10 rzeczy, których nauczyłem się w związkach…

Kiedy wyrastasz z młodzieńczych romansów, które równie burzliwie zaczynały się, co i kończyły – zaczynasz dostrzegać zupełnie nowe rzeczy w związku z drugą osobą – dzisiaj 10 z nich, ale będzie więcej:

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

  1. Będąc z drugą osobą nie tylko wiążesz się z nią, ale też z jej problemami, rodziną, życiem. Warto wziąć to pod uwagę na początkowym etapie Waszej znajomości.
  2. Z jedynki wynika dwójka – zwłaszcza dla mężczyzn – również po pewnym czasie jesteś osobą współodpowiedzialną za rodzinę Twojej kobiety, czasem trzeba coś pomóc, troszczyć się o nich.
  3. Bzdurą jest, że popęd seksualny gaśnie po kilku latach związku. Jeśli wybierzesz dobrze na początku, to wasze życie intymne będzie rosnąć z każdym rokiem. Pamiętaj również, że w 50% to zależy od Ciebie. Jeśli odpuszczasz, zapuszczasz się, nie dbasz o siebie, nie inicjujesz kontaktów – to faktycznie ogień może się wypalić.
  4. „Spraw, aby koniec był taki jak początek a nigdy nie będzie końca” – jeśli Ty nie zmieniasz się po latach, jeśli ze wspaniałej romantycznej osoby nie stajesz się nudziarzem – to Wasz związek może utrzymać ten ognień i żar, który czuliście w pierwszym miesiącu znajomości.
  5. Randki są nie tylko dla gówniarzy! Pamiętaj, aby organizować romantyczne spotkania, wykaż się pomysłowością, zadbaj aby przynajmniej kilka razy z miesiącu spędzić czas TYLKO we dwoje – bez telefonu, internetu, dzieci, przeszkadzajek.
  6. Dalej liczą się małe rzeczy. Zostawienie liścika na poduszkę, gdy wstaniesz wcześniej, miły sms, gdy jesteś poza domem, wyniesienie śmieci i kupienie drugiej osobie ulubionego soczku – to właśnie te drobnostki podgrzewają Wasz związek i sprawiają, że będzie się on dalej rozwijał!
  7. Każdy z nas ma czasem zły dzień. Zwłaszcza jeśli mieszkasz z drugą osobą – zdarzy się, że jej zły dzień mimowolnie stanie się Twoim złym dniem. Pamiętaj, że całym pięknem życia jest to, że czasem mamy lepsze dni, a czasem gorsze.
  8. Pie**ol gender. Nie, nie – faceci i kobiety różnią się od siebie, mają inne potrzeby i robią ogólnie robić inne rzeczy. Bycie w parze nie oznacza, że macie dzielić się po połowie wszystkimi obowiązkami w domu. Macie się uzupełniać – inne obowiązki mogą należeć do faceta i inne do kobiety. Całe piękno polega na uzupełnianiu się a nie zastępowaniu.
  9. Szanuj Wasze świętości. Zaczynając od bycia zawsze i wszędzie wierną osobą, poprzez szanowanie Waszego łóżka (które jest do spania, seksu i odpoczynku a nie do kłótni), idąc dalej przez Wasze romantyczne miejsca – pierwszego spotkania, pierwszego pocałunku (również w nich nie wolno się kłócić, negatywnie ich skazić). Te miejsca mają Wam przypominać o pięknej miłości i nawet po wielu latach odpalać niesamowite wspomnienia.
  10. Zaufanie to podstawa. To tak jak z jazdą na autostradzie – ufasz innym kierowcom, że nagle nie zaczną jechać pod prąd i dlatego możesz podróżować samochodem. W związku tak samo – jeśli nie zaufasz to nigdzie nie pojedziesz, nie wsiądziesz nawet do „auta”. Ufaj w 100% aż do momentu aż ktoś Cię zdradzi – wtedy zostaw… Jeśli ktoś jest zdolny do tego jeden raz – zrobi to ponownie.

Budowanie związku to jedna z naszych najważniejszych misji w życiu, najprzyjemniejsza jego część. Warto poznać sekrety tej sztuki.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł – kliknij „LUBIĘ TO” – sprawisz, że więcej osób będzie mogło go przeczytać. Dziękuję!

Podejmij wyzwanie 90 dni już dzisiaj! Zacznij realizować program ZA DARMO! Zapisz się tutaj:

UWAGA: Możesz rozpocząć wyzwanie 90 dni zupełnie za darmo. Otrzymasz od nas pierwsze 3 dni programu i dołączysz do społeczności ludzi sukcesu już dzisiaj! Podejmij decyzję – Zaufaj nam i zmień swoje życie!

Dodaj komentarz

Komentarze 2