Gratuluję Ci bardzo serdecznie decyzji podjętej w trakcie webinaru i zarezerwowania sobie 30 minut rozmowy z nami. Dziękuję Ci za zaufanie jakim nas obdarzyłeś.

Dziękuję Ci za zaufanie jakim nas obdarzyłeś. Jesteś człowiekiem czynu i jesteśmy pewni, że dzięki takiemu nastawieniu uda Ci się zrealizować wszystkie cele oraz marzenia, które obecnie posiadasz. Dołożymy wszelkich starań aby Ci w tym pomóc!

Prosiłbym Cię o wypełnienie krótkiej ankiety: LINK DO ANKIETY

Dzięki temu będę w stanie lepiej poznać Twoje potrzeby i tym samym bardziej konkretnie pomóc Ci w rozwiązaniu Twoich problemów. Nie powinno Ci to zająć dłużej niż 5 minut, a znacząco zwiększy jakość naszej rozmowy. Z góry dziękuję Ci bardzo serdecznie za poświęcony czas.

W ankiecie zawarte są pytania o formę oraz preferowany termin kontaktu. Prosiłbym Cię o sprawdzenie czy login Skype/numer telefonu jest poprawny i podanie przynajmniej dwóch terminów.

UWAGA! DWIE BARDZO WAŻNE INFORMACJE:

W razie jakichkolwiek pytań z chęcią Ci na nie odpowiem. Jeszcze raz bardzo serdecznie gratuluję i mam szczerą nadzieję, że do usłyszenia wkrótce!

100% Gwarancja Zadowolenia!

Uczestnictwo w programie jest pozbawione jakiegokolwiek ryzyka! Jesteśmy przekonani, że „Wyzwanie 90 dni” spełni Twoje oczekwiania dlatego dajemy Ci 30 dniową GWARANCJĘ ZADOWOLENIA. Jeśli w przeciągu tego czasu uznasz, że program nie spełnił Twoich oczekiwań, to po prostu skontkatkuj się z nami, a od razu zwrócimy Ci wpłacone pieniądze!

adminDziękujemy za wpłatę