalazło

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Szczególne podziękowania należą się najwspanialszym trenerom na świecie- Krzysztof Król i Jan Gajos za stworzenie tego wspaniałego programu, stworzyliście coś wspaniałego, bo jedną kwestią jest samemu osiągnąć wielki sukces, a drugie to pomagać tak wielu ludziom dojść do swojego życia marzeń. Zdecydowanie w historii już zapisaliście się złotymi literami. Nigdy nie przestawajcie robić tego co robicie.
Szczególne podziękowania kieruję także do Robert Chuchro, dzięki któremu bardzo dobitnie zrozumiałem, że pierwsze wrażenie nie zawsze jest słuszne. Napiszę Ci to jeszcze raz- Robert jesteś wielki, i dobrze, że współtworzysz tą społeczność.
No i oczywiście chciałbym podziękować także całej wspaniałej społeczności Wyzwania 90 dni, wam wspaniałym ludziom, którzy wszystkim ludziom, którzy w pewnym momencie swojego życia natrafili na Wyzwanie 90 dni, i dali sobie tą szansę, na zmianę swojego życia, to dla mnie wielki zaszczyt być częścią tak niezwykłej społeczności, w której nie ma hejtu, ani innych toksycznych zachowań, a jest za to odwaga do wyrażania siebie, i ogromna tolerancja. Dziękuję wam kochani za to, że jesteście

Mimo, że zakończyłem Wyzwanie 90 dni, to wiem, że to dopiero początek mojej rozwojowej drogi, bo jeszcze wiele wyzwań przede mną. Wiem, że do Wyzwania będę jeszcze wracał wielokrotnie, bo jest to najlepsze co mnie w życiu spotkało, i warte było każdych pieniędzy, i każdych poświęceń z którymi wiązało się z przerabianiem kolejnych dni. Dziękuję wam wszystkim, i niezwykle cieszę się, że będę mógł dalej podążać razem z wami wszystkimi tą rozwojową drogą.
Miejcie Dziś najwspanialszy dzień swojego życia!!!

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Dodaj komentarz

Komentarze 1

  1. Super Błażej Gratuluję Tobie z całego serca, jak kiedyś mówiłem jesteś jednym z najbardziej inteligentnych osób na wyzwaniu, bardzo się cieszę że ukończyłes to arcydzieło W90, wiem że jak my wszyscy nie staniesz na laurach i idziesz dalej, życzę Tobie samych sukcesów w życiu osobistym i jak zawodowym, tak Krzysztof I Janek stworzyli,, arcydzieło,, każdy z nas jest małym trybikiem tego dzieła, również zgodzę się z Tobą że Robert Chuchro mega człowiek który nas również napędza, witaj w klubie zwycięzców,, Spotkamy się w Krakowie 2022😉👍👍👍